Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

BAŞAKŞEHİR KURYE

Başakşehir kurye ihtiyaçlarınız için günün her saatinde güvenebileceğiniz bir hizmet almak istiyorsanız Posta Kurye ile iletişime geçebilirsiniz. Gönderilerinizi zamanında adresine ulaştırmak için geniş araç filosu ve profesyonel ekibi ile hizmet firmamız, hızlı ve sorunsuz teslim vadeder. Bizimle iletişime geçmenizin ardından en kısa sürede bölgenize gelerek kargonuzu almakta ve belirttiğiniz adrese iletmekteyiz.

 

Başakşehir

Başakşehir Kurye Hizmetleri

Başakşehir kurye hizmetleri kapsamında müşterilerimizin farklı ihtiyaçları olabileceğinin bilinci ile hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda hizmet seçeneklerimizi sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirmekteyiz. Yararlanabileceğimiz hizmetlerimiz arasında şu seçenekler yer alır:

 

 KURYE HİZMETLERİ
Moto Kurye
Hızlı yetiştirilmesi gereken görece hafif gönderiliniz için moto kurye Başakşehir mahalleleri ve İstanbul’un diğer ilçelerinde tüm yerleşkelere teslimat yapar.
Acil Kurye
VIP hizmetlerimizden yararlanarak acil yetişmesi gereken gönderileriniz için teslimat tarihi seçebilirsiniz.
Araçlı Kurye
Beyaz eşya gibi ağır eşyalarınız için kurye talebi oluşturarak araçlı kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Özel Kurye
Posta veya diğer özel gönderileriniz için Posta Kurye Başakşehir’in tüm mahallelerinden alım yapar.
E-Ticaret Gönderileri
E-Ticaret firmanıza ait gönderileri Posta Kurye ayrıcalığıyla sorunsuz bir şekilde müşterilerinize iletebilirsiniz.

Gönderilerinizin dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese birinci sınıf bir hizmet kalitesi ile teslim edilmesini istiyorsanız kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Posta Kurye acil kurye Başakşehir bölgesindeki ihtiyaçlarınız için sizlere tam da aradığınız çözümleri sunar.

Başakşehir Kurye Hizmet Bölgeleri

Motor kurye ve diğer taşımacılık ihtiyaçlarınıza, İstanbul kurye hizmetleri kapsamında İstanbul’un er bölgesine sunduğumuz teslimat hizmeti ile yanıt vermekteyiz. İlçe sınırları içerisindeki taleplerinize en kısa sürede yanıt vererek kurye gönderileri için hemen adresinizi ziyaret ediyor ve gönderilerinizi teslim alıyoruz. İlçede gönderilerinizi bize güvenle teslim edebileceğiniz bölgelerden bazıları şunlardır:

 • Altınşehir
 • Bahçeşehir
 • İkitelli
 • Kayaşehir
 • Kayabaşı
 • Şahintepe
 • Güvercintepe
 • Boğazköy
 • Ispartakule

Siz de sayılan bu bölgelerdeki kurye ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçerek gönderilerinizin bölgeye güven içinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz firmamız sayesinde günün her saatinde kolayca kurye talebi oluşturmanız mümkündür. Talebinizi oluşturmanızın ardından ekibimiz, en kısa sürede adresinize ulaşarak gönderinizi teslim alır.

Altınşehir Kurye

Altınşehir bölgesinde Başakşehir şubemiz size hızlı ve güvenli gönderi taşıma hizmeti sunmaktadır. Posta Kurye olarak müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak gönderilerinizin vaktinde ve hasarsız teslimini gerçekleştirmekteyiz. Bölgede, moto kurye ve ekspres posta gibi farklı hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan hizmet için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir bölgesinde Başakşehir şubemizle sizlere ayrıcalıklı bir deneyim vadediyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanmaya önem veren bir firma olarak şeffaf bir hizmet sunmaya hassasiyet gösteriyoruz. Özel takip sistemimiz sayesinde gönderinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim adresine ulaşacağını anbean takip edebilirsiniz. 

İkitelli Kurye

İkitelli, Küçükçekmece ve Başakşehir sınırlarında yer alan bir bölgedir. Posta Kurye olarak İstanbul’un her noktasında olduğu gibi bu bölgede de sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Küçükçekmece ile Başakşehir arasında acil gönderilerinizi kurye hizmetlerimizle taşımaktayız. Posta Kurye güvencesinde moto kurye, acil kurye ve özel gönderi teslimatı için bize ulaşabilirsiniz.

Kayaşehir Kurye

Kurye hizmet bölgelerimiz arasında Kayaşehir yerleşkesi de yer alır. E-ticaret ürünlerinden özel sevkiyatlarınıza, doküman teslimatlarından farklı gönderilerinize kadar tüm kurye ihtiyaçlarınız için sizlere destek olmaktayız. Taleplerinize uygun özel çözümler üreterek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Kayabaşı Kurye

Motor kurye talepleriniz için Kayabaşı bölgesinde de gönderilerinizin alımını ve teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Gerek acil ulaştırılması gereken doküman ve posta teslimatı gerekse beyaz eşya gibi ağır gönderiler için Posta Kurye firmamızdan destek alabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle standartların üstünde bir hizmet sunarak güveninizi kazanmaktayız.

