Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

BAŞİSKELE KURYE

Başiskele kurye şubemiz üzerinden gönderilmesi gereken paket, evrak ve diğer eşyaları verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Profesyonel çalışma anlayışımızla her zaman yanınızda olmaya çalışıyoruz. Posta Kurye olarak bizi tercih edebilir ve birçok farklı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Başiskele

Başiskele Profesyonel Kurye Hizmetleri

Başiskele kurye hizmetinde çalışan bütün arkadaşlarımız, tamamen güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Gerekli alanda ehliyetlerini almışlar ve eğitimlerini tamamlamışlardır. Hiçbir şekilde eşyanın kaybolması, zarar görmesi gibi bir durum yaşamazsınız. Hangi hizmetimizi seçerseniz seçin hep profesyonel destek alacağınızdan emin olabilirsiniz:

Bizimle çalıştığınızda daima aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:

  • Verdiğiniz paket, evrak, belge zamanında adrese teslim edilir.
  • Çeşitli kurye hizmetleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
  • Adresinizden dışarıya çıkmadan vereceğiniz paket veya evrak sizden alınır.
  • Doğru araç seçildiğinden dolayı verdiğiniz eşyalar zarar görmez.
  • 7/24 boyunca sorunsuz bir biçimde bizden hizmet alabilirsiniz.

Yukarıdaki avantajlarımızdan dolayı bugüne kadar birçok müşterinin en çok tercih edilen firmasıyız. Siz de hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Başiskele Moto Kurye

Özellikle firmaların gönderilmesi gereken evrakları için moto kurye, çok fazla tercih edilir. Moto kurye, trafikte daha rahat hareket ettiği için verdiğiniz evraklar en kısa sürede ulaştırılabilir. Bizimle çalışan motorlu kurye arkadaşlarımız, deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sorunsuz bir şekilde evrak, belge gibi küçük eşyalarınız için bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

 

Başiskele Araç Kurye

Kurye Başiskele için verdiğimiz bir diğer hizmet, araç kuryedir. Genellikle motorla taşınamayacak büyüklükteki eşyalar için tercih edilir. Bu sayede eşyalara zarar vermeden gerekli transfer işlemi tamamlanır. Biz, verdiğimiz bu hizmetle her zaman yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için bizi dilediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz.

Başiskele Acil Kurye

Verdiğiniz eşyaların çok daha hızlı şekilde ulaşması mı gerekiyor? Öyleyse, ihtiyacınız olan Posta Kurye’nin acil kurye seçeneğidir. Başiskele şubemiz için vermiş olduğumuz bu hizmet, kısa bir süre içinde verdiğiniz ürünlerin ulaşmasını sağlar. Hizmet detayları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Başiskele Gümrük Kurye

Bazen evrak veya paketlerinizin teslimatı için gümrükleme işlemi gerekebilir. Posta Kurye olarak sizin için gümrük kurye hizmeti veriyoruz.  Bu hizmetimiz için özel olarak görevlendirilen kuryelerimiz çalışıyor. Her türlü gümrük işlemlerinden anlayan kuryelerimiz, teslimatın hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Başiskele Kurye Nasıl Çalışır?

Çalışma stilimiz, tamamen profesyonel bir şekilde ilerlemektedir. Bizimle çalışan bütün ekip arkadaşlarımız, profesyonel bir tutum sergiler. Butona basıp “Kurye Çağır” dedikten sonra aşağıdaki aşamalar başlar:

  • Müşteri hizmetleri, sizinle iletişime geçerek gönderilerle alakalı bilgi alır. Buna göre hangi vasıtanın seçileceğine karar verilir.
  • Kuryemiz, bulunduğunuz adrese gelir ve gönderinizi elden teslim alır.
  • Araca güvenilir biçimde kargoyu yerleştirir.
  • Kısa süre içinde kuryemiz yola çıkar. Seçtiğiniz hizmet türüne göre teslim edilme zamanı değişiklik gösterir.

Yukarıdaki her bir aşama en iyi şekilde işlemektedir. Biz, hiçbir zaman sizin mağduriyet yaşamanızı istemeyiz. Daima kendimizi geliştirerek size en iyi kurye hizmetlerini vermeye gayret ediyoruz.

Başiskele Kurye Hizmet Alanları

İzmit’in her yerinde kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Gerek şehir içi gerek şehir dışı olsun paket, evrak, dosya vb. her türlü kargonuz yerine teslim edilir. İstanbul ili de bu hizmetimize dahildir. İzmit’ten İstanbul’a bir kargo gönderme durumunuz olduğu zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede aldığımız kargoyu İstanbul’daki adrese teslim ederiz.

