Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

DERİNCE KURYE

Derince kurye, uzun süredir moto kurye alanında adından söz ettirmiş olan kurye hizmetlerimizden biridir. Kurye ihtiyaçları modern dünyanın hızıyla yarışan insanlar için oldukça yaygındır. Bu konuda Posta Kurye’de alanının en iyisi olmak için deneyimli moto kurye sürücüleri ile taşımacılık işlerinizi yerine getirme görevini üstlenir.

Derince

Derince Kurye Hizmetleri

Kurye hizmetlerimiz posta, mektup, paket veya her türlü iletinizi iletmek için deneyimli sürücü ve paketleme personelleri ile çalışmaktadır. Posta Kurye olarak üç adımda en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz:

 • Hız
 • Güvenilirlik
 • Kalite

Aldığımız kuryeye herhangi bir zarar gelmemesi için özenle paketlemekteyiz. Paketin kaybolmaması ya da zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktayız. Buna ek olarak kuryenizi olabilecek en hızlı şekilde istediğiniz yere ulaştırmak için bölgelere hakim sürücülerle çalışmaktayız. Kurye hizmetimiz ile paketiniz hiçbir koşulda zarar görmez, kaybolmaz, açılmaz ve en hızlı şekilde iletimi yapılır.

 

Derince Moto Kurye

Moto kurye, aracın ince yapısından dolayı trafiğe kalmadan çok daha hızlı bir şekilde paketinizin iletilmesini sağlar. Posta Kurye’ye teslim edilen her türlü dosya, evrak veya paket, en güvenli şekilde ve istediğiniz zamanda alıcı adresine ulaştırılır. Moto kurye diğer araçlara göre çok daha hızlı olduğu için en sık tercih edilen seçeneklerden biridir.

 

Derince Acil Kurye

Acil kurye, gün içerisinde çok kısa bir zaman diliminde iletilmesi gereken teslimatlar için tercih edilmektedir. Acil kurye hizmeti, diğer kurye hizmetlerine göre öncelik alınmaktadır. Bu tarz hizmetlerde ilaç, iş için önemli evrak ya da bir yere iletilmesi acil olan paketler, genellikle gün içerisinde, belirtilen zaman diliminde teslimatı yapılmaktadır. Acil olduğu için sürücülerimiz ve paketleme personellerimiz, iki kat daha dikkatli davranmaktadır. Böylece paketiniz güvenli ve hızlı bir şekilde teslim yerine ulaşabilmektedir.

Derince Ekspres Kurye

Ekspres kurye hizmeti, sıradan bir kargo hizmetindeki gönderici ve alıcı arasındaki zamansal farkın en aza indirilerek sunulan hizmete denmektedir. Acil kurye ile oldukça benzerdir. Ancak ekspres kurye trafiğe takılmadan, hızlı ve güvenilir bir şekilde paket iletimini yaparken, taşıdığı materyalin ilaç gibi aciliyeti olmayan paketleri kapsamaktadır. Buna bağlı olarak normal bir kargo hizmetinden daha hızlı, acil kuryeden daha az acil paketlerin taşındığı hizmet diyebiliriz.

Ekspres kurye hizmeti, bu açıdan oldukça deneyimli personel ekibiyle birlikte, paketinizi teslim aldıktan sonra istediğiniz saatte alıcıya ulaştıracağını garanti eder. Çünkü deneyimli motor kuryeleri, bölgeyi çok iyi tanıdıkları için kestirme ve güvenli yollar ile trafiğe takılmazlar. Paketinizi en hızlı şekilde alıcıya teslim ederler.

Derince Gümrük Kurye

Derince gümrük kurye ile bütün uygunluk dökümanları, evrakları, kontrol belgesi, ordino, ATR, antrepo, konşimento gibi gümrükleme işlemlerini kapsamaktadır. Bütün bu işlemler en kısa sürede tamamlanarak gümrük tarafıyla kafanızda herhangi bir soru işareti kalmaz. 

Hızlı teslimat

Derince gümrük kurye ile teslimatlarınız beklediğinizden çok daha hızlı bir şekilde size ulaşacaktır.