Şahintepe Kurye

Posta Kurye olarak müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet sunmaya büyük önem veriyoruz. Her geçen gün genişlettiğimiz araç filomuz sayesinde Başakşehir kurye hizmetlerimiz kapsamında hizmet ağımızı büyütmekteyiz. Şahintepe bölgesindeki gönderileriniz için de bizimle iletişime geçerek anında hizmet alabilirsiniz.

Güvercintepe Kurye

Başakşehir şubemiz, Güvercintepe bölgesindeki acil kurye talepleriniz için de hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz gönderiyi istediğiniz adrese göndermek için uygun fiyatlı kurye seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Özel dokümanlar, lüks ürünler, ağır eşyalar veya acil gönderiler gibi farklı ihtiyaçlarınız için sizlere farklı kurye seçenekleri sunuyorux.

Boğazköy Kurye

Başakşehir kurye hizmetleri ile müşterilerimize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmanın garantisini veriyor. İster acil ister standart bir gönderi olsun, her türlü kurye ihtiyacınız için profesyonel ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Başta Boğazköy olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderilerinizi zamanında ve hasarsız teslim etmekteyiz.

Ispartakule Kurye

Ispartakule bölgesinde yaşayan müşterilerimize özel kurye hizmetleri sunuyoruz. Moto kurye, VIP ve ekspres kurye hizmetlerimizle gönderileriniz en hızlı ve güvenli şekilde teslim edilir. Başakşehir kurye şubemizle bölgede tam zamanlı kurye hizmetleri sunuyoruz. Posta Kurye olarak istediğiniz saat aralığında gönderilerinizin teslimatını yapabiliriz. Ayrıcalıklı bir kurye deneyimi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir Kurye Hizmeti ile Neler Taşınabilir?

Posta Kurye olarak Başakşehir kurye ihtiyaçlarınıza kapsamlı bir hizmet portföyü ile yanıt vermekteyiz. Farklı kurye talepleriniz için bizimle iletişime geçerek güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Kurye hizmeti ile taşımacılığını yaptığımız gönderiler arasında şunlar sayılabilir:

 • Kişisel veya kurumsal belge, sözleşme, fatura gibi dokümanları belirttiğiniz adrese iletmekteyiz.
 • Talebiniz doğrultusunda elektronik cihazların ve beyaz eşyaların taşımacılığını yapabilmekteyiz.
 • Satışını gerçekleştirdiğiniz e-ticaret ürünlerini sizin için Başakşehir moto kurye hizmetlerimiz kapsamında müşterilerinize iletmekteyiz.
 • Mobilya, beyaz eşya, dekorasyon ürünleri gibi ağır eşyaların araçlı birimimizle nakliyesini sağlamaktayız.
 • Acil bir şekilde adrese iletilmesi gereken medikal ürünler, ilaçlar ve sağlık ekipmanları kapsamında Başakşehir acil kurye hizmetimizle sizlere destek olmaktayız.

Sayılan kurye seçenekleri dışında farklı gönderileriniz için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Posta Kurye firmamız, sahip olduğu geniş araç filosu sayesinde ağırlık veya boyut fark etmeksizin her türlü gönderinizin istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayacak kapasitededir.

Başakşehir Kurye Fiyatları

Başakşehir kurye fiyatları çeşitli faktörlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu faktörlerin başında teslimat hızı gelir. Eğer gönderilerinizin acil olarak iletilmesi gerekiyorsa bu durumda daha yüksek maliyetlere sahip olması doğaldır. Ayrıca VIP hizmetlerden yararlanarak dilediğiniz tarih ve saat aralığında gönderilerinizin teslim edilmesini sağlamanız da mümkündür.

Posta Kurye olarak Başakşehir kurye fiyatları açısından müşterilerimize birinci sınıf bir hizmeti bütçe dostu maliyetlerle sunmaya önem vermekteyiz. Bu noktada fiyatlandırma konusunda her zaman müşteri dostu bir politika izlediğimizi vurgulamak isteriz. Eğer güvenilir, uygun fiyatlı ve günün her saati hizmet alabileceğiniz bir kurye firmasından destek almak istiyorsanız 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başakşehir kurye hizmetleri başta olmak üzere İstanbul’un her noktasında taleplerinize en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Gönderim Teslimat Adresine Ne Kadar Sürede Ulaşır?

Seçtiğiniz kurye hizmetine bağlı olarak teslim süresinde değişkenlikler olabilir. Eğer seçtiğiniz saat aralığında teslim edilmesini istiyorsanız VIP hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Normal Kurye Kaç Saatte Teslimat Yapar?

Normal kurye seçeneğimiz 3-4 saat sürmektedir.

Kurye Gönderileri için Müşteri Hizmetleri Desteğiniz Var mı?

Elbette. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve olası sorunlara çözüm bulmak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.