Posta Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Firmamız taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olup Anadolu yakası kurye hizmetleri kapsamında bütün kargolarınızı adreslerine en hızlı şekilde teslim etmeyi kendisine amaç edinmiştir. İstanbul ilinin tüm ilçelerinde hizmet veren kuruluşumuz, en yoğun yerleşim yerlerinden biri olan Anadolu yakasında da evrak, paket ya da benzeri her türlü kargonuzu, profesyonel çalışma ekibimiz ve güçlü araç filomuzla istediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırır.

 

Aynı zamanda firmamız Anadolu yakası kurye fiyatları olarak, her zaman diğer taşımacılık firmalarına kıyasla sizlerin bütçesine daha uygun olan fiyatlarla hizmet verir. Bu kurye fiyatları taşınan kargoların büyüklüğüne ve ulaştırılacak olan adreslerin mesafelerine göre kendi içerisinde ufak farklılıklar gösterebilir. Daha detaylı bilgi almak ve en hızlı şekilde güvenli kurye hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

İstanbul kurye bölgeleri

Anadolu Yakası

Anadolu Yakası Kurye Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul ilinin en büyük yerleşim yerlerinden biri olan Anadolu yakası bölgesinde kurye hizmetleri, her zaman büyük önem taşıyan bir iş koludur. Kişilere ya da iş yerlerine ait olan kargolarınızı en hızlı şekilde yerlerine ulaştırmak için deneyimli ekibimiz ve araç filomuzla sizlerin hizmetinizdeyiz. Her zaman sizleri memnun etmek için var olan başlıca Anadolu yakası kurye hizmetlerimizse şunlardır:

Moto Kurye

Araçlı Kurye

Ekspress Kurye

Gece Kurye

Acil Kurye

Tüm bu hizmet seçeneklerimiz ile kurye ihtiyacınızı hızlı ve pratik bir şekilde karşılamaya çalışmaktayız. Genel olarak hizmet seçeneklerimiz ise ihtiyacınıza yönelik şekillenmektedir.

Moto Kurye

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği kurye seçenekleri arasında, her zaman moto kurye hizmeti yer alır. Profesyonel kurye elemanlarımız kargolarınızı motorla en hızlı şekilde yerlerine ulaştırır. Moto kurye hizmetinde ağırlığı en fazla 10 kg olacak şekilde kargolarınızı taşırız.

Anadolu yakası motorlu kurye hizmeti sayesinde gönderileriniz, en fazla 1 saat içerisinde adreslerine teslim edilir. Moto kuryenin en büyük avantajı ise trafik sıkışıklıklarına karşı en hızlı transfer imkanını sunmasıdır. Haftanın yedi günü ve yirmi dört saat olmak üzere moto kurye hizmetini almanız mümkündür.

Araçlı Kurye

Araçlı kurye hizmeti, taşınacak olan kargolarınız ağırlıkları ya da ebatları motorla taşımaya uygun olmadığı zaman alabileceğiniz ayrıcalıklı bir hizmettir. Bu sayede büyük bir konfor içerisinde istediğiniz adrese kargolarınız ulaştırılır.

Ekspres Kurye

Aciliyeti olan teslimatlar için verdiğimiz ekspres kurye de Anadolu yakası kurye hizmetleri kapsamında sizlere sunulur. Gelişmiş araç filomuzla acil olan kargolarınız, kısa zaman aralıklarında adreslerine teslim edilir.

Gece Kurye

Hızlı ve güvenli teslimat seçeneklerimiz arasında gece kurye hizmetimizde bulunur. Günün her saatinde ve gece kargolarınız kesintisiz bir şekilde taşınır. En iyi hızlı kurye seçimlerinden biri olan gece kurye hizmetiyle, gündüz saatlerine nazaran trafik çok az olduğu için daha hızlı bir şekilde kargolarınız adreslerine teslim edilir.

Acil Kurye

Anadolu yakası kurye hizmeti olarak acil kurye, siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bir teslimat çeşididir. Acil kuryeyle paketleriniz, belgeleriniz ya da evraklarınız daha çabuk istediğiniz adrese yollanır.

Anadolu Yakası Kurye İletişim Kanalları

Anadolu yakası kurye iletişim kanalları sizlere haftanın yedi günü ve yirmi dört saat bizlere ulaşmanızı sağlayan irtibat numaralarıdır. Sizlerde en güvenli ve hızlı kurye hizmeti almak için 7/ 24 olmak üzere aşağıda yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

E-mail Adresi: info@postakurye.com

Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 262 642 56 65 / 0 543 774 41 41

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası Kurye Hizmeti Çalışma Saatleri Nedir?

Anadolu yakasında kurye hizmeti sizlere 7/ 24 olacak şekilde verilmektedir.

Kurye Hizmetine Sigorta Dahil midir?

Anadolu yakasında verdiğimiz bütün kurye hizmetleri, firmamızın garantisi altında ve sigortalı olarak verilir.

Anadolu Yakası Kurye Hizmeti Almak için Ne Yapmak Lazımdır?

Anadolu yakası kurye hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir.