Posta Kurye

Şehirler Arası Özel Kurye ile Çalışmak: Maliyeti ve Avantajları

şehirler-arası-özel-kurye-ile-çalışmak

Şehirler arası özel kurye hizmeti, son dönemlerin en popüler uygulamalarından biridir. Birçok firma bu yöntem aracılığıyla faaliyetlerini daha hızlı bir şekilde yürütüyor. Aynı zamanda hizmet kalitesine de fazlasıyla olumlu etki yaptığını bilmelisiniz. Markanıza değer katmak ve son derece hızlı biçimde paketleri alıcılarına ulaştırmak, ilerleyen süreçlerde tercih edilmenize de neden olur.

Online alışverişin özellikle son yıllarda çok fazla kullanıldığını bilmeyen yoktur. Günlük ihtiyaçların yanı sıra pek çok ürün internet üzerinden sipariş verilerek alınıyor. Böyle durumlarda ise hem alıcıların hem de göndericilerin bir an önce sürecin tamamlanmasına dair beklentileri büyüyor. Ayrıca işletmeler arası evrak, sözleşme ve her türlü belgenin süratli bir şekilde elden teslim edilmesi de bir diğer ayrıcalıktır.

Özel Kurye Fiyatları Nasıl Belirleniyor? başlıklı içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Şehirler Arası Özel Kurye Maliyeti Ne Kadar?

Almak istediğiniz hizmet detaylarına göre ödemeniz gereken tutar değişiklik gösterebilir. Doğal olarak farklı gönderiler yollamak istediğinizde farklı hesaplama yapılması çok normaldir. Şehirler arası özel kurye ile yollayacağınız paketler için maliyet şu şekilde hesaplanır:

 • Alış ve varış noktası arasındaki mesafenin uzaklığı
 • Taşınacak gönderilerin boyutu, ağırlığı ve sayısı
 • Kullanılması gereken araç
 • Hizmet alınan saat aralığı
 • Teslim edilmesi gereken süre
 • Paketlerin içeriğine göre alınacak ek önlemler
 • Teslimat sonrasında belge talebi

Teslimat yapılması gereken adres, bulunduğunuz şehre yakın konumdaysa daha az ödeme yaparsınız. Aynı zamanda nispeten kısa mesafe ve az sayıdaki gönderiler için motorların kullanılması da maliyeti azaltır.

Uzak şehirlere gidilmesi gereken ve hem boyut hem de sayı olarak fazla ürünler için ücretler artış gösterebilir. Bunun yanı sıra teslimat yapılacak saatin önemi de büyüktür. Acil ve geç saatlerde yapılacak işlemler için tarife değişikliği olabilir. Ancak her durumda alacağınız hizmet sayesinde avantajlı konumdasınız. İşleriniz kısa sürede hallolurken aynı zamanda memnuniyetinizde artar.

Şehirler Arası Özel Kurye ile Çalışmanın Avantajları

Şehirler arası özel kurye hizmeti aldığınızda pek çok avantaja aynı anda sahip olursunuz. Bireysel veya kurumsal tüm gönderi ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Bununla beraber elde edeceğiniz diğer faydalar şu şekilde sıralanır:

 • 7/24 hizmet alabilme kolaylığı
 • Uzaklık fark etmeksizin teslimat
 • Adresten gönderi aldırabilme şansı
 • Personel maliyetlerinden tasarruf etme
 • Ek maliyetlerden kurtulma
 • Faturalandırılmış hizmetleri vergiden düşme
 • Yalnızca ihtiyaç duyulduğunda hizmet alma
 • Uygun fiyatlı uygulamalardan yararlanma
 • Gönderi özelliklerine göre araç tercihi

Gerçekleştirilen işlemlerin kolaylığı sayesinde beklentilerinizin karşılanması kaçınılmazdır.  Ticari faaliyetleriniz ya da bireysel gereksinimleriniz için dilediğiniz her an hizmet alma imkânına sahipsiniz.

Farklı şehirlerdeki sevdiklerinize tam anlamıyla sürpriz yapmayı düşündüğünüz zaman uygulamaların ayrıcalıklarını mutlaka kullanmalısınız. Çat kapı gelen paketler, bütün insanları sevindirir. Diğer yandan ticari gönderilerinizi, kargo firmalarının dağıtım saatlerine uyma zorunluluğu gibi durumların dışında tutarak müşterilerinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Bu sayede daha fazla satış yapmanız da kaçınılmaz hale gelecektir.

Şehirler Arası Özel Kurye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kurye hizmetlerinin tamamında olduğu gibi şehirler arası gönderim ihtiyaçlarınızda da öncelikle firmanın kalitesine dikkat etmelisiniz. Yapılan işlemlerin kapsamı, personelin eğitimi, araçların bakımı ve gönderilerin sigortalanması gibi durumları mutlaka incelemelisiniz. Aynı zamanda bütçe tasarrufu sağlamanızı amaçlayan işletmelere yönelmeniz, doğru bir tercih olacaktır.

İnternet üzerinden diğer müşterilerin aldıkları hizmetler için yaptıkları yorumlara bakmak, karar vermenizi kolaylaştırır. Sürekli canlı müşteri destek hattının bulunduğundan da emin olmanız gerekir. Posta Kurye ailesi olarak kalitemizle adımızdan söz ettirmeye devam ediyor ve şehirler arası özel kurye gereksinimlerinizin tamamını özenle karşılıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kocaeli Kurye Şirketleri ve Hizmetleri
Posta Kurye
Posta Kurye

Kocaeli Kurye Şirketleri ve Hizmetleri

Kurye şirketleri, paketlerin ve evrakların, belirli adresler arasında teslimatını sağlamak için faaliyet gösteren firmalardır. Motorlu, araçlı, acil ve gece kurye gibi farklı hizmet seçenekleri sunan

Devamı »
kuryeler cumartesi çalışır mı
Posta Kurye
Posta Kurye

Kuryeler Cumartesi Çalışıyor mu?

Hızın büyük önem kazandığı günümüzde gönderilerini acil olarak yerine ulaştırmak isteyenler için “kuryeler cumartesi çalışıyor mu?” sorusunun yanıtı önemlidir. Bu durum, hizmet alacağınız firmaya göre

Devamı »
dişçiye kurye
Posta Kurye
Posta Kurye

Dişçiye Kurye Hizmeti Nedir?

Diş hekimleri, meslekleri gereğince tanı ve tedavi prosedürlerinde çeşitli alet ve araçlardan faydalanır. Normal bir gün içerisinde, gelen hasta profillerine bağlı olarak farklı aygıtlara ihtiyaç

Devamı »