Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

BEŞİKTAŞ KURYE

Beşiktaş kurye olarak bu ilçede kurye taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bir lokasyondan diğer bir lokasyona paketleriniz, bu hizmet kapsamında taşınır. Paketlerinizin içeriği ne olursa olsun istediğiniz yere istediğiniz şekillerde transferleri yapılmaktadır. 

Beşiktaş

Beşiktaş Kurye Hizmetleri

Beşiktaş ilçesi, İstanbul gibi bir mega kent için çok kalabalık ve merkezi bir yerdedir. Çok işlek ve popülasyonu yüksek bir ilçe olması sebebiyle bu ilçede kurye hizmeti almak oldukça avantajlı ve faydalı olmaktadır. İstek ve ihtiyaçlarınız kapsamında bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bir yerden başka bir lokasyona teslim etmek istediğinizde bizi tercih edebilirsiniz. Çeşitli araç filomuz sayesinde istediğiniz her an ve her adrese paketleriniz bir yerden bir yere taşınır. Alanında uzman ve deneyim kazanmış çalışanlar ile kurye Beşiktaş ilçesinde sizlere çeşitli avantajlar ve fırsatlar sunmaktadır.

Beşiktaş kurye olarak bize teslim etmiş olduğunuz paketlerin istediğiniz adreslere bırakılmasını gerçekleştirmekteyiz. Bu paketlerin içerikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Evrak,
 • Dosya,
 • Yemek,
 • Kargo,
 • Koli ve benzeri paketler.

 

Beşiktaş ilçesindeki kurye hizmetlerimiz çeşitli araçlar ile verilmektedir. Bu araçlar motosiklet ve araba gibi motorlu araçlar olmaktadır. Özellikle moto kurye olarak adlandırılan motosiklet ile yapılan teslimatlar daha hızlı ve pratik bir şekilde olmaktadır. Moto kuryelerimize ek olarak farklı araçlara da sahip olan bir firmayız. Özellikle Beşiktaş gibi hem insan hem de araç trafiği yoğun olan bir ilçede kurye hizmeti vermek üzere çalışmalar sürdürmekteyiz. 

 

 KURYE HİZMETLERİ
Moto Kurye
Moto kurye hizmetlerimiz sizlerden gelen kurye ihtiyaçlarına cevap vermek üzere çalışmalarını yürütmektedir. Motor kuryeler taşımacılık işlemlerini motosikletler ile yapmaktadır.
Hızlı Kurye
Hızlı kurye hizmetlerimizde sizlere faydalı olmaya çalışmaktayız. Bu faydayı bizlere emanet ettiğiniz paketlerinize bir zarar gelmemesi için uğraşarak sağlamaktayız.
Arabalı Kurye
Arabalı kuryelerimiz daha güvenli ve sorunsuz bir şekilde kurye hizmeti vermektedir. Arabalar ile daha büyük boyutlardaki paketleriniz daha verimli ve efektif bir şekilde taşınmaktadır.
Gece Kurye
Gece kurye hizmeti sayesinde gece saatlerinde istek ve ihtiyaçlarınızı yerine getirmek üzere çalışmaktayız. Yedi gün yirmi dört saat prensibimize bağlı kalarak paketlerinizi teslim almakta ve istediğiniz adreslere teslim etmekteyiz.
VIP Kurye
Beşiktaş ilçesi sınırları içerisinde verilen kurye hizmeti kullanıcılarına pek çok avantajı ve fırsatı beraberinde getirmektedir. Bu avantaj ve fırsatların başında VIP kurye hizmeti gelmektedir. VIP kurye hizmetini kullanan kullanıcılar fırsatlardan yararlanırlar.

Beşiktaş Kurye Hizmet Bölgeleri

Motor kurye Beşiktaş hizmet bölgeleri, ilçenin tüm mahalleleri ve semtlerini içinde bulunduran bir hizmet ağını kapsar. Bu hizmet ile sizlere çok kapsamlı bir taşımacılık sunmaktayız. İlçenin tüm semtleri ve mahallelerinin yol tarifini bilen deneyimli ve alanında uzman kurye çalışanlarımız üst düzey adres bilgileri ve görsel hafıza yetenekleri ile geniş hizmet bölgesini ağını sürdürmektedirler. Bu yönü ile de kullanıcılarına faydalı olmayı hedeflemektedirler.Beşiktaş ilçesinin her bir noktası için hizmet verilmektedir. Özellikle motosikletler ile verilen bu hizmetler kullanıcılarına hız ve pratiklik kazandırmaktadır. Acil olarak teslimi istediğiniz her türlü paketi hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmeyi kolaylaştırmaktadır. Yeterli kurye çalışanımız ve araçlarımız bulunmaktadır. İstanbul’un Beşiktaş ilçesi için kurye hizmeti verilen semtler ve lokasyonlar aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.
4LeventAbbasağaAkaretler
AkmerkezAşiyanBalmumcu
BebekÇırağanDarphane
DikilitaşDolmabahçeEtiler
GayrettepeKorukentKuruçeşme
LevazımLeventMaçka
NispetiyeOrtaköySerencebey
SinanpaşaUlusValideçeşme
Hizmetlerimize hafta sonları da dahildir. Bu bağlamda Cumartesi ve pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yedi gün yirmi dört saat kesintisiz kurye hizmetini misyon haline getirmekteyiz. Hızlı fakat bir o kadar da güvenli ve zararsız taşımacılık ilkesi ile çıktığımız bu yolda kullanıcılarımıza gereken hizmeti en üst seviyelerde vermekteyiz.

