Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

KARTEPE KURYE

Kartepe kurye hizmetimizle bizler, tarafımıza teslim etmiş olduğunuz her türlü evrak, dosya, kargo, yemek ve paketleri güvenli bir şekilde istediğiniz yere bırakıyoruz. İstenen zamanlarda ve şekillerde planlanan yerlere paketleriniz hızlı ve pratik bir şekilde alınır ve verilir. Kurye hizmetlerimizi motorlu araçlar ile vermekteyiz. Genellikle motosikletler ile kurye işlemi gerçekleştirilmektedir. Fakat oldukça geniş araç filomuz bulunmaktadır. Türkiye’nin çoğu şehrindeki çoğu ilçeye motorlu kurye hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

 

Kartepe

Kartepe Kurye Hizmetleri

Kurye hizmeti, müşterilerden alınan paketlerin bir başkaya yere teslimini ifade eden bir hizmet türüdür. Bu şekilde yapılan kuryecilik hizmetleri aynı gün ve hatta aynı saat dilimi içerisinde gerçekleştirilir. Kurye olarak adlandırılan meslek grubu tarafından bu hizmetler icra edilir. 

Firmamıza ait Kartepe kurye hizmetleri sizlere bu il içerisinde kurye hizmeti sunar. Kartepe ilçesinde ikamet eden ya da bulunan kişilerin paketleri kendilerinden alınır ve istenilen saatlerde istenilen lokasyonlara teslim edilir. 

Moto kuryeler isteğinize göre normal ya da acil olarak hizmet verebilmektedir. Acil olarak not düşülen paketleriniz istediğiniz şartlarda teslim edilir. Bu sayede işleriniz aksamaz. Hem zamandan hem de harcayacağınız efordan tasarruf etmemiş olursunuz. Kargolarınız güvenli ellerde hızlı ve pratik bir şekilde ulaştırılır.

Özellikle acil teslimatı gerçekleşmesi gereken herhangi paketleriniz için gönül rahatlığı ile bizlere tercih edebilirsiniz. Alanında bilgili kuryelerimiz ve araçlarımız ile 7/24 saat sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Motorlu kurye hizmetlerimizi Kocaeli şehrinin Kartepe ilçesinde sürdürmekteyiz. Sizler de profesyonel ve deneyimli kuryeciler tarafından gerçekleştirilen kurye hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Kartepe Moto Kurye

Moto kurye hizmetleri, kuryelerin motosiklet kullanarak teslimat gerçekleştirmesini ifade eder. Kartepe ilçesindeki her türlü kargolarınız için moto kurye çalışanlarımız sizlere hizmet verir. Bu sayede paketlerinizin daha hızlı bir şekilde teslimatı yapılır.

Moto kurye ile taşınma yapılmasının bazı avantajları ve faydaları vardır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Lokasyonlar arası teslimat süreleri kısalır.
 • Daha hızlı bir teslimat gerçekleştirilir.
 • Büyük ölçüde trafiğe yakalanma sıkıntısı azaltılmış olur.
 • Farklı yol haritaları kullanılarak daha pratik bir teslimat yapılabilir.

Sizler de moto kuryeler ile paket teslimatı avantajlarından yararlanmak istiyorsanız iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Kartepe Hızlı Kurye

Motorlu kurye prensipte hızlı ve pratik oldukları için tercih edilmektedirler. Bu bağlamda Kartepe ilçesi için hızlı ve acil hizmet sağlayacak bir kurye hizmeti arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Firmamız hızlı kurye hizmetleri ile sizlere istediğiniz hizmeti verme konusunda oldukça iddialıdır.

Kartepe Araçlı Kurye

Geniş araç seçeneklerimiz ile sizlere en üst düzey hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Otomobil ve motosiklet gibi farklı tiplerdeki araçlarımız ile istediğiniz hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Sabah ve akşam özellikle de gece saatlerinde her türlü teslimatlarınızı gerçekleştirmek için çalışmaktayız. 

Kartepe Gece Kurye

Acil durumlarda sizlere sorunsuz ve güvenilir bir kurye desteği sunan firmamız, gece ve gündüz saatlerinde aynı özveri ve titizlik ile çalışmaktadır. Bu sayede ivedilikli olsun ya da olmasın her türlü şartlarda paketleriniz güven ile bir yerden bir yere taşınmaktadır. 

Kartepe Kurye Hizmet Bölgeleri

Kartepe kurye hizmet bölgeleri hemen hemen ilçenin büyük bir bölümünü kapsar. Bu yönü ile de firmamız sizlere avantajlar ve faydalar sunmaktadır. İlçenin her mahallesi ve semtinde kurye hizmeti almak isteyen kişiler gönül rahatlığı ile faydalanabilmektedir.

Kartepe kurye hizmet bölgeleri oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Acısu, Köseköy, Eşme ve Arslanbey semtleri olmak üzere birçok lokasyonu da kapsar. Özellikle Organize Sanayi Bölgesi, Suadiye, Uzunçiftlik ve Uzuntarla semt ve beldelerine kurye hizmeti sağlanmaktadır.

