Posta Kurye

Esenler Kurye

Esenler kurye ekibi olarak Posta Kurye çatısı altında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hızlı, kaliteli ve güvenli taşımacılık faaliyetlerinin doğru şekilde yerine getirilmesi için büyük bir motivasyonla işimizin başında bulunuyoruz. Uzman ekip ve beklentilerinizi karşılayan uygulamalar sayesinde herhangi bir tedirginlik yaşamanıza gerek kalmadan işlemleriniz tamamlanır. Böylece diğer işlerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Araçlı Kurye

Esenler

Esenler Kurye Hizmeti

Kurye uygulamaları, bireysel ve özellikle ticari teslimatlar için büyük öneme sahiptir. Verimli bir hizmet almak ve müşteri odaklı yaklaşımlardan ödün vermemek, oldukça önemlidir. Esenler kurye çalışmalarımızın kalitesiyle birlikte en önemli noktalarından biri 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alabilmenizdir. Bununla birlikte pek çok hizmet seçeneği sunularak tüm gönderi gereksinimleriniz karşılanmaktadır. Aşağıdaki tabloda Esenler kurye hizmetlerimizi görebilirsiniz:

Posta Kurye olarak küçük boydaki eşyalarınız için moto kuryelerimiz hizmet verir. Bu araçlar trafikte çok daha hızlı hareket ettiği için verdiğiniz ürünler hızlıca teslim edilir. Paket gibi büyük boydaki eşyalar için genellikle araçlı kuryelerimiz çalışmaktadır. Özellikle kırılacak eşyalarınız varsa herhangi bir zarar gelmeden ürünlerin adrese teslim edilmesi sağlanır. Ürünlerinize bağlı olarak araç seçimi yapılır.

Şehir İçi Teslimat

Şehir Dışı Gönderi

VİP Hizmet Seçeneği

Paket Ölçülerine Göre Araç veya Motor Tercihi

Otogar Kargo 

Uçak Kargo

Acil Kurye

Nöbetçi Kurye

Sürekli Müşteri Hizmetleri Desteği

Gönderi Takip

Gece ve Gündüz Aksamayan Teslimat

Güvenli Taşımacılık

Zaman ve Maliyet Tasarrufu

Adınıza Gelen Paketlerin Alınarak Teslimi

Eğitimli Personel

Müşteri Odaklı Hizmet

Gerçekleştirdiğimiz tüm Esenler kurye hizmetlerinde memnuniyetiniz, her zaman önceliğimizdir.

Şehir içinde gönderi talebinde bulunduğunuz her türlü paketiniz, uzman kuryelerimiz aracılığıyla taşınır. Personelimiz lokasyon noktasında sorun yaşamaz. Esenler bölgesi ve şehir genelinde hızlı bir şekilde paketleriniz alıcılarına götürülür. Esenler kurye çalışanlarımız bütün paketlerinizi hassasiyetle araçlarına yükler. Aynı zamanda şehir dışına gönderi yapmak istediğinizde de sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Esenler Moto Kurye

Esenler moto kurye uygulamalarımızdan dilediğiniz anda yararlanabilirsiniz. İletişime geçmenizle birlikte verimli bir iş planlaması hayata geçirilir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda verilecek hizmetin detayları belirlenir. En çok avantaj sağlayacağınız yöntemin seçilmesi sayesinde daha kârlı olursunuz. Böylece talepleriniz, olabilecek en doğru biçimde karşılanmış olur.

Motorla veya araçla yapılan teslimatlarda, hiçbir şekilde can ve mal güvenliği tehlikeye atılmamaktadır. Esenler kurye ekibi olarak tüm trafik ve taşıma kurallarına özenle uymaktayız. Hızlı olmakla birlikte teslimatların hasarsız halde teslim edilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden trafikte, diğer insanları ve taşıdığımız paketleri risklerden korumak adına bilinçsiz davranışların tamamından kaçınıyoruz.

Esenler kurye hizmetlerimizle gönderilerinizi yerlerine götürürken aynı zamanda adınıza gelen tüm paketleri yine kısa sürelerde belirttiğiniz adreslere getiriyoruz. Otogar, havaalanı veya herhangi bir noktadan sizin için gönderilerinizi teslim alarak çabucak elinize ulaştırıyoruz. Böylelikle paket bekleme sorunlarının ortadan kalkması mümkün olmaktadır.

Esenler Hızlı Kurye

Standart uygulamalarımızın yanında Esenler kurye işlemlerimizden daha hızlı bir şekilde faydalanmanıza imkân veriyoruz. Özel olarak beklentilerinize göre düzenlenen faaliyetlerimizle tam olarak istediğiniz saatte gönderileriniz teslim edilir. Bu hizmetimiz için saat sınırlaması bulunmamaktadır. Bu sayede haftanın tüm gün ve saatlerinde hizmet alabilirsiniz.

