Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

İstanbul Kurye

İstanbul kurye hizmetleri gün geçtikçe önemini artırıyor. Trafiğin yoğun olduğu ve acil gönderim koşulu bulunan gönderilerde büyük kolaylık sağlayan bu hizmetten cazip fiyatlarla faydalanmak mümkün. Birbirinden farklı sektörlere ait olan gönderilen hızlı ve güvenilir taşınmasında büyük avantajlar sunar. Sizler de en hızlı gönderim imkanının sunan Posta Express Kurye firmamız sayesinde bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İstanbul kurye bölgeleri

İstanbul

İstanbul Kurye Hizmetleri

İstanbul kurye hizmetleri başta motorlu kuryeler olmak üzere çeşitli araçlarla sağlanan faaliyetlerdir. Sağlık sektörü başta olmak üzere acil ve önemli evrakların da taşınmasını kolaylaştıran bu tarz hizmetlerin önemi gün geçtikçe artıyor. Hem şahsi hem de kurumsal gönderimler cazip fiyatlarla gönderim sağlayan bir sistemdir. İstanbul kurye hizmetleri kapsamında kişilere sunulan ayrıcalıklar şunlardır:

 • Tam zamanlı teslimat
 • Gönderi izleyebilme kolaylığı
 • Hasarsız gönderim teslim garantisi
 • Trafik yoğunluğuna takılmadan ulaşım
 • Cazip ödeme seçeneklerinden faydalanma
 • Özellikle kurumsal aciliyeti bulunan gönderilerde kolaylık

Sizler de konumunuza en yakın İstanbul kurye ekiplerimizden destek alabilmek için hemen şimdi +90 507 594 10 08 numaralı iletişim hattına ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Moto Kurye 

İstanbul kurye hizmetleri kapsamında faydalanılan en hızlı gönderim aracı moto kuryelerdir. En kısa konumları kullanarak yoğun trafik koşullarından etkilenmeyen moto kurye hizmetleri öncelikle İstanbul içinde hizmet verir. Tüm ilçe ve beldelerde gerçekleştirilen bu hizmet kapsamında gönderilen adresten adrese teslim edilir. Üstelik kişiye özel bir hizmet olarak hazırlanan bu sistem çok cazip fiyatlarla sunulur. İstanbul moto kurye hizmetlerinin kapsamlı olarak faaliyet gösterdiği tüm bölgeleri firmamız Posta Kurye’den öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Motorlu Kurye 

İstanbul motorlu kurye hizmetleri 7/24 faaliyetlerini sürdüren dağıtım ağlarına sahiptir. Bu kapsamda verilen hizmetler özellikle gece ulaştırılması gereken gönderilerde büyük önem taşır. Sağlık, teknoloji, kıymetli evrak, bozulacak gıda vs. gibi pek çok gönderinin taşınmasında motorlu kurye ekiplerinden destek alınabilir. Doğrudan konum odaklı çalışan bu İstanbul kurye ağı sayesinde normal kargolama firmalarından çok daha hızlı hizmet alınabilir.

İstanbul Araçlı Kurye 

İstanbul araçlı kurye tıpkı motorlu kuryeler gibi gönderiye göre çeşitli araçlarla yürütülen dağıtım faaliyetlerindendir. Gönderilerin alım ve varış noktaları üzerinden hesaplanan en kısa rotasyonlar bu tarz taşımacılıklarda ön plana çıkar. Yılın 4 mevsimi her saatte yürütülebilen araçlı kurye ekipleri de alanının profesyonelleri arasında seçilir. Böylece hızlı, güvenli ve hasarsız teslimat gerçekleştirilmesi mümkün olur. 

İstanbul Hızlı Kurye 

%100 müşteri memnuniyeti sağlayan İstanbul hızlı kurye isminden de anlaşılacağı üzere şehir içinde gerçekleştirilen gönderilerde tercih edilir. Hızlı kurye sisteminin en beğenilen özelliği belli sebeplerden kaynaklanan acil gönderimlerde kolaylık sağlamasıdır. Kolay bozulan, aciliyet derecesi yüksek gönderilerde anında destek alınabilen hızlı kurye ekipleri size en yakın noktadan ulaşır. Tüm yol boyunca gönderimleri yakından izlemek de siz değerli müşterilerimizin kontrolündedir.

