Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

KADIKÖY KURYE

Çeşitli nedenlerden dolayı Kadıköy kurye ihtiyacınız olabilir. Örneğin, işinizde bulunan bir belgeyi iş ortaklarınıza göndermeniz gerekebilir. Bunun yanında doğum günü olan bir arkadaşınıza gün geçmeden bir hediye gönderme durumunuz olabilir. İşte bu gibi durumlarda biz Posta Kurye olarak size hizmet veriyor ve gönderilerinizi en kısa sürede teslim ediyoruz.

 
kadıköy kurye

Kadıköy

Kadıköy Kurye Hizmetleri

Kadıköy kurye hizmetlerimiz 7/24 devam eder. Bizimle istediğiniz her an iletişime geçmeniz mümkündür. Kurye hizmetlerimiz genel olarak aşağıdaki maddeler şekilde sıralanabilir:

Kurye hizmetlerimiz kapsamında birçok seçeneğiniz vardır. Bunlar arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Aralarında sadece belirli fiyat farkları bulunur. Ayrıca hizmetlerimiz verdiğiniz detaylar sonrasında eşyalarınızın durumuna göre belirlenir. Örneğin; bir belge, dosya verdiyseniz, motosikletler ile teslimat yapılır. Ancak büyük paketler, kırılacak eşyalar gibi gönderiler için daha büyük araçlar tercih edilir.

Kadıköy Kurye Hizmet Bölgeleri

Posta Kurye olarak Kadıköy’ün her semtine hizmetimizi sunuyoruz. Siz de Kadıköy kurye için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz bölgelerin bir kısmını aşağıdaki listede görmeniz mümkündür:

 HİZMET BÖLGELERİ
Acıbadem
Bostancı
Caddebostan
Caferağa
Çiftehavuzlar
Erenköy
Fenerbahçe
Feneryolu
Fikirtepe
Göztepe
Hasanpaşa
Haydarpaşa
Kalamış
Kazasker
Kızıltoprak
Koşuyolu
Kozyatağı
Moda
Osmanağa
Rasimpaşa
Sahrayıcedit
Söğütlüçeşme
Suadiye
Şaşkınbakkal

Yukarıdaki semtlerden bize teslim ettiğiniz gönderileriniz, İstanbul’un her yerine teslim edilebilir. Aynı zamanda Kocaeli gibi şehirler arası kurye hizmetimizden yaralanmanız mümkündür. Sadece detaylı bir şekilde adres bilgisi vermeniz yeterlidir.

Erenköy Gümrük Kurye

Gümrükleme işlemi yapılması gereken evrak ve paketleriniz için hizmetimizi sunuyoruz. Bu hizmetten yararlanmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ardından uzman kuryelerimiz yola çıkarak sizden gönderileri alır. Teslim alınan evraklar için onay yazısı, imza gibi işlemleri yetkisine alır. İşlemler tamamlandığında gerekli bilgi size verilir. Bu hizmetin sonunda kaliteli bir gümrük kurye hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kadıköy Kurye Hizmetiyle Ne Taşınabilir?

Kadıköy şubemiz hassas eşyalardan acil teslimatı yapılması gereken evraklara kadar size birçok yönden avantaj sağlar. Posta Kurye’yi tercih ettiğiniz zaman direkt ulaşım, zamanında teslimat gibi birçok farklı artıya sahip olabilirsiniz. Birçok farklı hizmetimizden yararlanarak en kısa süre içinde teslimatı gerçekleştiren ürünlerin ulaşmasını sağlamanız mümkündür.

Taşınacak eşyalar konusunda neredeyse sınırsız bir skala vardır. Tabii ki bu durum küçük veya büyük gönderilere göre değişiklik gösterir. Motosikletler ile çok daha küçük eşyalar taşınabilir. Örneğin; çiçek, evrak, dosya gibi motosiklet ile taşınabilecek eşyaları alıyoruz. Hızlı bir şekilde teslim edildiğinden dolayı bu hizmetimiz kurtarıcı niteliğindedir.

Araba ile taşınması gereken gönderiler için de alım yapıyoruz. Örneğin; kırılacak eşyaların olduğu büyük boy bir koliniz varsa, araçlı kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede çok daha güvenilir bir şekilde paketleriniz verdiğiniz adrese teslim edilir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda yasal olarak teslimatı yapılacak her türlü gönderi için form doldurabilirsiniz. Biz de yetkin kuryelerimiz ile en kısa sürede teslimatı gerçekleştiririz.

Kadıköy Kurye Nasıl Çağırılır?

Posta Kurye firmamızın kurye seçeneğinden yararlanmak için çok kolay! İnternet sitemizde bulunan “Kurye Çağır” butonuna tıklayarak kuryemizi hemen çağırabilirsiniz. Bu işlem esnasında sizden bir form doldurmanız istenir. Formda sizinle ilgili isim, soy isim, numara gibi bilgiler istenir. Aynı zamanda hangi adresten teslim alınacağı ve gönderinin nereye ulaşması gerektiği yazılır. Ardından vereceğiniz gönderiyle alakalı detayları yazdığınızda size en uygun aracımız yola çıkar.

Kadıköy Kurye Telefonu

Bize ulaşmak için dilerseniz telefon numaramızı arayabilirsiniz. 02626425665 ve 05437744141 numaralarıyla bizimle iletişim kurmanız mümkündür. Bu esnada sizden çeşitli bilgiler istenir. Ayrıca hizmetimiz için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz zaman sizin için en uygun kuryemiz gelip gönderiyi teslim alır.

Kadıköy Kurye Fiyatları

Biz Posta Kurye olarak her zaman sizin memnuniyetinizi düşünüyoruz. İlçedeki kurye hizmetimiz için de uygun fiyatlar belirliyoruz. Sadece seçtiğiniz hizmete göre bir fiyat değişimi söz konusudur. Ancak firmamız, sektörün diğer firmalarıyla kıyaslandığında bütçenizi aşmayacak fiyatlar sunar. Güvenilir ve kaliteli hizmetimiz için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kadıköy Kurye Nereye Hizmet Veriyor?

Posta Kurye firmamızın Kadıköy şubesi, Kadıköy’ün tüm semtleri için geçerlidir. Moda, Acıbadem bu hizmetimiz için örnek verilebilir.

Kurye Telefon Numarası Nedir?

Bizimle iletişim kurmak için 02626425665 ve 05437744141 numaralarını arayabilirsiniz.

Hızlı Kurye Ne Kadar?

Hızlı kurye seçeneğimiz normal kuryeye kıyasla biraz daha maliyetlidir. Ancak genel olarak sizin için uygun fiyatlar sunuyoruz.