Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

KARTAL KURYE

İstanbul’da faaliyet gösteren kurye firmalarının sunduğu hizmetler arasından öne çıkan Kartal kurye, hızlı ve güvenilir olmasıyla beğeni toplar. Yeni nesil kurye hizmeti sunan Posta Kurye firmamız ile tüm teslimatlar hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır. Kartal bölgesinin her yerine hizmet götürmeyi ilke edinen firmamız, uzman kadrosuyla ve deneyimli elemanlarıyla beğeni toplamaktadır.

 

Kartal

Kartal Kurye Hizmetleri

Hızlı ve son model araçlarla kuryecilikte ön plana çıkan Kartal kurye hizmetimiz, geniş dağıtım ağına sahiptir. Gelişmiş iletişim araçları ve harita sistemleriyle çalışan firmamız teslimatları zamanında yapmaya özen gösterir. Müşteri memnuniyetine ve güven vermeye özen gösteren ekibimiz, gece gündüz çalışarak işini layığıyla yapmaya gayret etmektedir. Her zaman iletişim ağları aktif olan kuryelerimiz, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için büyük bir özveri gösterir.

Gelişmiş kuryecilik faaliyetleri ile sektörün göz önünde olan kurye hizmetimiz kapsamında çağın gerekliliklerine ayak uyduruyoruz. Teslimatların hızlı, doğru ve güvenli bir şekilde yapılması için çalışan firmamızda, deneyimli, işini hakkıyla yapan ve azimli elemanlar yer almaktadır. Son teknoloji adres bulma araçlarına sahip olan kuryelerimiz tüm teslimatları doğru bir şekilde, hasarsız adreslere teslim etmektedir. Bu sayede herhangi bir mağduriyet ve zaman kaybı yaşanmasına izin verilmemektedir.

Posta Kurye olarak bilindik kurye hizmetlerinin dışına çıkıyoruz. Öyle ki Kartal ilçesinde pek çok noktaya tüm kurye hizmetlerimiz gitmektedir. Aynı zamanda herhangi bir ayrıcalık olmadan tüm kurye hizmetlerimizden faydalanmak mümkündür. Posta Kurye olarak verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

Kartal Kurye Hizmet Bölgeleri

Kartal ilçesinin her yerine teslimat yapan firmamız, özel araçlarla ve bölgeyi iyi bilen ekiple çalışmaktadır. Kartal’daki tüm mahalle, cadde ve sokakları bilen ve nereye, nasıl gidileceğini bilen kuryelerimiz teslimatları doğru bir şekilde yapar. İstanbul kurye ihtiyaçlarınız için farklı bölgelerden bize ulaşabilirsiniz. Özel harita ve navigasyon araçlarıyla Kartal ilçesinin her noktasına kolaylıkla kurye hizmeti vermekteyiz. Kartal’da hizmet verdiğimiz tüm bölgeler aşağıdaki gibidir:

 HİZMET BÖLGELERİ
Atalar
Aydos
Cevizli
Dragos
Kurfalı
Rahmanlar
Soğanlık
Topselvi
Yakacık
Kordonboyu
Uğur Mumcu
Hürriyet

Kartal ilçesinde çeşitli semtlere götürdüğümüz kurye hizmetleriyle beğeni toplayan firmamız pek çok kişi tarafından tavsiye edilmektedir. Doğru ve hızlı teslimatın adresi olan Kartal kurye hizmetimizle kurye sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz.

Kartal Kurye Hizmetleriyle Ne Taşınmaz?

Gelişmiş hizmetler sunan firmamız bazı kuryeleri taşıyıp bazılarını taşıyamayabiliyor. Firmamızın taşıyabileceği ve taşıyamayacağı materyalleri aşağıdaki tabloda belirttik:

Evrak, dosya
Keyif veren ürünler
Yiyecek-içecek
Silah
Ev eşyaları
Patlayıcı maddeler
Ayakkabı
Alkol
Kıyafet
Sahte ilaçlar
Elektronik eşya
Canlı hayvan
İlaç
Değerli mücevherler
Çiçek-hediye
Radyoaktif maddeler
Anahtar
Nakit para
Tekstil
Resmi olmayanlar
Davetiye-bilet
Tarihi eserler
Pasaport-ehliyet-cüzdan
Zehirli maddeler

Firmamız nelerin taşınıp taşınmayacağı konusunda oldukça hassastır ve yasal prosedürlere uygun şekilde çalışmaktadır. 

Kartal Kurye Nasıl Çağrılır?

Posta Kurye müşterilerin her zaman ulaşabilmesi için çaba göstermektedir. Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için info@postakurye.com mail adresimizden ya da 02626425665 ve 05437744141 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Gece gündüz tüm zaman dilimlerinde bize ulaşmak mümkündür.

Kartal Kurye Fiyatları

Kartal kurye fiyatları her bütçeye hitap eder. Diğer kurye firmalarına göre oldukça hesaplı ve cep dostu olan hizmetlerimiz vardır. Hem kurye siparişinizde hem de sipariş tesliminde oldukça hesaplı sistemimiz vardır. Kurye fiyatları, her cebe uygun olacak şekilde düzenlenir. Fakat bazı durumlarda kurye fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Kartal kurye fiyatlarını etkileyen faktörler şu şekilde açıklanabilir:

  • Müşterinin istediği kurye hizmetinin türü. Her kurye hizmetinin farklı bir fiyatı vardır. Buna göre fiyat aralığı da değişmektedir.
  • Teslimatın süresi
  • Teslimat yapılacak ya da alınacak yerin uzaklığı 
  • Teslimat yapılacak ya da alınacak kuryenin ne olduğu, ağırlığı ve boyutu
  • Kuryenin aciliyeti

Kartal kurye fiyatları yakıt ve dağıtım masraflarına göre de değişiklik gösterebilir. Kartal’ın her yerine kurye hizmeti götüren firmamızda fiyatların uygun olduğu söylenebilir.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Teslimatımı Tam Zamanında Götürmezse Ne Olur?

Firmamız müşteri memnuniyetini önemseyen ve bunun için çalışan bir firmadır. Fakat zorlu hava ve ulaşım koşullarından dolayı teslimat zamanında verilmezse firmayla iletişime geçilebilir. Mağduriyetinize göre uygun bir çözüm bulunacağından emin olabilirsiniz.

VIP Kurye Ne Kadar Sürede Gelir?

Özel donanıma sahip olan bu kurye hizmetimiz en geç 30 ila 40 dakika arasında hizmetinizde olur. Hızlı ve son model araçlarla Kartal ilçesindeki semtlere kurye hizmeti vermekteyiz.

Araçlı Kuryelerinizdeki Donanımlar Nelerdir?

Posta Kurye olarak araçlı kuryelerimizin bakımına oldukça önem veriyoruz. Araçlı kuryelerimizde gelişmiş navigasyon sistemleri, trafik kontrol sistemleri, iletişim kanalları vardır. Bunların dışında araçların güvenliği için güvenlik kontrol sistemleri, kilit ve alarm donanımı vardır. Ayrıca soğutma ve ısıtma sistemleri de vardır. Kuryenin kırılma ya da bozulma ihtimaline karşı güvenlik kilitleri vardır.