Şehirlerarası teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz, isteğinize göre otogar veya uçak kargo firmalarına yetiştirilir. Anlaşmalı olduğumuz bu firmalarla şehir içinde olduğu gibi uzak mesafeli gönderiler de çok geçmeden yerlerine ulaşmaktadır. Ayrıca paket ölçülerine ve sayılarına göre motor veya araç tercih edilebilir. Özellikle ekstra hassasiyet gerektiren paketlerinizde de VİP hizmet alma şansına sahipsiniz. VIP hizmetlerimizde standart uygulamalardan farklı olarak özel tercihler yapabilirsiniz. 

Esenler Acil Kurye

Daha önceden planlanmayan ve acil olarak ortaya çıkan gönderi gereksinimleriniz için Esenler motorlu kurye ekiplerimizle her zaman yanınızdayız. Bu noktada tek yapmanız gereken vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmektir. Adres ve paket detayları hakkında bilgi vererek nöbetçi kurye talebinde bulunabilir ve işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Acil teslim edilmesi gereken paketleriniz için hızlı teslimat seçeneğini, günün her saati kullanabilirsiniz. Güvenlik tedbirlerine tam olarak uyulmasıyla birlikte gönderileriniz güvence altına alınır. 

Hem zaman hem de maliyetten tasarruf etmek ve uzman personellerimizden hizmet almak için bizi her zaman arayabilirsiniz. +90 507 594 10 08 ve +90 262 646 54 75 numaralarımızdan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde info@postakurye.com mail adresimizden de irtibata geçmeniz mümkündür.

Esenler Kurye Hizmet Bölgeleri

Esenler kurye uygulamalarımız, hizmet bölgeleri bakımından son derece geniştir. Her bir adrese kolayca ulaşma şansımız bulunmaktadır. Şehir içerisinde sınırlı tutmadığımız işlemlerimizle Esenler genelindeki tüm mahalle ve sokaklara oldukça hızlı biçimde hizmet götürüyoruz. Daha sonra aldığımız gönderileri, ulaşacağı noktalar arasında ayrım yapmadan alıcılarına teslim ediyoruz.

Esenler Giyimkent Kurye

Özellikle ticari gönderilerin hızlıca karşı tarafa ulaştırılması, gerçekleştirilen faaliyetler için son derece önemlidir. Esenler kurye ekiplerimiz, sorunsuz teslimatların işletmelere sağladığı faydaları çok iyi bilmektedir. Giyimkent, ticari hizmetlerin yoğun şekilde devam ettiği bir bölgedir. Bu yüzden tüm paketlerin yerlerine gitmesi adına hızla aksiyon alınması gerekir.

Gönderilerinizi hazırladıktan sonra vereceğiniz bilgiler ışığında en yakın ekip arkadaşımız yanınıza gelir. İster motor isterseniz de araç tercihi yaparak paketlerinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz. Gözünüzün arkada kalmaması için araçlarımıza güvenli halde yüklenen paketleriniz, sarsılmadan ve zarar görmeden hassasiyetle taşınır.

Esenler Atışalanı Kurye

Bütün semtlerde olduğu gibi Atışalanı özelinde kaliteli ve hızlı uygulamalarımız devam etmektedir. Esenler kurye ekiplerimizi semtinizin tüm adreslerine çağırabilirsiniz. Sektör deneyimimiz sayesinde işlemlerin tamamı profesyonel şekilde yönetilir. Böylece gönderilerin herhangi bir zarar görmesine müsaade edilmez.

Araç ve motorlarımızın periyodik bakımlarının aksatılmaması sayesinde gecikmelerle karşı karşıya kalmazsınız. Gerekli her durumda ve yola çıkmadan önce araçların kontrolü sağlanır. Bakım ve kontrollere gerekli önemin verilmesiyle birlikte Esenler kurye hizmetlerimiz kesintisiz olarak kolaylıkla devam ettirilmektedir.

Esenler Tekstilkent Kurye

Hizmet bölgelerimizden olan Tekstilkent, pek çok firmanın ticari işlemlerini sürdürdüğü bir bölgedir. İşlerin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için firmalar ve müşterileri arasında bağlantı kurmak ise çok değerlidir. Esenler motorlu kurye ailesi olarak beklendiği gibi tamamlanan teslimat süreçlerinin işletmelere pozitif halde yansıması için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Bireysel ve ticari gönderilerinizin daha üst düzey yöntemlerle teslim edilmesi için sektörümüzde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Faaliyetlerimizi daha da iyileştirmek ve memnuniyetinizi arttırmak için araştırma yapmaya ara vermiyoruz. Hem teknolojik yenilikleri hem de uygulamaları olumlu yönde etkileyecek durumları, vakit kaybetmeden Esenler kurye işlemlerimize ekliyoruz. Böylelikle talep ettiğiniz bütün kurye hizmetleri, kaliteyle beraber hızlı şekilde ayağınıza getirilmektedir.

