Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Kağıthane Kurye

Kağıthane kurye hizmeti İstanbul’un Kağıthane ilçesinde verilir. Çeşitli kurye hizmetleriyle tüm gönderiler hızlı ve güvenilir bir şekilde alıcıya teslim edilir. Sağlam ve son model kurye araçlarıyla ve uzman elemanlarıyla Kağıthane ilçesinin semtlerine hizmet verilir. Sadece motorlu kurye aracılığıyla değil, farklı kurye seçenekleriyle de tüm gönderiler ilgili kişilere teslim edilir. Kaliteli hizmetle tüm kuryeler adreslerine gönderilir.

Kağıthane

Kağıthane Kurye Hizmetleri

Kağıthane’nin pek çok semtine verilen kurye hizmeti günün her saati verilir. Çeşitli dosya, paket ya da belgeler 7 gün 24 saat ilgili yerlere teslim edilir. Kuryeye herhangi bir zaman gelmesi önlenerek sağlam bir şekilde teslim edilecek yere gönderilir. Kağıthane kurye hizmetleri konusunda oldukça titiz olan firmamız müşteri memnuniyetine önem verir. Kalite, güven ve hız ilkeleriyle hareket ederek hizmet verdiğimiz kurye firmamızda yeni kurye hizmetlerine yer verilir.

Posta Kurye firması olarak verdiğimiz hizmetler tüm ihtiyaçları karşılar niteliktedir. Bu hizmetlerden her zaman yararlanmak mümkündür. İlaç, belge, evrak ya da sağlık ile ilgili tüm kuryeler hızlı ve dikkatli bir şekilde Kağıthane’nin çeşitli bölgelerine teslim edilir. Her biri farklı fiyatlarda olan bu kurye hizmetleri oldukça uygun fiyatlıdır. Firmamız tarafından verilen bu kurye hizmetleri şu şekildedir:

 • Acil kurye
 • Araçlı kurye
 • Eczane kurye
 • Diş protez kurye
 • Gece kurye 
 • Gümrük kurye
 • Hızlı kurye
 • Kiralık kurye
 • Moto kurye
 • Özel kurye
 • Şehirlerarası kurye
 • Uçak kargo kurye
 • VIP kurye
 • Yedek parça kurye

Çeşitli formlarda ya da türlerde gönderiler için ihtiyaç duyulan kurye hizmeti tercih edilebilir. Tüm kurye hizmetleri Kağıthane’nin değişik semtlerine götürülür. Kurye hizmeti sırasında herhangi bir sorun olursa teslimat yapılacak kişiye gerekli bilgiler verilir. Aynı zamanda teslimatın durumu hakkında da anında bilgiler verilir.

Kağıthane Moto Kurye

Kağıthane moto kurye hizmeti en çok tercih edilen hizmetlerden birisidir. Son model ve bakımlı motosikletler aracılığıyla verilen bu hizmet sayesinde tüm kuryeler zamanında teslim edilir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde tüm teslimatlar yapılır. Aynı zamanda gönderilecek paketler elden teslim alınır. Deneyimli sürücüler sayesinde Kağıthane’nin her yerine giden bir hizmet olduğu söylenebilir. Yüksek teknolojili yön bulma araçları sayesinde kısa yoldan teslimatlar adrese teslim edilir.

Güvenilir motosikletlerle verilen bu hizmet zorlu hava şartlarında da verilir. Çetin hava şartlarına karşı dirençli olan motosikletler sayesinde teslimatlar zamanında ve sorunsuz ilgili kişilere teslim edilir. Bunun yanı sıra gece gündüz demeden tüm paketler teslim alınır ve edilir. Çalışmayı seven ve deneyimli elemanları sayesinde her zaman hizmet verdiğimiz söylenebilir. Profesyonel geniş ekibimizle Kağıthane’nin pek çok semtine kurye teslimatı yapılır. Motokuryenin sıkça tercih edilmesinden dolayı firmamız bu hizmete büyük önem verir. 

Motosikletlerde bulunan yol takip sistemleri sayesinde trafik ya da yolla ilgili farklı sorunlar görülerek alternatif yollar tercih edilir. Müşteri memnuniyetini önceleyen firmamız hızlı ve pratik olmaya önem verdiği için çeşitli teknolojik araçlardan faydalandığımızı söyleyebiliriz. Bunların yanı sıra araçlarımızdaki güvenlik sistemleri sayesinde kuryelerin güvenliği yüksek düzeyde korunur. Ayrıca elemanlarımızın da can güvenliği sağlanmış olur.

Kağıthane Acil Kurye

Acil kurye acele teslim edilmesi veya gönderilmesi gereken kuryelerin taşınmasıdır. Genellikle belge, evrak ya da dosyalar acil bir şekilde gönderilir. Kağıthane ilçesinde verdiğimiz bu hizmet özellikle iş yerleri tarafından tercih edilir. Kağıthane ilçesine verilen bu hizmet hızlı araçlarla verilir. Profesyonel sürücüler sayesinde tüm kestirme yollar ve gidiş yerleri kullanılarak teslim edilecek kuryeler ivedivilikle teslim edilir. 

