Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

DARICA KURYE

Darıca kurye hizmetlerini Posta Kurye olarak, sizlere 7/24 olmak üzere veriyoruz. Kurye ihtiyaçlarında ilçenin altyapısına uygun bir şekilde hizmetlerimizi güncelliyoruz. Hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin! Güçlü araç filomuz ve deneyimli olan profesyonel ekibimizle kargolarınızı, büyük bir hızla ve en ekonomik fiyatlarla istediğiniz adreslere ulaştırıyoruz. Kurye hizmeti kapsamında, sizlerin zamandan ve paradan tasarruf etmenizi garanti ediyoruz. Firmamızın sunduğu hizmetlerle, sizlere stressiz ve sorunsuz bir kurye süreci sağlıyoruz.

acil kurye
Darıca

Darıca Kurye Hizmetleri

Darıca bölgesinde ve çevre illerde verdiğimiz motorlu kurye hizmetini, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geniş bir perspektifte sizlere sunuyoruz. Bizlere müşteri hizmetleri numaramızdan ulaştığınız anda kargolarınızı adresinizden alıp en hızlı şekilde motorlu kurye araçlarımızla istediğiniz lokasyona kısa sürede teslim ediyoruz. Herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde verdiğimiz kurye hizmetleri ise şu şekilde sıralanır:

 KURYE HİZMETLERİ
Moto Kurye
Moto kurye hizmeti sayesinde, kargolarınız trafiğin çok yoğun olduğu saatlerde bile çok kısa sürelerde adresten alınıp yerlerine teslim edilir. Böylece nakliye konusunda başınız hiç ağrımadan kargolarınız en fazla birkaç saat içerisinde istediğiniz adreslerde olur.
Acil Kurye
Haftanın 7 günü ve 24 saat olmak üzere, Darıca acil kurye faaliyetlerimiz ve motor filomuzla her zaman hizmetinizdeyiz. Motor kurye firmamız, kargolarınızı aynı gün içerisinde alıcısına teslim etmek için en hızlı şekilde Darıca acil kurye hizmeti ile karşılar.

Görüldüğü üzere acil kargo ihtiyaçlarınız da dahil olmak üzere, kurye hizmeti kapsamında, istediğiniz her an yardımcı oluyoruz. Motorlu kurye hizmeti ile evraklarınızı, ürünlerinizi, kolilerinizi, zarflarınızı ya da numune gibi benzeri her türlü kargonuzu göndermeniz mümkündür. 

Zamanında teslimattaki başarısı ile büyük beğeni toplayan firmamız her zaman adresinize en yakın olan kuryeyi size yönlendirmekte ve böylelikle sizlere en geç 1 saat içerisinde ulaşmaktadır. Olumsuz hava ya da çevre koşullarına bağlı olarak oluşan gecikmeler ise firmamız tarafından her zaman telafi edilmektedir.

 

Darıca Kurye Hizmet Bölgeleri

Taşımacılık sektörünün en güvenilir kuruluşlarından biri olan firmamız, Darıca’nın her mahallesinde ve yakın çevresinde hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Hizmet verdiğimiz pek çok noktada bulunan şubelerimizle sizlerin her zaman yanınızdayız. Müşteri hizmetlerimizden işlem kaydınızı oluşturduktan sonra en geç 1 saat içerisinde adresinizden gönderinizi Darıca kurye kapsamında teslim alıyoruz.

Gönderinin ulaşacağı adrese de bağlı olarak, en fazla 2 ya da 3 saat içerisinde ise kargonuzu gönderim adresine teslim ediyoruz. En hızlı teslimatı sağlayan firmamızın garantisi ile sunduğumuz bu hizmet dahilinde yer alan araç filomuzla sizlerin emrindeyiz. Bu bağlamda firmamızın motorlu kurye hizmetini verdiği başlıca hizmet bölgeleri ise şunlardır:

Bağlarbaşı Mahallesi Kurye

Motor kurye hizmetimizin en önemli ayaklarından biri, Bağlarbaşı Mahallesi kurye hizmetidir. Bağlarbaşı Mahallesi’nde her gün yüzlerce kargoyu yerlerine sorunsuz olarak iletiyoruz.

Bayramoğlu Mahallesi Kurye

Bayramoğlu Mahallesi, firmamızın motor kurye olarak hizmet verdiği bir diğer noktadır. Bu bölgede de, çalışmalarımıza 7/24 olmak üzere devam ediyoruz.

