Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

GEBZE KURYE

Gebze kurye ihtiyaçlarınızda Posta Kurye firması olarak, her zaman yanınızdayız. Geniş hizmetimiz sayesinde birçok gönderinizi adrese gün içinde teslim ediyoruz. Paket, evrak, dosya gibi farklı gönderileriniz için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. En uygun aracımızı seçerek yola çıkarız. Kısa süre içinde verdiğiniz adrese gönderileriniz teslim edilir. Posta Kurye olarak kurye Gebze için profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Gebze

Gebze Kurye Hizmetleri

Kocaeli Gebze için hizmetlerimiz kapsamında birçok farklı seçenek vardır. Şehir içinde verdiğiniz gönderileriniz, en kısa sürede teslim edilir. Bunlar dışında acil olarak gitmesi gereken gönderileriniz, daha kısa bir vakitte teslim edilir. Genel olarak Gebze kurye hizmetleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

 KURYE HİZMETLERİ
Moto Kurye
Motorlu kuryeler, trafikte daha hızlı hareket ettiğinden dolayı daima daha fazla avantaj sağlar. Ancak her gönderi, moto kurye için uygun değildir. Genellikle dosya ve evrak gibi küçük eşyalar motorlu kuryelerimiz tarafından taşınabilir.
Uçak Kurye
Çok daha uzak bir yere paket, dosya veya evrak göndermeniz gerektiği zaman Kocaeli kurye hizmetlerimiz kapsamında uçak kuryeden yararlanabilirsiniz. Biz, en uzak şehre bile verdiğiniz eşyaları kısa sürede teslim ediyoruz.
Araçlı Kurye
Büyük paketlerinizin veya kırılacak eşyaların gönderilmesi durumunda İzmit Kocaeli için araçlı kurye hizmetimiz vardır. Profesyonel bir şekilde araçlı kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz, kısa bir süre içinde gerçekleşir. 3-4 saatlik bir süre içinde büyük paketleriniz gönderilir.
Acil Kurye
Bazı durumlarda paket, belge veya evraklarınızın hızlı bir biçimde ulaşması gerekir. Bu noktada ihtiyacınız olan Posta Kurye firmamızın acil kurye hizmetidir. Hızlı kurye için özellikle belirtmenizde fayda vardır. Hızlı kuryelerimiz, çok daha kısa süre içinde kargolarınızı adrese gönderir.

Yukarıdaki hizmetlerden herhangi birini seçerek gönderilerinizin transferini sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir içinde olduğu gibi şehir dışı hizmetimiz bulunmaktadır. Gebze İstanbul için gönderilerinizi bize emanet edebilirsiniz. Bu yakın aralık için en iyi Gebze kurye hizmeti verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bizimle çalıştığınızda vakit kaybetmeden gönderilerinizi gitmesi gereken yere ulaştırma şansınız vardır.

Gebze Kurye Hizmet Bölgeler

Biz Posta Kurye olarak kurye hizmetimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bu nedenle Gebze’nin her bölgesine hizmetimizi vermeye özen gösteriyoruz. En iyi şekilde hizmetimizden yararlanmak için bizi çağırmanız yeterlidir. Ardından kargolarınızın sorunsuz ve güvenli şekilde teslim edilmesine olanak tanıyabilirsiniz. Gebze kapsamında aşağıdaki listede bazı bölgeleri vermemiz mümkündür:
 • Balçık
 • Barış Sb Mahallesi
 • Gebze Osb
 • Güzeller
 • Hacıhalil
 • İnönü Gebze Güzeller Osb
 • İnönü Gebze Plastikçiler Osb
 • Kirazpınar
 • Mustafa Paşa
 • Osmanyılmaz
 • Pelitli
 • Sultan Orhan
 • Tatlıkuyu
 • Tavşanlı
 • Yenikent
 • Mutlukent
 • Gebze Dilovası Osb
 • Mualimköy
Yukarıdaki mahallerde yaşıyorsanız, kurye hizmetimizden istediğiniz her an yararlanabilirsiniz. Evinizden gönderilmesi gereken eşyaları alabileceğimiz gibi işyerinizden de paketlerinizi alırız. Bu konuda herhangi bir saat sınırımız yoktur. Biz kaliteli hizmetimizi, 7 gün 24 saat boyunca veriyoruz. İstediğiniz zamanda bizimle iletişime geçerek paket, evrak ve belgelerinizi göndermeniz mümkündür. Posta Kurye olarak bu hizmetimizde her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gebze Gümrük Kurye 