Güvenli teslimat

Gümrük kuryecilikte sık duyulan kaybolan ya da zarar gören eşyalar hakkında sorunu Derince gümrük kuryede yaşamazsınız.

Kaliteli teslimat

Gümrük kuryecilikte kargonuz özel olarak paketlenir ve herhangi bir zarar görmeden size ulaştırılır.

Derince gümrük kurye hizmetinde genelde gümrük kuryelerde duyulan sorunların hiçbirini yaşamazsınız. Alabileceğiniz en hızlı, kaliteli ve güvenli gümrük kurye hizmetini Derince gümrük kuryede bulabilirsiniz.

Derince Kurye Hizmeti ile Neler Taşınabilir?

Derince kurye hizmeti, moto kurye odaklı çalışmaktadır. Bu açıdan taşınacak eşyaların küçük olması gereklidir. Evrak, çok ağır olmayacağı surette kutu, mektup gibi paketler taşınabilir. Moto kuryenin avantajı ise diğer kargo hizmetlerine göre büyük bir hıza sahip olmasıdır. Bu nedenle paketiniz önemli ölçüde kısalmış bir zaman diliminde, istediğiniz saat aralığında, istediğiniz yere teslim edilecektir.

Derince Kurye Hizmet Bölgeleri

Derince kurye hizmet bölgeleri, Kocaeli ili ve çevresine hizmet vermektedir. Bu hizmet bölgelerinden paket teslim alınabilir ve güvenli bir şekilde istediğiniz saat içerisinde tesliminiz gerçekleşebilir:

 • Darıca
 • Dilovası
 • Gebze
 • Gölcük
 • İzmit
 • Başiskele
 • Kandıra
 • Körfez
 • Tuzla
 • İstanbul

Kocaeli gibi geniş bir şehirde kurye hizmeti çok büyük bir ihtiyaçtır. Büyükşehir olmasından dolayı trafik ve hareketli yaşamı, aciliyeti olan paketlerin iletimini oldukça geciktirebilir. Ancak Derince kurye hizmeti sayesinde böyle bir kaygı duymak zorunda değilsiniz. Paketiniz güvenli bir şekilde teslim alınarak olabilecek en büyük hızda alıcıya teslim edilir.

Derince Kurye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Derince kurye fiyatları gönderinin bir evrak, mektup ya da paket olmasına bağlı olarak değişebilir. Diğer etkenler bu evrak ya da paketin ağırlığıdır. Ayrıca gönderici ile alıcı arasındaki mesafe ve paketin teslim edilmek istendiği saat dilimi de hizmetin fiyatını etkileyebilir. Ancak Derince Kurye, müşterileri memnuniyetini daha çok önemsemektedir. Bu nedenle bu fiyat aralıkları bütçe dostu bir şekilde düzenlenmektedir. 

Derince kurye faaliyetlerimiz ile güvenli, hızlı ve kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyata alabilirsiniz. Kocaeli’nin en kaliteli motor kurye hizmetine sahip olan Posta Kurye hizmetlerinden faydalanmak sadece bir tık uzağınızda! info@postakurye.com adresi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Motor Kurye Ne Yapar?

Motor kurye, kendisine teslim edilen paketi en güvenli ve hızlı şekilde alıcıya teslim eden mesleki isimdir. Bu teslimatı motor ile gerçekleştirmektedir.

Kuryeler Gece Çalışıyor mu?

Kurye hizmetleri günümüzde her saat aktif bir şekilde kullanılan bir sektör haline gelmiştir. Gündüz yoğun şekilde çalışan kuryeler, gerekli durumlarda gece saatlerinde de hizmet verebilmektedirler.

Kurye ve Kargo Arasındaki Fark Nedir?

Kurye genellikle kısa sürede başka bir adrese gitmesi gereken hafif ve küçük olan paketlerin teslimatından sorumludur. Kargolar ise daha büyük ve ağır ürünlerin toplu bir şekilde, uzun bir mesafe arasında teslimatını gerçekleştirir.