Posta Kurye

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Yüksek standartlara sahip politikamız ile en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Tüm gönderileriniz için deneyimli ekibimiz birlikte özveri ile çalışmaktayız. Hem şehir için hem de şehirler arası hizmet veren firmamız, paketlerinizin güvenilir bir şekilde taşınması amacıyla sıkı bir çalışma sistemi sunar. Üstelik çeşitli kargo çeşitleri için VIP, acil ve havayolu gibi kurye hizmetlerimiz ile her türlü gönderilerin teslimatını sağlamaktayız.Gebze/Kocaeli’de bulunan şubemiz ise tüm Türkiye için hizmet vermektedir. Ekibimize dilediğiniz an ulaşabilir, kurye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel kurye çözümleri için bizimle iletişime geçmeniz halinde tüm gönderilerinizin dilediğiniz adrese ulaşımı güvenli bir şekilde sağlanacaktır.
motokurye hizmetleri
Havaalanı uçak kargo kurye

Vizyonumuz

Vizyonumuz, kurye sektörünü geliştirmeye yönelik çalışmalar ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Sektörde öncü bir konum elde etmek için çıktığımız bu yolda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek devamlı olarak yeni çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. Amacımız, müşterilerin beklentilerine yönelik bir hizmet sunmak ve kurye sektöründe lider bir konuma erişebilmektir.

Misyonumuz

Misyonumuz, bireysel ya da işletme fark etmeksizin tüm müşterilerin yüklerini hafifletebilecek ve maksimum faydayı sağlayabilecek bir hizmet sunmaktır. Güvenilir ve hızlı çalışmayı önemseyen politikamız ile tüm teslimatların zamanında ulaşmasını sağlıyoruz. Son teknoloji araçlar ve aletler yardımıyla tüm paketleri sağlam bir şekilde alıp sağlam bir şekilde adrese ulaştırmayı amaçlıyoruz.