Firmamızın sunmuş olduğu önemli hizmetlerden biri, gümrük kurye faaliyetleridir. Gümrük bölgelerinde, gerekli evrakların taşınması, kolilerin teslim edilmesi gibi hizmetlerin tamamı verilir. Gebze, kalabalık ve yoğun trafik yaşanan şehirlerden biri olduğu için resmi evrakları yetiştirmeniz nispeten daha zordur. Bu noktada, moto kurye ekiplerimiz talep ettiğiniz tüm eşyaların taşıma hizmetlerini, profesyonel bir şekilde verecektir. Aynı zamanda araçlı ve gece kurye hizmetlerimiz de gümrük bölgelerinde faaliyet gösterir.

Gebze Kurye Nasıl Çağrılır?

Kurye ihtiyacınız olduğunda bizi çağırmanız çok kolay. Sadece bir tık uzağınızdayız! Öncelikle internet sitemize girmeniz, kurye çağırmanız için yapmanız gereken ilk işlemdir. Ardından aşağıdaki adımları takip ederek kurye hizmetimizden yararlanmanız mümkündür:
 • İnternet sitemizde karşılaştığınız sayfanın üst kısmında bulunan “Kurye Çağır” butonuna basın.
 • Karşınıza bir form çıkar. Bu formda sizden isim, soy isim, e-posta, kargonuzun nereden nereye gideceğine dair bilgi istenir. Aynı zamanda hangi kurye hizmetimizden yararlanmak istediğinizi de seçmelisiniz.
 • Gerekli gördüğünüz bilgileri “Detaylar” kısmına yazmanız mümkündür.
Yukarıdaki aşamalardan sonra kuryemiz hazırlanarak yola çıkar. Adresinize gelerek eşyayı alır. Ardından teslim edilmesi gereken yere doğru aracıyla gider. Verdiğiniz adrese en kısa süre içinde eşyalar ulaştırılır ve size bilgi verilir.

Gebze Kurye Fiyatları Neye Göre Değişir?

Biz, her zaman müşterilerimizin memnuniyetini düşünen bir firmayız. Bu nedenle Gebze kurye için uygun fiyatlar belirliyoruz. Tabii ki, bu aşamada belirli nedenlere göre fiyat farkın görmeniz mümkündür. Bunlardan biri, vermiş olduğunuz eşyanın boyutuna göre hangi araçla gönderilmesi gerektiğidir. Yani, motorlu ve araçlı kurye arasında fiyat farkı bulunur.Kurye hizmetinin fiyatının değişmesine etki eden bir diğer faktör, aldığınız hizmettir. Normal veya acil olarak belirlediğiniz kurye hizmetine göre fiyat belirlenir. Çünkü her ikisinde aynı zaman diliminde gönderim sağlanmaz. Acil olarak gönderilmesi gereken eşyalar, çok daha hızlı biçimde ulaşır. Formu gönderdikten sonra fiyatla ilgili ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.  02626425665 ve 05437744141 numaralı telefonlardan tarafımıza ulaşabilirsiniz. İsterseniz de  info@postakurye.com adresine ileti gönderebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Hizmeti ile İstanbul’a Eşya Gönderebilir miyim?

Elbette, Gebze kurye hizmetimiz kapsamında İstanbul’a paketlerinizi gönderebilirsiniz.

Gebze Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Kurye Hizmetinde Teslimat Süresi Nedir?

Teslimat süresi trafiğin yoğunluğu ve mesafeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu noktada kesin bir bilgi vermek yanıltıcı olacaktır.