Posta Kurye

Ordu Kurye

Posta Kurye adresimiz, güvenilir ve hızlı teslimat seçenekleriyle Ordu ilindeki müşterilere kurye hizmeti sunmaktadır. Şehirler arası teslimat sağlayan Ordu kurye hizmetimiz, deneyimli ve profesyonel ekibiyle, özverili bir şekilde çalışmaktadır. İster Ordu ili içerisinde ister farklı bir şehre gönderilerinizi iletebileceğiniz Ordu kurye hizmetimiz, beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olur.

Ordu

Ordu Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Ordu ili için kurye hizmeti sunan firmamız, birçok farklı kurye hizmeti ile her türlü gönderiyi güvenle taşıyabilmektedir. Farklı gönderiler için sağlanan hizmetler ile tüm gönderilerin zamanında adrese ulaşması sağlanır. Ordu kurye hizmetlerinden bazıları şunlardır:

Hizmet Türü

Açıklama

Acil kurye

Acil gönderiler için hızlı teslimat

Araçlı kurye

Büyük boyutlu ve ağır paketlerin taşınması için sağlanan araçlı taşıma sistemi

Eczane kurye

Eczaneler için tıbbi ürün ve ilaç taşınması

Express kurye

Özel ve öncelikli paketlerin taşınması

Gece kurye

Gece saatlerinde teslimat sağlar

Gümrük kurye

Gümrük işleri için belge taşıma hizmeti

Havaalanı kurye

Havaalanları arası sağlanan ve uçakla teslimat sağlanan hizmet

Hızlı kurye

Zamanında teslim edilmesi gereken paketler için hızlı teslimat

Kiralık kurye

Belirli bir süre için kiralanan kurye personeli

Moto kurye

Motor ile teslimatı sağlanan hızlı hizmet 

Nöbetçi kurye

24 saat hizmet veren kurye hizmeti

Özel kurye

Kişiye özel hizmet sunulan kurye

Ek olarak şehirler arası, uçak, yaya ve VIP gibi çeşitli kargo hizmetleri de Ordu kurye hizmetimiz kapsamında müşterilere sunulur.

Ordu Kurye Gönderi Çeşitleri

Ordu kurye hizmetimiz müşteri memnuniyetini daima ön planda tutar ve müşterilerin beklentilerine yönelik çalışmalar sunar. Paketlerin güvenliği için özenle çalışan ekibimiz tüm paketlerinizi sağlam bir şekilde dilediğiniz adrese iletmenizi sağlar. Zaman konusuna da önem veren ekibimiz acil gönderilerinizin zamanında teslim edilmesi için çalışır. 

Ordu kurye hizmetimiz, müşterilerine hızlı ve güvenilir sonuç vermek için özveri ile çalışır. Müşterilerine geniş bir gönderi  seçeneği sunması sayesinde tüm müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar sunar. Ordu kurye hizmetimizin teslimat gerçekleştirdiği gönderi çeşitlerimiz şu şekildedir:

 

  • Paket
  • Evrak
  • Özel gönderiler
  • Tıbbi malzemeler

     

Ordu kurye hizmetimizde dosya ve belgelerinizi en kısa sürede istenilen yere ulaştırmak için Ekspres Kargo seçeneği bulunur. Paketlerinizi güvenle taşıyabilmeniz için Kurye Kargo seçeneği de sunmaktadır. Acil ve önemli gönderileriniz için bu hizmet hızlı ve güvenilirdir. Ek olarak özel gönderiler için sunulan VIP kurye hizmeti ile değerli eşyalarınız özenle taşınır. 

Ordu Kurye Fiyatları

Ordu kurye hizmetimiz, makul maliyetlerle birinci sınıf kurye hizmetleri sunmaktadır. Fiyatlar ise sevkiyatın türü, boyutu ve hızına göre belirlenir. Müşterilerimize adil ve uygun maliyetler sunmak için, bir dizi fiyatlandırma seçeneği sunuyoruz. Fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir veya çevrimiçi fiyat listemize göz atabilirsiniz. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Teslimat Süresi Ne Kadar Sürer?

Kurye teslimat süresi paketlerin boyutuna, tedarik edilme süresine gideceği mesafeye göre değişmekle birlikte genellikle 1-3 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaya çalışılır.

Kurye Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

Kargolarınız yola çıktıktan sonra size verilen kod ile kargonun takibini gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak telefon numaraları üzerinden bize ulaşarak kargonuzun nerede olduğuna dair bilgi edinebilmeniz mümkün.

Kurye Güvenlik Önlemleri Nasıl?

Kurye hizmetimizde güvenlik tüm paketlerin güvenle taşınması sağlanır. Değerli ve kırılabilecek eşyalar özel olarak paketlenir ve profesyonel ekip tarafından özenle taşınarak eşyaya zarar gelmemesi sağlanır. Ayrıca 7/24 kargo takibi sistemi ile gönderinizin nerede olduğunu takip edebilir ve güvenini sağlayabilirsiniz.