Beşiktaş Kurye Hizmetiyle Ne Taşınabilir?

Motor kurye hizmetleri her türlü paketi taşımaktadır. Bunun sebebi çok geniş araç filosuna sahip olmamızdır. İster motosiklet ister arabalar ile teslimatlar gerçekleşmektedir. Bu sayede hem küçük hem de büyük her boyuttaki paketlerinizi güvenle ve sorunsuz bir şekilde teslimatını yapmaktayız. Hizmetimizi kullanarak teslimatını gerçekleştireceğiniz paketler şunlar olabilir:
 • Evrak
 • Dosya
 • Yemek
 • Kargo
 • Koli ve diğer tüm türdeki paketler
Hizmeti sağlayan kurye çalışanları taraflarına teslim edilen tüm ürünlere aynı özeni ve titizliği göstermektedirler. Mahremiyete çok önem vererek paketlerinizi asla açmadan, zarar vermeden ve kaybetmeden taşımaktadırlar. Teslim alındı ve edildi bilgilerini sizler ile paylaşmamız güven vermek açısından çok önemlidir. Son derece kurumsal ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Beşiktaş Kurye Teslimat Süresi

Tarafımıza teslim ettiğiniz her paket en kısa sürede teslim edilmek üzere planlanmaktadır. Sizlerin istediği saatlerde teslimat gerçekleştirmek adına var gücümüzle çalışmaktayız. Bununla birlikte şehir yaşamı kuryelerin teslimat saatini etkileyebilir. Örneğin, trafik ve yol durumu ve bazı adres değişiklikleri teslimat sürelerini uzatabilir.Motor kurye Beşiktaş hizmetlerini tercih etmek bu bağlamda sizlerin yararına olacaktır. Motosikletler dar yollardan, kaldırımlardan ya da engebeli yollardan daha rahat geçebilmektedir. Acil ya da ivedilikle teslim edilmesi gereken teslimatlarınız daha kısa sürelerde teslim edilmektedir. Buna ek olarak hızlı kurye ya da VIP kurye seçeneklerini tercih ederseniz de ekstra hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

Beşiktaş Kurye Hizmeti Avantajları

Beşiktaş kurye hizmetleri kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve faydalar sunmaktadır. Bu avantajlar ve fırsatlardan yararlanan müşterilerin firmayı tercih etme sıklığı artmaktadır. Buna ek olarak aldıkları hizmeti tavsiye etmektedirler. Hem kullanım esnasında hem de satın alma sırasında çok sayıda avantaja sahiptir. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:
 • Gece hizmeti sunulmaktadır.
 • VIP kurye hizmeti vardır.
 • Geniş araç filosuna sahiptir.
 • Çalışanları uzman ve deneyimlidir.
 • Her semt ve mahalleye hizmet verilmektedir.
 • Kurye çalışanları son derece görsel hafızaya ve adres bilgilerine sahiptir.
 • Hızlı ve pratik bir teslimat sağlanır.
 • İstenilen saatte ve yerde teslimat gerçekleşir.
 • Teslim alındı ve teslim edildi bilgileri kullanıcılara sunulur.
 • Olası bir aksaklık ya da gecikme durumları haber verilir.
 • Her türlü paket taşınır.
 • Uygun fiyatlara sahip bir hizmettir.
 • Paketleriniz zarar görmeden teslim edilir.
Beşiktaş kurye olarak özel olarak tarafımıza iletilen paketlerinizi gün içinde istediğiniz adreslere teslim ederiz. Son derece güvenilir ve bu hizmette deneyim kazanmış olan çalışanlarımız ve araçlarımız ile yedi gün yirmi dört saat kesintisiz ve sürekli bir kurye hizmeti vermek için özveri ile çalışmaktayız. Sizler de istek ve ihtiyaçlarınıza göre bir kurye hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Kurye Fiyatları

Beşiktaş kurye fiyatları farklı aralıklarda olabilir. Bu fiyat aralıklarındaki farklılığa sebep olan en önemli faktörlerden biri hiç şüphesiz tercih edilen hizmet türüdür. Örneğin gece ve VIP kurye seçenekleri daha pahalı olabilmektedir. Kullanıcılara sağlanan avantajlara göre fiyat farklı gözlenebilir. Bununla beraber Beşiktaş kurye fiyatları son derece uygun fiyatlıdır. Her bütçeye uygun olarak bir hizmeti tercih edebilirsiniz.02626425665 ve 05437744141 numaraları arayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarına ek olarak e-posta adreslerimiz de bulunmaktadır. Bunlar, info@postakurye.com ve info@postakurye.com e-posta adreslerimizdir. Aynı zamanda bunlara ek olarak son derece efektif ve işlevsel olan bir web sayfasına da sahibiz. Profesyonel ve kurumsal bir şekilde kurye hizmeti almak isteyenlerin bizimle iletişime geçebilmeleri kolaydır.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Hizmeti Nasıl Alınır?

İrtibat numaralarını kullanarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kurye fiyatları alınan hizmetin çeşidine ve lokasyonların birbirine uzaklığına göre belirlenir.

Kurye Olarak Ne Taşınabilir?

Evrak, dosya, koli, yemek ve kargo gibi paketleriniz taşınabilir.