Kartepe Kurye Hizmet Bölgeleri

Kartepe Hizmet Alanına Girmeyen Bölgeler

Acısu, Arslanbey

Maltepe

Uzuntarla, Uzunçiftlik

Yeşilyurt

Organize Sanayi Bölgesi, Eşme

Pendik

Suadiye, Köseköy

Tarlabaşı

7/24 saat her türlü şart ve koşulda kurye hizmeti veren Kartepe kurye faaliyetlerimiz, sizlere acil ve ivedilik gerektiren durumlarda bile yarı yolda bırakmaz. Teslimatlarınız hızlı, pratik ve en önemlisi güvenilir bir şekilde yerine ulaştırılır. Özen ve titizlik ile uzak semtlere bile sorunsuz ve profesyonel bir şekilde kurye hizmeti verilmektedir. 

Arslanbey Kurye

Kurye çalışanlarımız Arslanbey semtinde sorunsuz bir şekilde teslimat yapar. Paketlerinizi sizlerden teslim alır ve planlanan zaman diliminde istenilen lokasyonlara teslim eder. Arslanbey semti için tüm paketlerinizde firmamızın Arslanbey kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Gebze Kurye

Profesyonel ve deneyimli kurye çalışanları sayesinde Posta Kurye sizlere Gebze kurye hizmeti de sunar. Kartepe ilçesi ve Gebze arasındaki her türlü paketleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Motosiklet ya da otomobil kuryelerimiz paketlerinizi istediğiniz şekillerde teslim alır ve teslim eder.

İzmit Kurye

Kartepe İzmit arasında hizmet veren kurye çalışanlarımız sizlerin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çalışmaktadır. İster acil ister normal olarak nitelendirdiğiniz tüm paketlerinize aynı özeni ve dikkati göstererek sizlere faydalı olmayı amaçlar. İzmit kurye günün her saati hizmet vermektedir.

Tuzla Kurye

Posta Kurye farklı lokasyonlara hizmet vermeye devam etmektedir. Kocaeli ilçesine bağlı Kartepe ve Tuzla ilçeleri arasında kurye hizmetleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren ekiplerimiz sizlere hızlı ve pratik bir şekilde faydalı olmayı hedefler.

Kartepe Kurye Nasıl Çağrılır?

Bir yerden alınıp başka bir yere transferi yapılması gereken tüm paketleriniz için sizlere en kaliteli kurye hizmeti vermektedir. Firmamız olarak iletişim telefonlarımız her daim ulaşılabilir durumdadır. Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için iletişim kanallarımız en makul şekillerde çalışmaktadır.

Mail adreslerimiz de dahil olmak üzere iki adet irtibat numaramız bulunmaktadır. Aynı zamanda bunlara ek olarak son derece efektif ve işlevsel olan bir web sayfasına da sahibiz. Kurumsal bir şekilde kurye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin güveni bizler için önemlidir. 

Kurye irtibat numaralarımız en efektif iletişim kanallarımızdır. Teslimatı yapılacak paketleriniz hakkında bilgi vermek ve fiyat bilgisi dahil olmak üzere birçok bilgiye sahip olmak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartepe Kurye Hizmeti ile Ne Taşınabilir?

Kurye hizmeti ile her türlü paketleriniz taşınmaktadır. Bu paketlerin içeriği;

 • Evrak,
 • Dosya,
 • Yemek,
 • Kargo,
 • Her çeşit paketleriniz olabilmektedir.

Kurye çalışanlarımıza teslim ettiğiniz paketleri son derece özenli ve içeriğine uygun olarak taşımaktayız. Teslim alındı ve teslim edildi bilgilerini sizinle paylaşmaktayız. Son derece profesyonel olarak hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kartepe Kurye Teslim Süresi

Kurye hizmetlerinin teslim süreleri değişkenlik göstermektedir. Teslim süresine etki eden bazı faktörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Teslim alınan ve teslim edilen lokasyonların birbirine olan uzaklığı
 • Trafik durumu
 • Paketlerin boyutu ve ağırlığı vb.

Kartepe Kurye Fiyatları

Kuryelerin hızlı ve pratik teslimatı, sorunsuz transferler ve kaliteli ve profesyonel hizmetimiz sağladığımız avantajlardan bir kaçıdır. Kartepe kurye hizmetleri maliyetleri ile de fayda sağlar. Kartepe kurye fiyatları verilen hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. 

Teslim birimlerinin birbirine olan uzaklığı fiyatları belirleyen en önemli etkendir. Örneğin, yakın bir transfer mesafesi ile uzak bir transfer mesafesi farklı fiyatlandırmaya sebep olabilir. Acil ve öncelikli olarak nitelendirilen paketlerin kurye fiyatları da yine farklılık gösterebilmektedir. 

Kurye hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat bilgisi almak için iletişim kanallarımız yardımı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. 02626425665 numaralı telefondan ya da info@postakurye.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye ile Yemek Taşınır mı?

Evet, yemek paketleriniz kuryemiz tarafından taşınmaktadır.

Kuryeler Hangi Araçları Kullanmaktadırlar?

Kurye çalışanlarımız motosiklet ve duruma göre otomobil ile hizmet vermektedir.

Kurye Hizmetleri 7/24 Saat Hizmet Verir mi?

Evet, günün her saati hizmet verilmektedir.