Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Sakarya Kurye

Sakarya kurye taşıma hizmetlerimiz, zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak acil taşımacılık ihtiyaçlarınızı giderir. Posta Kurye firmamıza ait geniş taşıma ağı, uzman çalışanlar ve son teknoloji araçlarımız ile her zaman hizmetinizdedir. Amacımız sizin için önemli olan evrak, belge, kıymetli eşya ve paketlerini en hızlı şekilde yerine ulaştırmaktır.

Sakarya

Sakarya Moto Kurye

Sakarya moto kurye şehrin yoğun trafiğinde müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen hizmettir. Taşıma sırasında trafik gibi dış etkilerin olumsuzlukları tamamen ortadan kalkar. Böylece zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca Posta Kurye firmamız kapsamında çalışan tüm motosikletli çalışanlarımız güvenlik tedbirlerini en üst seviyede alır. Bu anlamda Sakarya motorlu taşımacılık sizin için en doğru seçenektir.

Motosiklet ile teslimatta daha çok küçük boyutlu kargolar taşınır. Paketin ağırlığı ile ilgili üst sınır 10 kg’dır. Hizmette genellikle acil teslim edilmesi gereken önemli kargo türleri tercih edilmektedir. Sürüş konusunda uzman çalışanlarımız teslimatlarınızı en fazla 1 saat içinde verilen adrese ulaştırır. Ekip arkadaşlarımız 7 gün 24 saat çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmetimizden yararlanmak için web sitemizde yer alan iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Sakarya Araçlı Kurye

Sakarya araçlı kurye personellerimiz kişi ve kurumların hayatını kolaylaştıracak özel çözümler sunmaktadır.  Adresten adrese teslim seçeneğimiz ile istediğiniz bir eşya ya da belgeyi verdiğiniz lokasyona en kısa sürede götürüyoruz. Araçlı kuryeye ihtiyaç duyduğunuzda Sakarya ve çevresinde Posta Kurye’ye güvenebilirsiniz. Çünkü kargo taşıma ekibimizin tamamı eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz.

Sorunsuz teslimat, kaliteli hizmet anlayışı ve güçlü müşteri iletişimimiz rakiplerimiz içinde bizi ön plana çıkarır. Yaptığımız tüm çalışmalarda en önemli hedefimiz sizlerin memnuniyetini sağlamaktır. Ayrıca Posta Kurye firmamız teslimatlarında düzenli bakımı yapılan son model araçlar kullanılmaktadır. Türkiye’nin 81 iline gönderi sevkiyatı yapan firmamıza Sakarya araçlı kurye ihtiyaçlarınız için güvenebilirsiniz.

Sakarya Hızlı Kurye

Sakarya hızlı kurye desteğimizle gönderilerinizin aynı gün içinde garantili teslimatını yapıyoruz. İlimiz ve çevresinde çalışmalarını dürüstçe sürdüren hizmetimiz bölgedeki işletmeler arasında en uygun fiyat garantisini sunuyor. Hızlı taşımacılık çalışmalarımızda daha çok motorlu ve araçlı teslimat yöntemini tercih ediyoruz. Yaptığımız faaliyetler kapsamında müşterilerimize şu ayrıcalıkları sunuyoruz:

 • 7 gün 24 saat kargo teslimatı
 • Müşteri hizmetleri desteği
 • Profesyonel ve güvenli teslim
 • Alanında uzman ve tecrübeli çalışanlar
 • Uygun fiyat garantisi
 • Sorun anında çözüm desteği
 • Gönderilerin anlık takibi
 • Araç seçimi
 • Konum destek sistemi

Sakarya kurye çalışmalarımız içinde teslimatlar en hızlı şekilde yerine ulaşır. Bunun yanında hizmetimiz dünya genelindeki tüm yenilikleri takip eder. Hizmetimizden faydalanmak istediğinizde iletişim bilgilerinden bize ulaşıp, göndereceğiniz paket ve adres bilgilerini vermelisiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra taşıma süreci başlatılmış olur. Ekip arkadaşlarımız  belirttiğiniz konumdan paketinizi teslim alıp yerine ulaştıracaktır.

Çalışanlarımız tarafından teslim alınan kargolar, aynı gün içinde yola çıkar. Teslim için müşterilerimiz saat aralığı verebilir. Verilen bu saat aralığına göre teslimat tamamlanır. Saat aralığı seçerek gönderim yapılması daha çok özel günlerde tercih edilmektedir. Posta Kurye firmamız kargonuzun durumunu kontrol etmenize de yardımcı olur. Bunun için firmamızın web sitesinde yer alan gönderi takibi kısmına girerek, paketinizin nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sakarya Acil Kurye

Acil kurye, isminden de anlaşılacağı gibi kısa bir süre içinde teslim edilmesi gereken kargolar için verilen bir hizmettir. Aslında bu hizmet, kişi ya da kurumların çok acil durumlarda kullandığı bir yöntemdir. Buna bağlı olarak paketi taşıyan çalışanımız normalden daha hızlı hareket ederek verdiğiniz kargoyu yerine ulaştırır.