İstanbul İlaç Kurye 

İstanbul ilaç kurye sağlık sektörü için olmazsa olmazlardandır. Bildiğiniz üzere önemi diğer gönderilerden daha yüksek olan medikal sanayinde böyle hizmetler hayati değer taşır. Şahsi ya da kurumsal olarak karşılaşılabilen ilaç kurye hizmetleri için Posta Kurye’den faydalanmak mümkün. Sizler de bu tarz dağıtım faaliyetlerinden faydalanmak istiyorsanız 7/24 hizmet veren müşteri destek hattıyla görüşebilirsiniz. 

İstanbul VIP Kurye 

İstanbul kurye hizmetleri kendi arasında farklı faaliyet alanlarına ayrılır. Her birinde büyük bir özveri ve disiplinle yürütülen hizmetlerde ön plana çıkanlardan biri de İstanbul VIP kurye olacaktır. Kişilerin özel gönderileri için planlanan operasyon süreci sonrası böyle özel hizmetlerde %100 başarı sağlanabilir. Diğer taşıma türlerine göre daha yüksek fiyatlandırılmaların görüldüğü VIP kurye hizmetlerinin sadece seçen kişilere verildiği unutulmamalıdır. Bu nedenle sunulan fiyatlandırmalar oldukça makuldür.

İstanbul Kurye Hizmet Bölgeleri 

İstanbul kurye hizmetleri için kolları sıvayan firmamız Posta Kurye, şehir içinde aktif rol oynar. Öte yandan şehir dışı gönderilerle de hizmet veren firmamızın hizmet bölgelerini şu şekilde gösterebiliriz:

Anadolu Yakası

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Kurtköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bağcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Eyüp Sultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu  

Kocaeli

Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kartepe, Karamürsel, Kandıra, Körfez

Şehirlerarası

Ankara, Balıkesir, Bursa, Düzce, Edirne, İzmir,

 Ordu, Sakarya, Trabzon, Tekirdağ, Yalova

İstanbul İçi Kurye 

İstanbul içi kurye hizmetleri sadece İstanbul ilçe ve beldeleri arasında yürütülür. Başlangıç noktasına göre hareket eden ekipler talep noktasına en kısa sürede ulaşır. Taşınmaya uygun olarak hazırlanan paketler hiçbir hasar almadan varış noktasında götürülür. Tecrübeli araç ve moto kuryelerle sunulan böyle hizmetler kolay ödeme seçenekleriyle her bütçeye uygundur. 

İstanbul Şehirler Arası Kurye 

İstanbul şehirler arası kurye hizmetleri başta Kocaeli olmak üzere birçok büyük şehirde yönetilir. Böyle hizmetlerin hem kişiler hem de firmalar tarafından seçilmesinde cazip fiyatlarla hızlı teslimat yapmaları yatar. Özellikle İstanbul’a konumuyla dikkat çeken Kocaeli ilinde bu teslimatlar çok daha hızlıdır. Neredeyse Kocaeli’nin her noktasında gerçekleşen teslimatlarda hem motosiklet hem de araç kuryeler seçilebilir. İstanbul kurye faaliyetlerini yürüten firmamızdan hemen şimdi fiyat alabilirsiniz.

İstanbul Kurye Hizmeti ile Neler Taşınabilir? 

İstanbul kurye hizmeti evrak taşımacılığından tutunda belli ebatlarla gerçekleştirilmek istenen tüm gönderilerde faaliyet gösterebilir. Firmamız güvencesiyle 7/24 alabileceğiniz kurye hizmetlerinde taşınabilen gönderiler şunlardır:

 • Medikal ürünleri
 • Teknolojik aletler
 • Değerli evraklar
 • Bozulabilen gıdalar
 • Ev, ofis gereçleri vb. 

