Posta Kurye

MALTEPE KURYE

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Maltepe, aynı zamanda nüfus yoğunluğu ile de bilinir. Buna bağlı olarak Maltepe ilçesinde kurye hizmetleri de epeyce gelişmiş durumdadır. Maltepe kurye hizmeti veren firmamız, sizlere her zaman beklentilerinizi aşan çözümler sunar. Posta Kurye olarak, taşımacılık sektöründe öncü olan firmamız Maltepe ilçesi ve İstanbul başta olmak üzere, ülke genelinde kurye ihtiyaçlarının büyük bölümünü karşılar. Maltepe kurye, haftanın 7 günü ve 24 saat olmak üzere sizlere hizmet verir.

 
maltepe kurye

Maltepe

Maltepe Kurye Hizmetleri

Maltepe ilçesinde ve çevre ilçelerde sizlere sunduğumuz Maltepe kurye hizmetleri, buna ek olarak yurt içi – yurt dışı olarak da sizlere hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, kargolarınızı adresinizden teslim alarak, en hızlı şekilde istediğiniz lokasyona ulaştırır. Bu bağlamda verdiğimiz Maltepe kurye hizmeti ise şunları kapsar:

Bütün bu kategorilerde sunduğumuz kurye hizmeti almak için bizlere müşteri hizmetleri numaramızdan hemen ulaşabilirsiniz. Hizmetimizin kapsamında ürünleriniz, evraklarınız, kolileriniz, eşyalarınız ya da zarf gibi benzeri her türlü kargolarınız taşınır. Bizlere ulaştığınız anda en fazla 1 saat içinde kuryemiz adresinize ulaşır. Hava koşullarından ya da trafik sıkışıklığı gibi durumlardan kaynaklı istenmeyen gecikmeler ise yine firmamız tarafından, sizleri memnun edecek şekilde telafi edilir.

Maltepe Kurye Hizmet Bölgeleri

Kurye hizmeti, ilçe genelinde ve yakın ilçelerde kesintisiz olarak verilir. Maltepe’nin her mahallesinde sizlere kolaylık sağlaması açısından hizmet verdiğimiz pek çok şubemiz bulunmaktadır. Şubelerimize ya da müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşmanız mümkündür. Bizlere ulaştığınız andan itibaren İstanbul kurye kapsamında en geç 1 saat içerisinde adresinizden kargolarınız alınır.

Kargolarınızın istediğiniz adrese ulaşması ise en geç 2 ya da 3 saat içerisinde tamamlanır. Bütün bu işlemler firmamızın güvencesi altında ve sigortalı olarak yerine getirilir. Firmamızın kurye olarak hizmet verdiği başlıca bölgeler ise şu şekilde sıralanır:

Başıbüyük

Maltepe’nin en güzel mahallelerinden biri olan Başıbüyük’te, motorlu kuryelerimiz ve araç filolarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Büyükbakkalköy

Büyükbakkalköy bölgesinde, diğer bölgelerde olduğu gibi kurye taleplerinizi, en ekonomik fiyatlarla ve en hızlı şekilde karşılıyoruz.

Esenkent

Kurye ihtiyaçlarınızı gidermek için kapıdan teslim alarak, Esenkent moto kurye ekibimizle en hızlı şekilde istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

İdealtepe

Maltepe ilçesinin en güzel mahallerinden biri olan İdealtepe bölgesinde de tüm gönderilerinizi transfer ediyoruz.

Küçükyalı

Kurye hizmetinin en önemli ayaklarından biri olan Küçükyalı’da, her gün yüzlerce kargoyu ilgili adreslere iletiyoruz.

Altıntepe

Hizmet verdiğimiz en önemli bölgelerden biri olan Altıntepe’den bizlere ulaştığınız takdirde en kısa sürede nakil işlerinize çözüm sağlıyoruz.

Fındıklı

Fındıklı’dan kurye hizmeti almak için sadece bize müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşmanız yeterlidir.

Bağlarbaşı

Firmamızın moto kurye olarak hizmet verdiği bir diğer bölgede Bağlarbaşı’dır. 7/ 24 olmak üzere bu bölgeden de bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Maltepe

Maltepe ilçe merkezi en aktif olarak hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Çevre ilçelerden de bizlere her an kargo isteklerinizi iletebilirsiniz.

Zümrütevler

Zümrütevler bölgesinden Maltepe kurye hizmeti almak için bizleri müşteri numaramızdan aramanız yeterlidir. Aynı zamanda Zümrütevler şubemizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Huzurevi

Huzuerevi bölgesinde de moto kuryelerimizle, bütün gönderilerinizi en fazla 1 saat içerisinde yerlerine ulaştırıyoruz.

Gülsuyu

Maltepe’nin en büyük bölgelerinden biri olan Gülsuyu şubelerimizle hizmetlerimize devam ediyoruz.

Maltepe Büyükbakkalköy Kurye

Büyükbakkalköy kurye hizmeti ile sizlere her an nakliye işlerinde yardımcı oluyoruz.

Maltepe Kurye Hizmeti Avantajları

Kurye hizmetimiz ile eşyalarınızı, kutularınızı, zarflarınızı, numunelerinizi ve evraklarınızı istediğiniz her an adreslerine en kısa sürede iletiyoruz. Diğer kargo ve taşımacılık işlerine kıyasla, verdiğimiz Maltepe kurye hizmeti ile sizlere en kısa süreli adrese teslim çözümleri sunuyoruz. Bu nedenle hem ekonomik olarak hem de zamandan tasarruf açısından Maltepe kurye hizmeti her zaman daha avantajlı fırsatları sizlere sunuyor.

Maltepe Kurye Hizmeti Nasıl Alınır?

Gönderilerinizi istediğiniz adrese iletmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir. Bizleri aradığınız takdirde en fazla 1 saat içerisinde kargolarınız yerinden alıp adreslerine iletiyoruz.

Başiskele Kurye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Maltepe kurye fiyatları, diğer nakliye fiyatlarına göre her zaman asla bütçenizi zorlamayacak fiyat aralıklarına sahiptir. Gönderilerinizin ağırlığına ve iletilecek olan adrese göre fiyatlar kendi içerisinde farklılık gösterir. Sizler de kaliteli ve en hızlı kargo hizmeti almak ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bizlere 7/ 24 olmak üzere ulaşabilirsiniz:

  • Posta Kurye Mail Adresi: info@postakurye.com,
  • Posta Kurye Müşteri Hizmetleri Numaraları: 02626425665, 05437744141

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Neleri Taşımaz?

Kurye, yasalara aykırı olan malzemeleri ve eşyaları taşımaz.

Kurye Hizmeti Gece Veriliyor mu?

Firmamız 7/ 24 olmak üzere, gece saatlerinde de hizmetine devam etmektedir.

Kurye Hizmeti İlçe Dışından da Alınabilir mi?

Maltepe bölgesine ek olarak İstanbul geneli, yurt içi ve yurt dışından da hizmet almak mümkündür.