Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

TUZLA KURYE

Posta Kurye bünyesinde profesyonel hizmetlerimizi Tuzla kurye ekibi olarak gerçekleştiriyoruz. Kurye taşımacılığı sektöründe sahip olduğumuz engin tecrübelerimizle faaliyetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Hizmet almak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz uygulamalarımızı beğenilere sunmaktayız. İşlemlerimizi 7/24 her gereksinime karşılık verebilmek adına hız kesmeden yerine getiriyoruz.

Tuzla

Tuzla Kurye Hizmetleri

Tuzla kurye profesyonel ekibi olarak hiçbir aşamada sizleri çözümsüz bırakmıyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz sayesinde gönderilerinizi çok kısa sürelerde konumlarına götürmekteyiz. Kuryelerimizin yüksek yol bilgisi donanımı ile birlikte zamanı verimli bir şekilde kullanma şansımız oluyor. Tam vaktinde ve kusursuz biçimde yürütülen gönderi işlemlerinin sağlayacağı faydaları çok iyi biliyoruz. Birçok avantajı elde edebilmeniz için her yeni güne büyük bir özveri ile başlamaktayız.

Verimi oldukça yüksek hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Ulaşım sağlamanız ile birlikte çok kısa sürelerde yanınıza gelmekteyiz.

 

TUZLA KURYE HİZMET AVANTAJLARI 
Şehir İçinde Tüm Bölgelere Hızlı Gönderi
Şehir Dışı İhtiyaçları İçin Etkili Destek
Paket Boyutuna Göre Motor ve Araçla Teslimat
Vip Hizmet Ayrıcalığı
Uçak Kargo Firmasıyla Entegrasyon
Otogar Kargo ile Uzak Mesafelere Kolay Ulaşım
Acil Gönderiler İçin Nöbetçi Kurye Desteği
Tarafınıza Yollanan Paketlerin Alınarak Teslimi
Her Aşamada Müşteri Hizmetleri Yardımı
Gönderi Takip Özelliği
Gece ve Gündüz Sürekli Taşımacılık
Müşteri Odaklı Yaklaşım
Zamandan Fazlasıyla Tasarruf
Güvenlik Tedbirlerine Tam Uyum

Şehir içi gönderilerinizi belirttiğiniz adreslerden kuryelerimiz teslim alıyor. Kurye personelimiz yoğunluk ve trafik gibi sorunları kolayca aşarak teslimat yapıyor. Lokasyon ve bölge konusunda en ufak bir zorluk yaşamıyoruz. Deneyimlerimizi her işimizde etkin biçimde kullanmaktayız. Kısa zamanda ve hasarsız taşıma işlemleri yapmak için fazlasıyla özenli hareketlere sahibiz.

Şehirlerarası gönderim yapmak istediğinizde sizleri yalnız bırakmadan, çeşitli yöntemlerimizle aksiyon almaktayız. Kullanılacak hizmet seçeneğine göre iş planlamamızı hemen yapıyoruz. Uygulama çeşidine birlikte karar verirken, en avantajlı olacağınız durumlara yöneliyoruz. Paketlerinizi isteğinize göre otogar veya uçak kargo firmaları ile alıcılarına gönderebilmekteyiz. Planlı hareket ediyor olmamız nedeniyle olabilecek ilk kargo seferlerine teslimatlarınız yetişiyor.

Posta Kurye ailesi olarak, motorlarımız ile taşınamayacak ölçülere sahip olan gönderileriniz için özel araçlarımızı uygulamalarımıza ekliyoruz. Böylece ürün miktarı konusu problem olmaktan çıkıyor. Boyut durumları ile birlikte ekstra koruma gerektiren ürünleriniz için talep etmeniz halinde yine araçlarımız ile hizmet alabilirsiniz.

Günün her saatinde doğabilecek acil gönderi gereksinimi için nöbetçi kuryelerimizi hazır bulunduruyoruz. Stres ve kaygılarınızdan kurtulabilmeniz adına hızlı bir şekilde paketleriniz alınarak alıcılarıyla buluşturuluyor. Hızımızın yanında kaliteden kopmayan anlayışımızla pozitif sonuçlara imzamızı atmaktayız.

Sadece göndereceğiniz paketleri değil aynı zamanda sizler adına gelen teslimatlar konusunda da destek olmayı sürdürüyoruz. Havaalanı, otogar ve dilediğiniz her bir noktadan alınmasını istediğiniz gönderilerinizi kuryelerimiz alarak adresinize getiriyor. Ev veya iş yerlerinizde günlük işlerinize devam ederken tüm teslimat işlemlerini sizin için devam ettiriyoruz.

Memnuniyetinizi sürekli bir şekilde sağlayabilmek için iletişim konusuna titizlik gösteriyoruz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri yetkililerimiz ne istediğinizi tam anlamıyla anlıyor. Müşteri temsilcilerimiz gönderinizin nerede olduğu ve merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgileri sizinle paylaşarak, sürekli bilgi sahibi olabilmenizi sağlıyor.

