Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Bakırköy Kurye

Bakırköy kurye ekibimiz ile günümüzün en önemli hizmetlerinden biri haline gelen kurye hizmetlerini hızlı ve kaliteli olarak müşterilerimize sunuyoruz. Uzun süredir var olan tecrübemizi, özel kurye uygulamaları ile birleştirmiş bulunmaktayız. Çözüm odaklı ve güvenilir faaliyetlerimizle siz değerli müşterilerimizi memnun etmek öncelikli hedefimizdir.

 

Bakırköy kurye firmaları arasında 7/24 olarak gerçekleştirdiğimiz teslimatlarımız ile ön plana çıkmaya devam ediyoruz. Günün her saati hizmet veren motorlu ekiplerimiz, bulunduğunuz bölgeden gönderilerinizi alıyor ve dilediğiniz adreslere teslimat işlemlerini gerçekleştiriyor

Bakırköy

Bakırköy Kurye Hizmetleri

Bakırköy kurye ekibimiz, günden güne hizmet çeşitliliğini ve hizmet bölgelerini genişletmektedir. Kurye faaliyetlerinde beklentilerin ötesinde; zaman ve mekân fark etmeksizin çeşitli teslimat yöntemlerimizle kalitemizi arttırmaktayız. 

Teslimat şekillerimizi aşağıdaki tablo aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Şehir içinde yaptığımız teslimatları çok kısa sürelerde tamamlıyoruz. Şehir dışına gönderim yapmak istediğinizde en yakın saatli uçak kargo tarifesine yetişmek üzere gönderilerin kabulünü tamamlıyoruz. Şehir dışına gidecek teslimatlar gerekli kontrollerden geçerek güvenli bir biçimde ve belirlenen zamanda yerine ulaştırılmaktadır.Bakırköy motorlu kurye ekiplerimiz acil ihtiyaçlarınızda da yanınızda yer alıyor. Sağlık gereksinimlerinde, eczane ve diş protez firmalarıyla gerçekleştireceğiniz işlemlerde sizlere destek olmaktayız. Bizlere belirtmiş olduğunuz adreslerdeki ürünlerinizi adınıza teslim alıp, kısa sürelerde size ulaştırıyoruz.

Bakırköy Kurye Hizmet Bölgeleri

Kuryelerimizin teslimat ağı ilçemizin tüm bölgelerini kapsamakta ve aynı zamanda İstanbul’un tüm lokasyonlarını da içerisine almaktadır. İlçemizde aktif olarak hizmet sunduğumuz bölgeler:

Ataköy

Florya

Şenlikköy

Basınköy

İncirli

Yeşilköy

Cevizlik

Sakızağacı

Yeşilyurt

Bakırköy Ataköy Kurye

Bakırköy’ün en güzel semtlerinden birisi olan Ataköy lokasyonunda kurye teslimatları gün boyunca gerçekleştirilmektedir. Plaza ve evlerin yoğun olarak bulunduğu bölgede gerekli olan kurye ihtiyacını karşılayan firmamız, işinde uzman personelleriyle beklentileri karşılamaktadır.

Bakırköy Basınköy Kurye

Eğitim kurumları ve villa yerleşimlerinin çoğunlukta olduğu bölgede kurye ihtiyacı oldukça fazladır. Motorlu kurye Bakırköy personellerimiz gönderilerinizi aldırmak istediğiniz adreslere hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir teslimat hizmeti isteyenler için özenle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bakırköy Cevizlik Kurye

Merkezi bir lokasyon olan Cevizlik semtinde günlük etkileşimler ve iş faaliyetleri yoğun şekilde gerçekleştirilmektedir. Zaman tasarrufu ve işlerinde hız kazanmak isteyenler için kurye hizmetlerimizi kullanmak avantaj sağlamaktadır.

Bakırköy Florya Kurye

Sahil bölümü, spor tesisleri ve yerleşim alanlarıyla ön plana çıkan Florya’da gün içi faaliyetlerinizi hızlandırmak için kurye hizmetlerimizle destek olmaktayız. Uzun ya da kısa mesafeler arası teslimatlar hızlı bir şekilde tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Bakırköy İncirli Kurye

Bakırköy motor kurye İstanbul’un ulaşım merkezleri arasında yer alan İncirli semtinde çalışmalarını özenle yerine getirmektedir. Yoğun trafik ve insan kalabalığında aksayan iş faaliyetlerinizi endişe duymadan tamamlama imkânına sahipsiniz.

Bakırköy Sakızağacı Kurye

İstanbul’un köklü semtlerinde birisi olan Sakızağacı, hizmet alanlarımız içerisinde yer almaktadır. Gece ve gündüz fark etmeksizin sağlık alanında ve kargo hizmetlerinde en doğru hizmeti değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Her geçen gün yenilenen uygulamalarımızla memnuniyetinizi arttırmak öncelikli hedefimizdir.

Bakırköy Şenlikköy Kurye 

Bakırköy moto kurye Şenlikköy’ün tamamını kapsayan hizmet ağıyla hızlı ve VIP teslimatlarını güven içinde gerçekleştirmektedir. Online olarak ve telefon aracılığıyla kurye çağırmak oldukça kolay.

Bakırköy Yeşilköy Kurye

Yeşilköy’ün çok sevilen yaşam alanlarında güvenilir ve hızlı teslimatlarımızla hizmetlerimizi sunuyoruz. Deneyimli kurye ekibimizin can ve mal güvenliğine göstermiş oldukları özen sayesinde gönderiler sorunsuz olarak yerine ulaştırılmaktadır.

Bakırköy Yeşilyurt Kurye 

Yeşilyurt bölgesinden aldıracağınız paketleriniz, İstanbul’un her noktasına teslim edilebilmektedir. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında yer alan tüm adresler kurye teslim bölgelerimiz içerisinde yer almaktadır. 