Özetle yasal olarak taşınmasında sorun bulunmayan tüm gönderiler İstanbul ve civar illere kurye hizmetleriyle taşınabilir.

İstanbul Kurye Nasıl Çağrılır? 

İstanbul kurye hizmeti alabilmek için birden fazla yöntem kullanılabilir. Öncelikle kurumsal firmaların sıkça kullandığı e-mail yöntemi değerlendirilebilir. Bu yöntem için info@postakurye.com mail adresinden dilediğiniz desteği alabilirsiniz. Ancak daha hızlı ve acil gönderiler için kurye çağırmak istiyorsanız +90 262 646 54 75 ve +90 507 594 10 08 numaralı iletişim hatları kullanılabilir. Bu numaralardan müşteri destek ekiplerine ulaşarak gönderi adresi ve içeriği hakkında bilgi vererek kurye çağırmak mümkün. Öte yandan Posta Kurye web sayfasındaki “Kurye Çağır” butonunu da kullanabilirsiniz.

İstanbul Kurye Telefonu 

İstanbul kurye telefonu için +90 262 646 54 75 ve +90 507 594 10 08 numaralı iletişim hatları kullanılabilir. Sabit hat kullanılarak ana ofislerden alınabilecek destek yanında operatör iletişim numarasından da faydalanılabilir. Bu iletişim numaraları sayesinde kurye gönderimleri hakkında bilgi alınabileceği gibi güncel fiyatlandırmalar da öğrenilebilir.

İstanbul Kurye Fiyatları 

İstanbul kurye fiyatları bazı kriterler gözetilerek hesaplanır. Yapılan hesaplamalarda; gönderi içeriği, ebatları, ağırlığı, gönderi ve varış adresleri dikkate alınır. Aynı zamanda tercih edilecek ulaşım şekli de kurye fiyatlarının hesaplanmasında etkilidir. Hızlı ve sorunsuz teslimat için ihtiyaçtan öteye geçen böyle hizmetlerde hem şahsi hem kurumsal gönderiler oldukça cazip fiyatlardan gönderilebilir. İstanbul’un en iyi kurye hizmetini sunan Posta Kurye firmamız sayesinde uygun fiyatlı gönderim imkanına kavuşabilirsiniz.

İstanbul Moto Kurye Fiyatları 

İstanbul moto kurye fiyatları tıpkı diğer gönderim şekillerinde olduğu gibi mesafe, gönderi içeriği, aciliyeti ve ebatlarına göre değerlendirilir. Genellikle küçük paketler ya da kıymetli evraklar gibi dosyaların gönderilmesinde sıkça kullanılan moto kuryeler sağlık sektörüne de hizmet eder. Özel rotasyonlarla hareket eden moto kuryeler yoğun trafik koşullarında hızlı gönderim sağladığı için sunulan fiyatlar oldukça caziptir. Posta Kurye avantajlarından faydalanarak sizlerde hem hızlı hem de uygun fiyatlı taşıma ağlarından faydalanabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Ne İş Yapar?

Kurye; paket, dosya, mektup, ileti ve daha birçok gönderinin birden fazla nokta arasında taşınmasını sağlar. Bu taşınmalarda güvenli ve hasarsız teslimat koşulu aranır. Kuryeler şehir içi dağıtım yapabileceği gibi şehirler arası taşımalarda da görev alır.

İstanbul Kurye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İstanbul kurye fiyatları taşınmak istenilen ürünleri ebatları, ağırlığı, aciliyeti ve iki nokta arasındaki mesafeye göre belirlenir. Aynı zamanda bu fiyatların belirlenmesinde İstanbul kurye hizmet ağındaki araçların seçimi de etkilidir.

İstanbul Kurye Hizmeti Güvenilir mi?

İstanbul kurye hizmeti güvenilir, sorunsuz ve hızlıdır. Diğer taşıma türlerinden ayrılan en önemli yönü kullanılan araçlar ve teslim süreleridir. 7/24 hizmet sundukları, cazip fiyatlarla yapılmaları ve gönderi takibinin yapılmasıyla güvenilirliğini kanıtlamıştır.