Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Yaya Kurye

Yaya kurye, Posta Kurye’nin en çok tercih edilen hizmetlerinden biridir. Bunun sebebi daha ekonomik olmasıdır. Sadece zaman açısından daha fazla bir süreç gerektirmektedir. Ancak Posta Kurye olarak alanında deneyimli yaya kurye çalışanları sayesinde, bu süreci oldukça minimuma indirgemekteyiz.

Yaya Kurye Nedir?

Yaya kurye, broşür, dergi, gazete, toplantı notları, öğrenci işleri, hesap ekstreleri, davetiyeler, iş evrakları, mektup, banka kartları gibi daha birçok küçük paketin iletimini sağlayan en ekonomik kurye hizmetidir. Yakın mesafede oldukça kullanışlı olan bu hizmette olabilecek en kısa sürede paket gönderimleriniz gerçekleşmektedir.

Yaya kurye hizmeti, müşterilerimizin belirlediği teslimat adresine, istediği gün ve saat aralıklarında gönderimi sağlanmaktadır. Bunun için iletişim adreslerimizden bize ulaşarak gönderici ve teslimat adreslerine ek olarak ad, soyadı bilgilerini vermeniz yeterli olacaktır. Sizden alacağımız iletişim bilgilerinde telefonunuza mesaj yoluna ek olarak e-postanıza da kurye süreci ile ilgili bilgilendirmede bulunmaktayız.

Yaya Kurye Fiyatları

Yaya kurye hizmetinden yararlanmak için oldukça uygun fiyatlarda ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kalite, hız ve güvenlik açısından herhangi bir problem yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Posta Kurye olarak bu konuda oldukça hassas davranmaktayız. Ayrıca sunmuş olduğumuz bu hizmeti oldukça bütçe dostu bir fiyatlama çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Bize ulaşmak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.
Telefon Hattı0262 642 5665
Whatsapp Hattı0543 774 4141
E-postainfo@postakurye.com
7/24 ulaşabileceğiniz bu iletişim adreslerinden yaya kurye hizmetini oldukça uygun fiyatlara edinebilirsiniz. Söz konusu fiyatlar paketin büyüklüğüne ve gönderici ile teslim adresi arasındaki mesafeye göre değişmektedir. Ancak Posta Kurye olarak müşterilerimizi zorlamayacak ve kurye ihtiyacını rahatlıkla giderebilecek fiyat aralıkları belirlemiş bulunmaktayız.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Yaya Kurye Ne İş Yapar?

Yaya kurye, araba ya da motor gibi taşıma araçları olmadan, paketlerin gönderim adresinden güvenli bir şekilde alınarak yaya olarak teslim adresine iletilmesini sağlayan hizmeti gerçekleştirir. Eğer mesafe, belirlenen zamanı aşacak kadar uzaksa, yaya kurye otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarını kullanmayı tercih edebilir.

Yaya Kurye Neleri Taşıyabilir?

Yaya kurye, hafif ve çok aciliyeti olmayan paketler için mükemmel bir tercihtir. Evraklar, mektuplar, fatura, önemli belgeler, küçük hediyeler, dergiler, davetiyeler gibi birçok hafif eşyaların dağıtımını gerçekleştirebilirler. Eğer paketler kırılacak eşya içermiyorsa, söz konusu taşıma işlemi iki kat hızlı şekilde gerçekleşebilir.

Yaya Kuryenin Hizmet Mesafesi Ne Kadardır?

Yaya kuryenin hizmet mesafesi değişiklik gösterebilir. Bunun için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Kesin olarak söylenebilecek bir şey varsa, eğer mesafe biraz uzaksa, yaya kurye otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarını tercih ederek sanılanın aksine oldukça kısa bir sürede teslimat gerçekleşir.