Posta Kurye

Şehirler Arası Kurye

Şehirler arası kurye, bir şehirden diğerine teslimat yapmak için kullanıcılarımıza sunduğumuz önemli hizmetlerimizdendir. Bu uygulamamızı özellikle evrak, paket, malzeme ve eşya gibi sınırlı ağırlık ve hacimdeki ürünleriniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz şehirden başka şehre hızlı, güvenli ve zamanında teslimat yapılması noktasında ciddi biçimde avantajlı olursunuz. 

şehirlerarası kurye

Şehirler Arası Kurye Hizmetleri

Şehirler arası kurye hizmetleri, özellikle şirketler, online mağazalar ve bireysel kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Taşıma yöntemlerimizle herhangi bir lokasyona ulaşacak olan ürünlerin teslimatını sağlıyoruz. Şehirler arası kurye hizmetlerimiz şu seçeneklerle sizlere sunulmuştur:

  • Motorla teslim
  • Hızlı gönderi
  • VIP taşıma
  • Araçlı teslimat
  • Uçak kargo
  • Özel kurye

Uygulamalarımızın içerisine dahil ettiğimiz seçeneklerin tamamı, beklenti ve gereksinimleriniz sonucunda belirlenmektedir.

Şehir dışına yollamak istediğiniz eşyaların sahip olması gereken özelliklerini de bilmelisiniz. Böylece daha kolay bir gönderim sağlayabilirsiniz. Taşınabilen ve taşınamayan gönderileri aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz:

Taşınabilenler

Taşınamayanlar

Evrak, dosya, doküman, sözleşme

Yasa dışı malzeme ve eşyalar

Elektronik, tıbbi ve her türlü malzeme

İnsan sağlığına zararlı kimyasallar

Ev eşyaları

Kanun gereği yasaklı olan tüm materyaller

Seçeneklerimizin tamamıyla daha hızlı, güvenli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Firmamızın amacı, öncelikle müşteri memnuniyetini artırmaktır. Sizler de ayrıcalıklarımızdan faydalanarak gönderilerinizi istediğiniz konumlara ulaştırabilirsiniz. Örneğin, farklı bir şehirdeki sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ya da akrabalarınıza hediye göndermek istediğinizde kolaylıkla bizi tercih edebilirsiniz.

Posta Kurye olarak küçük boydaki eşyalarınız için moto kuryelerimiz hizmet verir. Bu araçlar trafikte çok daha hızlı hareket ettiği için verdiğiniz ürünler hızlıca teslim edilir. Paket gibi büyük boydaki eşyalar için genellikle araçlı kuryelerimiz çalışmaktadır. Özellikle kırılacak eşyalarınız varsa herhangi bir zarar gelmeden ürünlerin adrese teslim edilmesi sağlanır. Ürünlerinize bağlı olarak araç seçimi yapılır.

Şehirler Arası Hızlı Kurye

Hızlı kurye hizmetimiz, standart uygulamalardan daha kısa sürede tamamlanır. Sizler de daha hızlı ve güvenli teslimat sağlanmasını istiyorsanız, şehirler arası kurye yöntemimize başvurabilirsiniz. 

Şehirler Arası Moto Kurye 

Şehirler arası moto kurye özellikle trafik sorunlarının yaşandığı büyük şehirlerde, paket taşımacılığı için en hızlı ve etkili yoldur. Son dakika gönderimlerinde veya acil tıbbi ihtiyaçlarda bu seçenek sıklıkla kullanılır. Ayrıca göndericilerin ve alıcıların paketlerin nerede olduğunu takip etmelerine de olanak tanıyan izleme sistemi sunuyoruz.

Şehirler Arası VIP Kurye 

Şehirler arası VIP Kurye, müşterilerimiz için özel veya acil olarak göndermek istedikleri eşyaları, belirlenen uygun ücret karşılığında istedikleri adrese götürmek üzere tasarlanmıştır. Bu hizmetimizde, gönderdiğiniz ürünlerle özel olarak ilgilenecek kuryelerimiz, aynı zamanda titizlikle teslimat yapar. 

Şehirler Arası Araçlı Kurye 

Araçlı seçeneğimiz, müşterilerin belirlediği bir noktadan başka şehre göndermek istediği kargolarının, özel olarak tasarlanmış nakliye araçlarıyla teslim edilmesi hizmetidir. 