Acil kuryeler aracılığıyla sadece belge, evrak değil, tıbbi ekipman ya da eczane ürünleri de gönderilebilir. Firmamız bu ürünleri gece ya da gündüz vakitlerinde hizmete hazırdır. Firmamızın iletişim numaralarından kolay bir şekilde ulaşarak Kağıthane kurye ekibimizi çağırmak mümkündür. Bununla birlikte yasal prosedürlere uygun bir şekilde kuryeler taşınır ve teslim edilir. Kişisel bilgiler ve teslim adresleri güvenli bir şekilde saklanır, kimseyle paylaşılmaz.

Kağıthane Hızlı Kurye

Hızlı olmasıyla öne çıkan kurye firmamız bu özelliğiyle pek çok kişiden tam puan alır. Hızlı olmanın yanı sıra dikkatli ve özenli de olan elemanlarımız sayesinde müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu söylenebilir. Hızlı kurye hizmetimiz çeşitli paket, belge ya da dosya gibi kuryeleri taşır. Dosyalara herhangi bir zarar vermeden ilgili adrese götürür. Doğru adrese ve kişilere teslim edileceğinden emin olunduktan sonra diğer işlemler yapılır.

Diğer kurye hizmetlerinin yanında sıkça sipariş edilen hızlı kurye hizmeti 7 gün 24 saat verilir. Günün herhangi bir saatinde iletişim numaralarından ulaşmak mümkündür. Hangi araç boşsa hızlı bir şekilde kurye teslim alınacak yere gönderilir. Zamanın oldukça önemli olduğu günümüzde hızlı ve kaliteli bir şekilde Kağıthane kurye hizmeti, firmamız tarafından verilir. 

Kağıthane Kurye Hizmet Bölgeleri 

Kağıthane moto kurye hizmetimiz, ilçenin pek çok bölgesine ulaşır. Geniş hizmet ağından dolayı da birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Hizmet bölgelerimiz aşağıdaki gibidir:

Kağıthane Kurye Hizmet Bölgeleri

Çağlayan

Çeliktepe

Emniyet Evleri

Gültepe

Nurtepe

Sanayi

Seyrantepe

Şirintepe

Talatpaşa

Okmeydanı

Hasdal

Firmamız tarafından verilen tüm kurye hizmetleri bu bölgelerde geçerlidir. Kağıthane’nin yoğun bölgelerine verilen kurye hizmetiyle uzun mesafeli yerlere dosya ya da paket göndermek oldukça kolay hale gelir. VIP kurye, acil kurye, motorlu kurye ya da hızlı kurye gibi tüm hizmetler Kağıthane’nin semtlerine verilir. 

Kağıthane Kurye Telefonu

Posta Kurye firması olarak her zaman iletişime geçmek mümkündür. Çağrı merkezlerimizden telefon numaralarımıza ulaşarak dilediğiniz kurye hizmetinden yararlanmak kolaydır. Firmamızın sitesinde bulunan telefon numaralarından 7 gün 24 saat kurye çağrılabilir. +90 262 646 54 75 ya da +90 507 594 10 08 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz. 

Telefon numarasının yanı sıra mail adresiyle de Kağıthane kurye ekibimizi çağırmak mümkündür. Hızlı geri dönüşle tüm maillere cevap verilir. info@postakurye.com mail adresiyle dilediğiniz kurye hizmetini istemek mümkündür. Müşterilerin iletişim numaraları güvenli bir şekilde saklanır ve üçüncü bir kişiyle paylaşılmaz. 

Kağıthane Kurye Fiyatları

Kağıthane motorlu kurye fiyatları mesafe, gönderilecek teslimatın ağırlığı, boyutu, türü, kurye hizmetinin çeşidi ve zamanına göre değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap eden firmamızın kurye fiyatları oldukça uygundur. Kağıthane’nin çeşitli bölgelerine verdiğimiz bu hizmet her cebe hitap eder. 7 gün 24 saat kurye çağırma olanağı sayesinde paketleriniz ve diğer teslimatlarınız doğru adrese gönderilir. 

Kağıthane kurye fiyatları uygun fiyatlı olmasıyla pek çok kişi tarafından tercih edilir. Farklı bölgelere verilen hizmetiyle de dikkat çeken firmamız piyasadaki kurye fiyatlarıyla hemen hemen aynıdır. Sabit fiyatlı olan kurye hizmetlerimizin fiyatları pek çok kişi tarafından memnuniyetle karşılanır. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Motorlu Kurye Aracılığıyla Yemek Götürülebilir mi?

Motorlu kuryelerimizin götürebileceği eşyalar ve paketler yasal prosedürlere göre belirlenir. Buna göre yemek götürülmez.

Kağıthane’den Başka İllere Hizmeti Var mı?

Evet var. Firmamızın şehirlerarası kurye hizmetinden yararlanarak kurye gönderebilirsiniz.

Kağıthane Motorlu Kurye Kaç Saatte Teslimat Yapar?

Motorlu kurye hizmetimiz herhangi bir sorun yoksa oldukça hızlı bir sürede teslimatını yapar. Eğer herhangi bir sorun olursa teslimat yapılacak kişiye bilgi verilir.