Bakırköy Kurye Gece Teslimatı 

Bakırköy gece kurye hizmeti, artık günümüzde fazlasıyla ilgi görmekte olan bir uygulamadır. Özellikle kalabalık şehirlerde gün içi çeşitli aktivite ve iş mesailerinden dolayı bitmeyen işlemler gece kurye hizmetleri sayesinde tamamlanabilmektedir. Unutulan teslimatlar veya acil nitelikli gönderiler için oldukça avantajlı olan bu gönderim şekliyle müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Hem bireysel hem de kurumsal işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Çoklu gönderiye ihtiyaç duyulduğu takdirde motor ve araçlarımızla gerekli desteği sağlamaya devam ediyoruz. Hızlı ve güvenilir teslimatlarla gönderileriniz belirlediğiniz adreslerde hazır hale getirilmektedir.

Gece teslimatları gündüz teslimatlarına oranla daha kısa sürelerde yerlerine ulaştırılabilmektedir. Trafik problemi yaşanmaması bu konuda oldukça etkilidir. Motorlu ekipleri, gün içi trafiğine çok fazla takılmıyor olsa da zaman kazanımı açısından gece teslimatlar oldukça avantajlı hale geliyor.

Bakırköy Kurye Teslim Süresi

Moto kurye Bakırköy personelleri yetkinlikleriyle teslimat sürelerinin kısalmasında büyük bir etkiye sahiptir. Güzergâh alanları konusunda gelişmiş tecrübeleri mesafelerin kısa sürede aşılmasına olanak tanımaktadır. Kısa yolları bilmeleri, trafik durumlarını anlık olarak takip etmeleri sayesinde teslimatlarınız yerine sorunsuz olarak ulaştırılmaktadır.

Kuryelerin faydalanacakları yolları bilmeleri sayesinde hızlı hale gelen teslimatlar, belirtilen adreslere göre farklılıklar gösterebilir. Bu durumlarda kuryelerimiz hızlı olmak adına kuralsız davranmaya yönelmemektedir. Kuryelerimiz trafikte yer alan araç sahipleri ve yayaların can güvenliğine büyük önem göstermektedir.

Acil nitelikte olan VIP gönderileriniz standart gönderilere göre daha süratli olarak yerine ulaştırılmaktadır. Şehir dışı gönderileriniz uçakların tarife saatlerine göre belirlenirken, gümrük kurye işlemleri de gümrüklerin işlem hızına göre değişikliklere sebep olmaktadır.

Bakırköy Kurye Hizmeti ile Ne Gönderilebilir?

Bakırköy kurye taşınması yasal olan her gönderiyi kabul etmekte ve taşımaktadır. Taşınan ürünler arasında;

  • Elektronik eşyalar,
  • Evrak ve dokümanlar,
  • Değerli eşyalar,
  • Ecza ürünleri ve diş protezleri,
  • Kişisel ürün ve paketler yer almaktadır.

Gönderilerin tamamı güvenlik prosedürlerine uygun olarak taşınmaktadır. Taşınabilecek ağırlıktaki birçok ürün teslim için kabul edilmektedir. Ancak ağırlıkları motor kurye ekiplerinin kapasitesini geçerse araçlı kuryelerimiz devreye girmektedir. Ölçüleri fazla veya hassas nitelikli olan paketleriniz araçlarımızla birlikte güven içinde taşınmaktadır. 

Özellikle kurumsal işlemlerinizde oldukça işinizi kolaylaştıran Bakırköy kurye hizmetleriyle iş ve zaman kayıpları yaşamadan tüm faaliyetlerinizi yerine getirebiliyorsunuz. Marka değerinize katkıda bulunan bu hizmet sayesinde müşterilerinizin daha fazla beğenisini kazanabilirsiniz.

Bakırköy Kurye Fiyatları

Kurye firmaları Bakırköy ve diğer bölgelerde çeşitli fiyat tarifeleri uygulamaktadır. Gidilecek mesafeler ve teslimat şekilleri fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. Ayrıca gönderilerin kabulü ve ulaştırılması için belirlenmiş zaman aralıkları da bu fiyat konusunda etkili olmaktadır.

Bakırköy kurye kargo fiyatlarında meydana gelecek değişiklikler, anlaşmalı olunan uçak kargo firmalarının ücret tarifelerine göre olmaktadır. Genellikle standart olarak belirlense de teslimat saatleri ve gönderi ağırlıkları bu konuda belirleyicidir.

Bakırköy kurye fiyatları sektörde belirlenen tarifelere paralellik göstermektedir. Uygun fiyatlı teslimat şekilleri bulunduğu gibi VIP gönderim istendiğinde değişiklikler bulunmaktadır. Gönderim gerçekleştirilecek mesafeler de bu değişiklere sebep olmakta, şehir dışı gönderimler şehir içinden farklı olmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir kurye hizmetlerine ulaşmak için info@postakurye.com adresine mail atabilirsiniz. Aynı zamanda soru ve görüşleriniz için 02626425665 ve 05437744141 numaralı telefonlar aracılığıyla Posta Kurye firmasına ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Bakırköy Motor Kurye Nasıl Çağırılır?

Kurye çağırmak isteyen kişiler online olarak işlemlerini gerçekleştirebilir. Web sitemiz üzerinden kolaylıkla kurye talebinde bulunulabilir.

Gönderilerimi Nereye Teslim Etmeliyim?

Motor kurye hizmeti alındığında; gönderiler belirtilen adreslerden Bakırköy kurye ekipleri tarafından teslim alınmaktadır.

VIP Kurye Nedir?

Gönderilerin çok daha kısa sürelerde teslim edilmesini sağlayan hizmet türüdür.