Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

GÖLCÜK KURYE

Posta Kurye Gölcük şubemizle, sizlere güvenilir bir hizmet sunmayı sürdürmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ve geniş araç filomuzla Türkiye’nin en hızlı ve güvenilir kurye firmalarından biri olarak ihtiyaçlarınıza anında yanıt vermekteyiz. Önem verdiğimiz nokta, müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini karşılamaktır. Bu nedenle, çalışanlarımıza sürekli eğitimler vererek onları alanlarında uzman hale getirmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Gölcük

Gölcük Kurye Hizmet Çeşitleri

Gölcuk kurye çalışmaları ile size hizmet veren Posta Kurye firmamızın ayrıcalıklarından biri kullanıcılarına farklı kurye seçenekleri sunmasıdır. Taşınacak gönderinize en uygun kurye seçeneği ile hiçbir sorun yaşamadan, zamanında gönderinizin iletilmesini sağlamaktayız. Kurye hizmet çeşitleri arasında sunduğumuz seçenekler ise şu şekildedir:

  • Moto Kurye
  • Acil Kurye
  • Araçlı Kurye

Siz de firmamızla iletişime geçerek yukarıda sıraladığımız hizmetlerden yararlanabilir, ayrıcalıklı bir kurye hizmeti ile güvenilir ve güler yüzlü bir firmayla çalışmanın farkını yaşayabilirsiniz.

 

Gölcük Moto Kurye

Posta Kurye, Gölcük moto kurye şubesi ile güvenilir hizmetini ülkemizin her köşesine taşımayı sürdürmektedir. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilerinizi teslim etmekteyiz. Önemli ve acil gönderiler için özel hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Eğer hızlı ve güvenilir bir motorlu kurye hizmeti arıyorsanız, Posta Kurye sizin için en uygun seçenektir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

 

Gölcük Acil Kurye

Acil kurye taleplerinize de Gölcük şubesi olarak anında geri dönüş sağlamaktayız. Bu hizmet, acil veya önemli gönderilerin hızlı bir şekilde teslimatı için kullanılır. Acil kurye hizmeti standart kurye hizmetlerine kıyasla farklı fiyatlara sahip olabilir. Acil kurye fiyat politikamız ve hizmet standartlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gölcük Araçlı Kurye

Moto kurye ile taşınamayacak boyutlara sahip gönderileriniz için araçlı kurye desteği sunmaktayız. Araçlı kurye hizmetleri, hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilerinizi teslim etme imkanı sunar. Ayrıca, gönderileriniz, güvende ve hasarsız olarak teslim edilmek üzere özenli bir şekilde taşınır. Eğer araçlı kurye hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Gölcük şube personelimiz veya müşteri temsilcilerimiz, size detaylı bilgi sunacaktır.

Gölcük Gümrük Kurye

Yüksek kaliteli Gölcük gümrük kurye hizmetleri, mal teslimatlarına ilişkin hızlı ve güvenli bir çözüm sunmaktayız. Gölcük şubemiz, yurt dışından gelen malzeme ve ürünlerin gümrük işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için size profesyonel bir hizmet sağlar. Müşterilerimize en iyi deneyimi sağlamak adına gümrük kurye hizmetlerimiz kapsamında pek çok gönderinin teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Gümrük kurye kapsamında hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz gönderi türleri şunlardır:

İhracat/İthalat Belgeleri

Gümrük beyannameleri, fatura, paketleme listeleri, taşıma dokümanları vb.

Numune Gönderileri

Ürünlerin kalite kontrolü, analizi veya müşteriye örnek göstermek amacıyla gönderilen küçük miktarlardaki ürünler.

Hızlı Teslimat Gönderileri

Dış ticaret işlemlerinde acil teslimat gerektiren doküman veya küçük ürünler.

Döküman ve Dosyalar

Sözleşme, patent başvurusu, raporlar, tezler vb.

Kişisel Eşyalar

Yurt dışından getirilen kişisel eşyalar veya hediyeler.

Örnek Katalog ve Broşürler

Ürünlerin pazarlanması için gönderilen katalog ve broşürler.

Numune Malzeme

Yeni ürün geliştirme veya malzeme testleri için gönderilen numuneler.

Elektronik Ürünler

Telefon, tablet, bilgisayar, kamera gibi küçük boyutlu elektronik ürünler.

Yedek Parçalar

Makine, araç veya cihazların yedek parçaları.

Sağlık Ürünleri

Tıbbi malzemeler, ilaçlar, sağlık ürünleri vb.

Siz de gümrük kurye ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Gölcük Kurye Hizmet Alanları

Posta Kurye olarak kurye hizmetleri ile çevre bölgeler için de hizmet sunuyoruz. Gölcük ve çevresinde yer alan bölgelerde kurye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Başta Gölcük merkez olmak üzere, Akçat ve Değirmendere gibi farklı lokasyonlardan kurye talebi oluşturabilir veya gönderilerinizin bu lokasyonlara teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Akçat Kurye

Gölcük ve Kocaeli hizmetlerimiz kapsamında hizmet götürdüğümüz lokasyonlardan biri de Akçat bölgesidir. Bu bölgedeki özel dokümanlarınız, e-ticaret ürünleriniz, bir arkadaşınıza göndermek istediğiniz bir hediye ve diğer tüm gönderileriniz için firmamıza ulaşmanız yeterlidir. En kısa sürede talebinize geri dönüş sağlayarak gönderinizi teslim almaktayız.

Değirmendere Kurye

Moto kurye, VIP ve ekspres kurye hizmetleri ile Değirmendere bölgesinde ikamet eden müşterilerimize de ayrıcalıklı bir deneyim sunuyoruz. Gölcük  şubemiz kapsamında olan bölgede gönderilerinizi en güvenli şekilde taşıyor, dilediğiniz takdirde zamanlı kurye hizmetlerimizle sizin istediğiniz saat aralığında teslim ediyoruz.

Gölcük Merkez Kurye

Gölcük merkez bölgesindeki kurye ihtiyaçlarınız için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında en hızlı hizmeti sağlayan kurye firması Posta Kurye olarak kurye hizmetleri ile memnun kalacağınız bir deneyim sunuyoruz. Gönderilerinizin tam vaktinde ulaşmasını istediğiniz adreste olmasını istiyorsanız vakit kaybetmeden profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Gölcük Kurye Nasıl Çağırılır?

Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için internet sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden bize ulaşmanız mümkündür. Ayrıca sitemizdeki “Kurye Çağır” butonuna tıklayarak talep oluşturabilirsiniz. Bu butona tıkladığınızda site sizi talep formuna yönlendirecektir. Burada gönderiniz için gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgiler arasında; ad ve soy ad dışında, gönderinin teslim alınacağı adres ve gönderi ağırlığı gibi konular yer alır. 

Aynı zamanda buradan hangi kurye hizmetimizden yararlanmak istediğinizi de seçebilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturmanızın ardından ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek gönderinizi ne zaman teslim alacağı hakkında bilgi verir.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Hizmetleri Kapsamında İstanbul’a Teslimat Yapıyor musunuz?

Evet, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası için gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Kurye Talebi Oluşturduktan Sonra Kuryeniz Ne Zaman Gönderiyi Almaya Gelir?

Tercih ettiğiniz kurye hizmeti ve yoğunluk durumuna personellerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Kurye Hizmetleri İçin Çağrı Merkezi Desteğiniz Var mı?

Elbette. Bilgi almak veya öneri ve talepte bulunmak için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarını arayarak müşteri temsilcilerimize anında ulaşabilirsiniz.