Tuzla Kurye Hizmet Bölgeleri

Posta Kurye ekibi olarak İstanbul Anadolu Yakası ve Tuzla ilçesinin tüm noktalarına hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm semt ve mahallelerin her bir karışına elimizi uzatmaktayız. Kurye ihtiyaçlarının en iyi biçimde karşılanabilmesi için var gücümüzle çalışmalarımız kesinlikle durmamaktadır.

Aydınlı Kurye

Aydınlı özelinde teslim adlığımız paketlerinizi ister şehir içi ister şehir dışı olsun gereken lokasyonlara hassasiyetle götürüyoruz.

Akfırat Kurye

Kuryelerimiz Tuzla’nın Akfırat semtinden yola çıkarak ulaşılması gereken adreslere tam zamanında yetişiyor. Uzun bekleme sürelerini ortadan kaldırarak yüksek memnuniyet yaratıyoruz.

İçmeler Kurye

Kaliteli ve hızlı hizmetlerimizi İçmeler bölgesinde bulunan müşterilerimiz için uyguluyoruz. Paketlerinizi istediğiniz noktalardan alarak olması gereken yerlere ulaştırmaktayız.

Orhanlı Kurye

Orhanlı semtinde bulunan müşterilerimiz mağdur olmamaktadır. Her gönderi talebi kısa süreler çerçevesinde yanıt bularak karşılanıyor.

Tepeören Kurye

Tuzla Tepeören mahallesinin tüm adreslerine ihtiyaç dahilinde hemen geliyoruz. Bunun için sadece iletişim kurmanız ve bilgileri iletmeniz yeterli oluyor.

Aydıntepe Kurye

Tüm sokak ve mahallelere olduğu gibi Aydıntepe’ye zaman tasarrufuyla varmaktayız. Tuzla ilçesinin tamamını üst düzey uygulamalarımızla buluşturuyoruz.

Tuzla Gümrük Kurye

Tuzla gümrük kurye hizmetlerimiz sayesinde bütün taşımacılık gereksinimleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz tam zamanında olması gereken konumda olur. Herhangi bir tedirginlik yaşamanıza müsaade edilmez. Gümrük işlemleri adına ihtiyaç duyduğunuz aksiyonları çok geçmeden alıyoruz. İster evrak isterseniz de paketlerinizi gümrük bölgesine götürüyoruz. Aynı zamanda gümrüğe adınıza gelen her türlü gönderiyi alarak size getiriyoruz.

Gümrük işlemlerinin kolaylıkla tamamlanmasıyla beraber zaman kaybının da önüne geçilmiş olur. Gönderilerin yanı sıra tamamlanması gereken belge işlemleri kuryeler tarafından halledilir. Yurt dışı teslimatlarının daha hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanması için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Böylece süreçlerin kaliteli olarak bitirilmesiyle diğer işlerinize daha rahat odaklanabilirsiniz.

Tuzla Kurye Hizmetiyle Neler Taşınır?

Kurye hizmetlerimizle belirlenen kural ve yasaklara göre; taşınmasında kısıtlama ya da yasaklama olmayan bütün gönderiler taşınabiliyor. Tehlikeli ve riskli durumda bulunan ürünleri kabul edememekteyiz. Hizmetlerimiz aracılığıyla;

  • Elektronik ürün ve cihaz,
  • Doküman ve sözleşme,
  • Evrak ve dosya,
  • Her türlü malzeme çeşidi,
  • Tıbbi ürünler ve eşyalar,
  • Değerli eşya ve zarf,
  • Ticari gönderiler,
  • Her türlü bireysel paketlerinizi uzman kadromuzla aralarında ayrım yapmadan özenle taşıyoruz.

Bizlere teslim edeceğiniz paketlerin içeriği ne olursa olsun tamamı için oldukça dikkatli taşıma işlemi yapmaktayız. Gönderilerinizin hasar görmemesi için araçlarımızda gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Tuzla Kurye Fiyatları

Sizlere kazandırdığımız tüm kurye taşımacılığı avantajlarımızı, maddi anlamda da sürdürmeyi hedefliyoruz. Belirli faktörler eşliğinde, uygun fiyat politikasını benimsiyoruz. Mecburi masraflar ile birlikte tercih edilecek taşıma sistemi, gidilecek mesafe ve paketlerin detaylarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır

Posta Kurye ailesi olarak en ulaşılabilir düzeylerde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Maddi ve manevi olarak süreçlerimizin tamamından keyif alabilmenizi istemekteyiz. Geniş hizmet yelpazemizden yararlanmak için sizleri bizimle irtibat kurmaya davet ediyoruz. Teslimat işleriniz için bizi seçerek rahat etmenizi öneriyoruz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Ücreti Ne Kadar?

Kurye hizmetleri firma prensiplerimiz gereği düşük bütçeler ile gerçekleşmektedir.

Kurye Pazar Günü Çalışıyor mu?

Kurye hizmetleri hafta içi ve hafta sonu tüm günlerde devam etmektedir.

Hızlı Kurye Nedir?

Oldukça kısa süreler içerisinde tamamlanan teslimat seçeneğine hızlı kurye denmektedir.