Hizmet alanlarımız kapsamında aşağıdaki tabloyu öğrenebilirsiniz:

 

Merkez

İzmit

İstanbul

Başiskele kurye hizmetimizden 7/24 yararlanmanız mümkündür. Sadece bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Sonrasında evrak veya paketleriniz hızlı bir biçimde gönderilmesi gereken adrese ulaşır.

Başiskele Merkez Kurye

Her yerde olduğu gibi Başiskele Merkez’de de kurye hizmetimiz devam ediyor. En iyi kurye hizmeti almak için Merkez’den bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait olan kuryemiz, en kısa sürede yola çıkar ve verdiğiniz adrese gelir. Bundan sonra teslimat için gerekli bütün hazırlıklar yapılır. Kuryemiz, herhangi bir biçimde eşyalara zarar vermeden yola çıkar. 

Başiskele İzmit Kurye

İzmit kurye hizmetimiz, her an ve her yerde yanınızda! İzmit kurye için ihtiyacınız olduğunda internet sitemize girmeniz yeterlidir. Kurye çağırdıktan sonra gerekli tüm işler başlar. Bütün güvenlik önlemleri alınarak çalışan arkadaşımız yola çıkar. En kısa zamanda kurye teslimat adresine giderek verdiklerinizi teslim eder.

Başiskele İstanbul Kurye

Sadece şehir içinde değil, şehirler arası da hizmetimiz bulunmaktadır. Başiskele’den yakın olan İstanbul’a gitmesi gereken kargolarınız varsa, bizimle çalışmanız yeterlidir. Firmamız, en kısa sürede istediğiniz gibi bir kurye hizmeti verir. Vaktinizden çok fazla kaybetmeden eşyalar teslim edilir. En geç 3-4 saat içinde gönderileriniz belirttiğiniz adrese hızlıca ulaşır.

Başiskele Kurye Nasıl Çağrılır?

Kurye ihtiyacınız olduğu zaman çok kısa bir sürede hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için internet sitemizde bulunan “Kurye Çağır” butonuna tıklamanız yeterlidir. Burada karşınıza bir form çıkacaktır. Formda bulunan alanları doldurduğunuz zaman kuryeyi çağırabilirsiniz. Kısa bir süre içinde kuryemiz, verdiğiniz adrese gelir. Ardından seçtiğiniz hizmete göre kurye yola çıkar ve verdiğiniz paketi, evrakı teslim eder. 

Seçtiğiniz hizmet türüne bağlı olarak hızın değiştiğini söylememiz gerekir. Şu anda verdiğimiz en hızlı hizmet VIP kuryedir. Bunu seçerseniz, kısa bir zamanda eşyalar teslim edilir. Normal kurye için de verdiğimiz hizmet 3-4 saat sürecektir. Yani, hiçbir şekilde çok fazla vakit kaybetmeden kurye hizmetimizden yararlanma şansınız vardır.

Başiskele Kurye Fiyatları

Almak istediğiniz ekonomik kurye hizmeti için Posta Kurye’yi seçin. Çünkü biz her zaman size en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Çok fazla harcama yapmadan gönderilerinizi iletmek için bizimle çalışabilirsiniz. Hangi hizmetimizden yararlanırsanız yararlanın, her zaman en uygun fiyatı alacağınıza emin olabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı oluruz. 

Başiskele Kurye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Vermiş olduğumuz kurye fiyatları belirli faktörlere göre değişiklik gösterir. Bunlar arasında seçmiş olduğunuz hizmet türü vardır. Acil ve VIP kurye gibi seçenekler, normal kurye fiyatından daha farklıdır. Bunun nedeni, bu iki hizmetin normal kuryeye göre çok daha hızlı olmasından kaynaklıdır. Başiskele ekonomik kurye fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarla alacağınız hizmetlerle daima memnun kalırsınız. Fiyat teklifi almak iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. info@postakurye.com adresine mail atabilir; 02626425665 ve 05437744141 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Hizmeti Almak için Ne Yapmalıyım?

Sitemizde bulunan “Kurye Çağır” butonuna tıklayıp gerekli formları doldurmanız yeterlidir.

Kurye için En Hızlı Hizmet Nedir?

Acil kurye hizmetimizden hızlı kurye için yararlanabilirsiniz.

Başiskele Normal Kurye Kaç Saatte Teslimat Yapar?

Yaklaşık olarak 3-4 saat içinde verdiğiniz gönderiler teslim edilir.