Kurye hizmetlerimiz arasında oldukça popüler olan acil kurye, Sakarya ili içinde çalışmalarını sürdürür. Verdiğimiz hizmet bölgeleri şunlardır:

Adapazarı

Akyazı

Arifiye

Erenler

Ferizli

Geyve

Hendek

Karapürçek

Karasu

Kaynarca

Kocaali

Pamukova

Sapanca

Serdivan

Söğütlü

Taraklı

 

 

 

Tüm hizmet bölgelerinde 7 gün 24 saat devamlı olarak taşıma çalışmaları yürütülür. Yapılan çalışmalarımız yalnızca Sakarya il ve ilçelerinde değil, çevre illerde de geçerlidir. Hizmet bölgelerimiz ve kapsamlı çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak için Posta Kurye firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sakarya Kurye Aynı Gün Teslimat

Sakarya içinde kurye ve kargo hizmetleri için firmamızı tercih eden birçok müşterimiz bulunmaktadır. Yaptığımız çalışmalar içinde en popüler olanı ise aynı gün teslimattır. Aynı gün teslimat acil olarak gönderilmesi gereken paketlerin taşınmasında tercih edilir. Bizlere belirtmiş olduğunuz konumdan gönderi alınır ve 24 saat içinde verdiğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Aynı gün kargo teslimat süreci ile ilgilenen Posta kurye firmamızın en hassas olduğu konu paketlerin zamanında teslim edilmesidir. Bu sürecin daha iyi ilerlemesi için ekstra özen gösterilmektedir. Daha iyi çalışmalar için firmamız bünyesinde görevli olan birçok personel vardır. Personellerimiz özel olarak seçilmiş alanında uzman, eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşur. Yoğun bir iş temposu ile çalışan tüm ekip arkadaşlarımız paketlerinizi aynı gün içinde yerine ulaştırır. Bu sayede hizmetimiz içerisinde bir kesinti yaşanmaz.  

Aynı gün kurye hizmetinde kesinlikle iş ayrımı yapılmamaktadır. Teslim aldığımız  tüm kargo çeşitleri titizlikle paketlenip araçlarımıza yüklenir. Böylece gönderi süreci başlamış olur. Süreç içinde iş ahlakı ve güvenlik en çok dikkat edilen kriterlerdir. Teslimat sırasında bir sorun yaşanmaması için gerekli önlemler çalışanlarımız tarafından alınır. 

Sakarya Kurye ile Neler Gönderilebilir?

Birçok gönderi çeşidini kapsayan Sakarya kurye faaliyetleri kişi ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunar. Kusursuz planlama ile oluşturulan gönderim aşamaları sizlerin isteğine göre şekillenir. Bu sayede en iyi sonuçlar alınır. Sakarya kurye hizmetiyle iletebileceğiniz gönderi türleri şu şekildedir:

 

 • Küçük veya büyük boyutlu zarflar
 • Evrak ve belgeler
 • Eğitim malzemeleri
 • Mektuplar
 • Elektronik malzemeler
 • Çeşitli boyutlarda kutu ve paketler
 • Yasal belgeler
 • Bordro yazıları
 • Banka mali kayıtları
 • Ofis ekipmanları
 • Gıda malzemeleri
 • Kıymetli eşyalar
 • İlaç
 • Tıbbi malzemeler
 • Oto yedek parçalar
 • İnşaat ürünleri
 • Ticari malzemeler

Posta Kurye olarak sizlere sadece kaliteli ve profesyonel Sakarya kurye hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bununla birlikte gelişen ve değişen dünyada kendini sürekli yenileyen kargo hizmetlerini takip ediyoruz. Yenilikleri teslim sürecine dahil edip daha kaliteli işler yapmayı hedefliyoruz. Acil yetişmesi gereken ilaç, belge, değerli eşya ya da evrak gibi ürünlerin, en kısa sürede teslimat yapılması için elimizden geleni yapıyoruz. 

Sakarya Kurye ile Neler Gönderilmez?