Gönderileriniz için araçlarla güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat yapmaktayız. Ayrıca gönderilerinize dair konum takibi de yapılabilirsiniz. Zamanında teslimat hizmeti sağlarken özel sigorta seçenekleriyle de bize emanet ettiğiniz ürünlerin güvenliğini de sağlıyoruz.

Şehirler Arası Uçak Kurye 

Uçak kurye hizmetimiz, hava taşımacılığıyla gönderinin hızlı olarak teslim edilmesini sağlar. Bu seçeneği, özellikle farklı iller arasında ertesi gün veya aynı gün teslimat yapılması gerektiğinde kullanabilirsiniz. Eğer zamanında teslimat, iş ve ticari faaliyetlerde önemliyse şehirler arası kurye işlemlerimiz, gereksinimlerinizin karşılanması için en uygun çözümdür. Anlaşmalı uçak kargo firmalarıyla ürünleriniz özenle taşınır.

Şehirler Arası Özel Kurye 

Özel kuryelerimizi, gönderinin daha hızlı ulaştırılması veya öncelikli teslimat gerektirdiği durumlarda kullanabilirsiniz. Örneğin, önemli belgeleri veya hediye paketlerini doğrudan alıcısına ulaştırmak için bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye Nasıl Çağrılır?

Şehirler arası kurye çağırmak için öncelikle firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. İnternet sitemiz ya da çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz. 0262 642 5665 / 0543 774 4141 telefon numaralarımızı arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Verdiğiniz adres ve gönderi bilgileri doğrultusunda kurye görevlimiz sizinle iletişime geçerek gönderilerinizi adresinizden alır ve hedef noktaya ulaştırır.

Şehirler Arası Kurye Avantajları 

Şehirler arası kurye hizmetimiz ile müşterilerimize birçok avantaj sunuyoruz. Özellikle acil durumlarda ve belirli bir zaman çerçevesinde teslimat yapabilmekteyiz. Ayrıca kurye çalışanlarımız tüm aşamalarda yüksek güvenlik önlemleri altında çalışır. Bu nedenle gönderileriniz, sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Hizmetimiz sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Böylelikle her müşterinin farklı gereksinimlerine uygun olarak hızlı, esnek, güvenilir ve kişiselleştirilmiş hizmet alabilirsiniz.

Şehirler arası kurye hizmetlerimiz, gönderilerinizin nakliyesinde uygun fiyatlar sunar ve daha fazla tasarruf etmenizi sağlar. Bununla birlikte sizlere gerçek zamanlı takip ve raporlama imkânı da veriyoruz. Böylece paketlerinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini yakından izleyebilirsiniz. Ek olarak şehirler arası taşımacılık uygulamalarımız, düşük karbon salınımlı araçlarımız sayesinde çevre dostudur.

Şehirler Arası Kurye Fiyatları

Posta Kurye ailesi olarak müşterilerimize her zaman en uygun ve avantajlı fiyat aralıklarını sunmaya gayret ediyoruz.  Ayrıca unutulmamalıdır ki ücret tarifelerini belirlerken göz önüne aldığımız bazı faktörler vardır. Bunlardan ilki, yapılacak olan teslimatın mesafesidir. Şehirler arası kurye gönderilerinin fiyatları, diğerlerine göre daha yüksek olabilir.

İkinci olarak gönderilerin ağırlığı, taşıma maliyeti üzerinde doğrudan etkilidir. Aynı zamanda teslim edilmesi gereken gönderi için tercih ettiğiniz kurye seçeneği de ücretler için belirleyicidir. Posta Kurye olarak bizler müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak için uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Posta Kurye Telefon Numarası Nedir?

0543 774 4141 ve 0262 642 56 65 numaralarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Uçak Kargo Pahalı Bir Hizmet midir?

Uçak kargo hizmetimiz diğer seçeneklere göre daha pahalı olan bir seçenektir. Firmalarla yaptığımız anlaşmalar sayesinde ücretler ulaşılabilir seviyededir.

Kuryemi Takip Edebilir miyim?

Evet, firmamız tüm gönderileriniz için takip sistemini devreye sokar.