Fevzi Çakmak Mahallesi Kurye

Fevzi Çakmak Mahallesi’nden bizlere ulaştığınız takdirde, en kısa sürede gönderilerinizi yola çıkarıyoruz ve yerlerine ulaştırıyoruz. 

Kazım Karabekir Mahallesi Kurye

Darıca kurye hizmeti verdiğimiz bir diğer yer ise Kazım Karebekir Mahallesi’dir. Müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşarak bu bölgeye kargo gönderimlerinizi hemen sağlayabilirsiniz.

Nenehatun Mahallesi Kurye

Nenehatun Mahallesi kurye Darıca bölgesinde en aktif olarak hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sizlerin şubeye gitmenize gerek kalmadan büyük bir özenle kargolarınızı bu bölgeden de istediğiniz adreslere taşıyoruz.

Osman Gazi Mahallesi Kurye

Osman Gazi Mahallesi kurye hizmeti almak için hemen firmamızı arayabilir ve çok cazip fiyatlarla en ucuza gönderilerinizi istediğiniz adreslere ulaştırabilirsiniz.

Piri Reis Mahallesi Kurye

Motorlu kurye hizmeti verdiğimiz bir diğer yer ise Piri Reis Mahallesi’dir. Bu bölgeden de bütün kargo taleplerinizi, motorlu kuryelerimizle birkaç saat içinde yerine getiriyoruz.

Sırasöğütler Mahallesi Kurye

Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan firmamızın hizmet verdiği bir diğer nokta ise Sırasöğütler Mahallesi kurye hizmetidir.

Dilovası Kurye

Dilovası kurye ihtiyaçlarınızı, diğer bölgelerde olduğu gibi kapıdan kapıya teslim olarak, trafik sıkışıklıklarına mahal vermeden en kısa sürede karşılıyoruz.

Gebze Kurye

Kocaeli’nin en büyük ilçesi olan Gebze’de de Posta Kurye olarak tüm kargo ihtiyaçlarınıza anında ve en hızlı şekilde çözüm getiriyoruz.

Çayırova Kurye

Çayırova kurye hizmeti ile sizlerden gelen kurye taleplerini her gün karşılıyoruz. Bizlere bu bölgeden de ulaşarak, en hızlı kargo hizmetini hemen alabilirsiniz.

İzmit Kurye

Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Kocaeli iline bağlı İzmit genelinde de motorlu kuryelerimizle sizler için çalışıyoruz.

Darıca Kurye Fiyatları

Darıca bölgesinde hizmet verdiğimiz motorlu kurye hizmetimizin fiyatları, her zaman diğer firmalara nazaran en uygun aralıklara sahiptir. Sizlerin bütçesine yük oluşturmayacak makul fiyatlarla verdiğimiz bu hizmet, gönderilerin gideceği adreslere ve ağırlıklarına göre kendi içlerinde farklılık gösterir. Bunlara bağlı olarak Darıca ve yakın yerleşim yerleri dışında hizmet verdiğimiz diğer bölgeler ise şu şekildedir:

  • İstanbul Anadolu Yakası Kurye Hizmeti
  • İstanbul Avrupa Yakası Kurye Hizmeti
  • Kocaeli ve Yakın Çevresi Kurye Hizmeti
  • Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Müşteri hizmetlerinden 7/24 olmak üzere bizlere ulaşarak bulunduğunuz lokasyona göre olan Darıca kurye hizmeti fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz. Bütün hizmet konuları hakkında daha geniş bilgi almak için iletişim bilgilerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 02626425665 ve 05437744141 numaraları telefonlarımız üzerinden müşteri temsilcimizle görüşme yapabilirsiniz. Dilerseniz de info@postakurye.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Gece Kurye Hizmeti Var mıdır?

Evet, firmamız 7/24 olmak üzere kurye hizmeti vermektedir.

Moto Kurye Hizmeti Almak için Ne Yapmak Lazımdır?

Darıca motorlu kurye hizmeti almak için sadece iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Darıca Kurye Hizmeti ile Kargoların Adresine Ulaşma Süresi Ne Kadardır?

Genel olarak kargolarınızın adreslerine teslim süresi en az 1 saat, en fazla 3 saat olacak şekildedir.