Kurye gönderiminde tüm firmalar için geçerli gönderilmeyen ürünler vardır. Bu malzemeler ülkemizde Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenmiştir. Şu şekilde sıralanabilir:

Koruyucu gözlükler

Sıvı geçirmez önlükler

Koruyucu maskeler

Cerrahi ve tıbbi malzemeler

Koruyucu iş elbiseleri

Meltblown kumaşlar

Taşımaya uygun paketlenmemiş ürünler

Alıcı bilgileri eksik girilmiş kargolar

Bozulabilir gıda ürünleri

Gümrük beyannamesi yanlış olan ürünler

Alevlenip, patlayabilecek maddeler

Morfin, kokain, eroin gibi uyuşturucu maddeler

Taklit ürünler

Patlayıcı ve silahlar

Altın, gümüş ve pırlanta gibi değerli eşyalar

Canlı hayvan

Organ

Cenaze

  

Gönderiler arasında yasaklı ürünler tespit edildiğinde söz konusu olan gönderi iade edilmek üzere emniyet birimleri tarafından alınır. Bu durum paketi gönderen kişiye bildirilir. Bazı durumlarda cezai işlemler de uygulanabilir.

Sakarya Kurye Telefon Numarası

Sakarya kurye hizmetimiz kapsamında, sizlerden teslim aldığımız tüm kargolarımızı zamanında ve sorunsuz bir şekilde verilen adrese ulaştırıyoruz. Kargo teslim çalışmalarımızda her zaman donanımlı ekip arkadaşlarımız yer almaktadır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Posta Kurye Müşteri hizmetlerimize mail yolu ulaşmak veya genel bilgi taleplerinizi iletmek için info@postakurye.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mailler müşteri iletişim ekibimiz tarafından kısa sürede cevaplanacaktır.

Kurye talepleriniz ile ilgili görüşmelerinizi telefonla da yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 05437744141 cep telefonu numarasından ya da 02626435665 numaralı sabit hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Görüşmelerimizde alacağınız hizmet ile ilgili detaylı bilgileri müşteri temsilcimize iletmeniz gerekir.  Telefon görüşmeleriniz esnasında müşteri iletişim merkezi çalışanlarımız tüm sorularınıza cevap verecektir. Kargo konusunda sizlere yardımcı olmak için en kısa sürede taleplerinize geri dönüş sağlayacaktır.

Sakarya kurye hizmeti, müşteri iletişim hattı sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat açıktır.  Ayrıca görüşmelerimiz sırasında sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli kriterdir.

Sakarya Kurye Fiyatları

Posta Kurye firmamız vermiş olduğu tüm kurye hizmetlerinde müşterilere kolaylık sağlamayı amaçlar. Bu anlamda kargo taşımacılık çalışmalarında piyasaya göre en uygun fiyat garantisi verir. Kargo teslimatı yapılacak ürünün gönderilmeden önce mutlaka taşıma ücreti belirlenmelidir. Bununla ilgili bazı kriterler vardır. Bu kriterler şu şekilde sıralanabilir: 

 • Teslim edilecek paketin büyüklüğü
 • Paketin ağırlığı
 • Kargonun gideceği noktanın uzaklığı
 • Tercih edilen teslimat şekli

Sakarya kurye hizmetinden yararlanmadan önce bizlere gönderiniz ile ilgili gerekli bilgileri bize vermeniz gerekir. Bu bilgilere bakılarak size bir fiyat listesi çıkacaktır. Fiyat listelerimiz güncel olmakla birlikte uygun fiyat aralığındadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için birçok ödeme seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler Arası Gönderilerin Teslimat Süresi Ne Kadardır?

Kargo teslim süresi ürünün boyutu ve ağırlığına, gidecek mesafeye ve kargonun türüne göre değişir. Ülke genelinde bu sure 1-7 iş günü arasındadır. Bu süre içerisinde teslim edilmeyen paketler için alıcı ya da göndericilerin firma ile iletişime geçmesi gerekir.

Kargo Paketleri Gönderilmeden Önce Nasıl İşlemlerden Geçer?

Kargo paketleri gönderilmeden önce herhangi bir zarar görmemesi için özenle paketlenir. Daha sonra bu paketler sevkiyat yapacak olan araçlara yüklenir. Araçların içinde de paketlere zarar gelmemesi için bir takım önlemler alınmıştır. Değerli eşyalar için farklı özel koruyucu malzemeler kullanılır.

Acil Kurye Fiyatları Normal Kurye Fiyatlarına Göre Pahalı mıdır?

Evet, acil, özel, VIP, ekspres, hızlı ve aynı gün kurye fiyatları standart gönderilere göre daha pahalıdır. Bunun sebebi daha hızlı ve kolay hizmet alınmasıdır. Ayrıca ismi geçen hizmetlerde iş yükü fazladır. Çalışanlar az zamanda çok iş yapar.