Esenler Kurye Taşınabilirler

Esenler kurye faaliyetlerimizle birçok gönderiniz taşınabilmektedir. Taşıma işlemlerinin gerçekleşmesi için yasalar gereği herhangi bir kısıtlama veya yasaklamaya maruz kalmayan ürünler için talepte bulunulması gerekir. Yasaklı olmayan diğer tüm paketleri yerlerine ulaştırma şansımız bulunmaktadır. Etkili yöntemler kullanan kuryelerimiz aracılığıyla taşınabilecek paketlerin içerikleri şu şekilde olabilir:

 • Evraklar ve sözleşmeler
 • Zarflar ve dokümanlar
 • Değerli eşyalar
 • Elektronik cihazlar
 • Tıbbi ürünler
 • Her türlü malzeme çeşitleri
 • Bireysel ve ticari gönderiler

Taşınması noktasında engel bulunmayan bütün paketleriniz Esenler kurye personellerimiz aracılığıyla kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde adreslerine ulaştırılmaktadır.

Taşımacılık uygulamalarımızda tüm paketleriniz sigorta kapsamında güvencemiz altına alınmaktadır. Tüm kurallara uyuluyor ve gerekli tedbirler alınıyor olsa da kötü senaryolara karşı hazırlıklı olunması, önemli bir gerekliliktir. Olumsuz durumlar göz önünde bulundurularak hiçbir aşamada zarara uğramamanız için bütün detaylar tarafımızdan düşünülmektedir. Bu yüzden endişeye kapılmadan paketlerinizi Esenler kurye ekiplerimize rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

Esenler Kurye Fiyatı

Kurye hizmetlerinde kalitenin yanı sıra, ödenecek ücretler konusunda da fark yaratılması oldukça önemlidir. Ulaşılabilir seviyelerde sunulan hizmetler, avantajlarınızı doğrudan arttırır. Esenler kurye ailesi olarak işlemlerimize daha rahat bir şekilde ulaşabilmenizi amaçlıyoruz. Bu yüzden piyasa şartlarının altında ve olabilecek en düşük ücret düzeyinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Esenler kurye hizmetlerimizde belirli faktörlere göre fiyat farklarının olması normaldir. Hizmet seçiminde sizlere destek vererek işlemleriniz sonucunda en çok yarar sağlayacağınız uygulamayı beraber belirliyoruz. Bununla beraber fiyatlar üzerinde etkili olan durumları şu şekilde inceleyebilirsiniz:

 • Paket boyutu ve ağırlığı
 • Gönderilecek paket adedi
 • Tercih edilecek kurye taşımacılık yöntemi
 • Ulaşım sağlanacak mesafenin uzunluğu
 • Hizmet alınacak saat aralığı
 • Standart veya acil gönderi talebi
 • Ek masraflar

Taşımacılık işlemleri için bütün beklentileriniz etkili biçimde karşılanmaktadır. Verimli iş planlamasıyla en az ödemeyi yapmanıza fazlasıyla önem verilmektedir.

Esenler kurye işlemleri için isteklerinizin detayları ne olursa olsun, en verimli ve etkili yöntem uygulanmaktadır. Bütçe dostu fiyatlarımız sayesinde elde edeceğiniz faydaların keyfini çıkarabilirsiniz. Süreçlerin profesyonel biçimde yönetilmesiyle kaliteden ödün vermediğimizi yakından görebilirsiniz. İletişim kanallarımızı kullanarak gerekli bilgileri aktarmanız sonucunda en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Kurye hizmetlerinin kapsamı bir hayli geniştir. Günün her saatinde zarf, evrak, her çeşit malzeme ve yasak olmayan tüm paketler, hızlı ve kaliteli şekilde taşınır. Talepler doğrultusunda hem şehir içi hem de şehir dışı gönderim yapmak mümkündür.

Esenler Kurye Çalışma Saatleri Nedir?

Esenler kurye, bütün beklentilerin karşılanması için çalışmalarına 7/24 devam etmektedir. İsteklere göre hizmet türü seçilerek kuryelerden destek alınabilir. Kesintisiz kurye hizmetleri için info@postakurye.com mail adresi veya 0262 642 5665 ve 0543 774 4141 telefon numaraları aracılığıyla iletişim kurulabilir.

Esenler Kurye Fiyatları Nasıldır?

Esenler kurye fiyatları, kolaylıkla ulaşılabilmesi adına oldukça uygun seviyelerde tutulmaktadır. Tercihlere ve belirli kriterlere göre titiz bir hesaplama yapılarak fiyatlar ortaya çıkarılır. Böylece zarar etmeden en iyi hizmet, kolay bir biçimde alınabilir.