Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

BAYRAMPAŞA KURYE

Bütün ihtiyaçlarınızı yerine ulaştırabilecek kuryeye ihtiyacınız varsa, Bayrampaşa kurye ekibimizle hizmetinizdeyiz! Hızlı ve profesyonel iş disiplinini ilke edinmiş Bayrampaşa kurye, tercih ettiğiniz zamanda, ürün veya belge teslimatı sağlar. İstanbul’da ulaşımın zorlu olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden bölgesel olarak faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda bu durum daha planlı çalışmamızı desteklemektedir. Her bölgede ayrı çalışan ekip arkadaşlarımız, bütün müşterilerimize hızlı motor kurye deneyimini yaşatmaya devam etmektedir.

Bayrampaşa

Bayrampaşa Kurye Hizmetleri

Ürün, belge, malzeme gibi pek çok şey artık kargo şirketleri aracılığıyla alıcılara ulaştırılmaktadır. Özellikle online alışverişin yaygınlaşmasıyla birlikte nakliye hizmetleri günümüzün en çok kullanılan hizmeti haline gelmiştir. Standart kargo hizmeti ile teslim edilen ürünler, alıcının adresine araçla ulaşılan bir hizmet biçimidir. Bayrampaşa kurye, Posta Kurye bünyesinde, İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Bayrampaşa’da da hizmet vermektedir. Bayrampaşa motor kurye, vaktinde teslimat ilkesi ile teslimatlarınızı hassasiyet ile teslimat adreslerine ulaştırmaktadır. 

 KURYE HİZMETLERİ
Moto Kurye
Motor kurye hizmeti, standart kargo hizmetinin taşımadığı ürünleri, istenilen saatte gönderici adresine ulaştırır. Hassas veya kırılgan ürünleri gereken dikkat ile alıcıya teslim eder. Paket için endişeleri en aza indirir.
Standart Kurye
standart kargo hizmetleri, istenen hız ve özveriyi sunmamaktadır. İletişim kopukluğundan dolayı pek çok sorun çıkabilir. Dolayısıyla motor kurye sistemleri daha avantajlıdır. Burada ise Posta Kurye bünyesinde ilçe ilçe ayrılan, kurye hizmetleri devreye girmektedir.
Hızlı Teslimat
Hızlı teslimat, gün içi teslimat, ertesi gün teslimat, gece teslimatı gibi pek çok teslimat seçeneği ile motor kurye Bayrampaşa bölgesinde ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Müşteriler, ihtiyacına yönelik teslimat seçeneğini seçerek, kurye hizmetinden kolayca faydalanabilir.
Özel Kurye
Özel dosyalarınız, paketleriniz ve postalarınızı Bahçelievler’in bütün mahallelerine teslimatının sağlanmasıdır.
E-Ticaret Gönderileri
E-Ticaret firmanıza ait paketleri Posta Kurye ile en güvenilir ve kaliteli şekilde gönderimini sağlamaktayız.

Her türlü kurye işlemleriniz için, aşağıda yer alan telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

  • 02626425665 
  • 05437744141 

Ayrıca mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz: info@postakurye.com

Bayrampaşa Gece Kurye Hizmeti Nedir?

Gün içerisinde teslimatları ulaştırma seçeneği daha fazla olsa da gece için aynı durum söz konusu değildir. Acil ihtiyaçlar, son dakika gönderimler ortaya çıkabilir. Kamusal alanlarda çalışan bireylerin erkenden teslim etmesi gereken belgeler olabilir. Bu ve bunun gibi kurye ihtiyaçlarında mağdur olmamanız için gece de acil kurye hizmetimiz bulunmaktadır.

Gece kurye hizmeti için, özel eğitimlerden geçen kuryelerimiz teslimatları gerçekleştirmektedir. İş etiğine uygun olarak, emanet edilen bütün ürünlere aynı titizlikle teslim ediyoruz.

Normal kurye hizmetlerimizde olduğu gibi gece kurye hizmetinde de müşterilerimize ve işimize gereken ciddiyeti göstermekteyiz. Bütün kurye hizmetlerimizde oluşabilecek problemler için önceden tedbir alarak ve gereken bilgilendirmeyi yaparak süreçlerimizi ilerletiyoruz. Böylece oluşabilecek olası problemleri önceden çözmüş oluyoruz.

Bayrampaşa Kurye olarak gece hizmeti ile acil teslimatlarınızı anında alarak gönderim adresine güvenle ulaştırıyoruz. İstediğiniz saatte, bize telefon numaralarımızdan ulaşarak kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bayrampaşa Kurye Hizmet Bölgeleri

Bulunduğunuz bölgeden, teslimat bölgesine güvenilir teslimatlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Gece-gündüz hizmetinizde olan moto kurye Bayrampaşa – İstanbul hizmet bölgelerini aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz:

Altıntepsi

Beşyüzevler

Kartaltepe

Derazidere

Bayrampaşa

Kurye Teslimat Süresi

Kurye teslimat sürelerimiz, tercih edilen gönderim zamanına bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte teslimat sürelerini trafik durumu etkileyebilmektedir. Taşınması istenen ürün ve semt gibi faktörlerin etkilediği süreler günlük ortalama 45 -180 dakika arasında teslim edilmektedir. Fakat tercih edeceğiniz kurye Bayrampaşa bölgesinde teslimat yaptığı için süreler çok fazla esnemeyecektir.

Bütün personellerimiz belli aralıklarla özel eğitimlerden geçmektedir. Yeni personellerimiz bölge keşfine çıkartılarak, çalışılan alan hakkında bilgi sahibi olurlar. Bu şekilde, trafik kurallarına uyarak teslimat sürecini en hızlı biçimde tamamlanmaktadır.

Görev süresi boyunca iletişim halinde olunan kuryelerimiz, güçlü iletişim becerilerine sahiptir. Ayrıca müşterilerimiz, olağanüstü durumlara karşı, motor kurye veya ekiplerimiz tarafından bilgilendirilir.

Bayrampaşa Kurye Fiyatları

Teslim edilen semt, teslimat ürünü ve ürün ağırlığına göre kurye fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Bu yüzden detaylı ve doğru bilgiyi iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

İster web sitemizden, isterseniz iletişim kanallarımızı kullanarak bize istediğiniz zaman ulaşıp, hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Teslimat Sınırlaması Var m?

Motor kuryelerimizin ve çevrenin güvenliği için yanıcı ve patlayıcı kimyasal ürünler taşıması yasaktır. Ayrıca motor kuryelerin 20 kilogramdan fazla taşımaması gerekir.

Teslim Edilen Ürün Geri İade Edilebilir mi?

Gerekli iletişimler sağlanarak ürünü geri alınan yere gönderebilirsiniz.