Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Gece Kurye

Gece kurye, günün diğer saatlerinde kurye servislerinin sunduğu hizmetlere ek olarak geceleri de aktiftir. Bu hizmetimiz, hızlı ve güvenilir teslimatları ile öne çıkarken, müşterilerimize 24 saat hizmet alma avantajını da sağlamaktadır. Ayrıca geceleri trafik daha az olduğu için kuryelerimiz daha hızlı ve verimli çalışabilmektedir.

gece kurye

Gece Kurye Nedir?

Firmamız, günün her saatinde, hızlı ve güvenilir teslimat sağlamak için müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle yoğun tempoda faaliyet gösteren işletmeler ve acil ihtiyaçları olan kişiler için bu hizmetimiz en doğru seçim olarak öne çıkıyor.

Artan rekabet nedeniyle modern iş ortamında zamanın değeri de artmıştır. Malları müşterilere hızlı ve zamanında teslim etmek için işletmelerin kurye hizmetlerine ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaç bazen geceleri de ortaya çıkabilir. Gece kurye hizmetimiz ile tüm paketleriniz zamanında ve güvenilir bir şekilde dilediğiniz adrese ulaşır. 

Gece Moto Kurye

Teslimatların hızlı ve acil olarak yapılması gerektiğinde gece moto kurye hizmeti tercih edilen bir seçenektir. Moto kuryeler, paketleri trafikten kaçınarak hızlı ve verimli bir şekilde teslim eden motorlu kişilerdir.

Günün diğer saatlerindeki kurye hizmetleri gibi nöbetçi moto kurye hizmetlerimiz de hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapmak için çalışır. Ancak moto kuryeler geceleri trafik az olduğu için daha hızlı ve verimli çalışabilmektedir. Bu nedenle önemli belgeleri, hediyeleri ve diğer öğeleri teslim etmek için gece motor kurye hizmetimizi kullanmak zaman kazandırır.

Gece Araçlı Kurye

Büyük ve ağır paketlerin tesliminde özellikle gece araçlı kurye ile güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.  Gün içinde yoğun trafik nedeniyle uzun sürebilen teslimatlar için de bu hizmetimiz oldukça faydalıdır. Ticari kuruluşların lojistik ihtiyaçları için araçlı kuryelerimiz güvenilir bir performans sağlamaktadır.

Hızlı ve güvenilir teslimat sağlamak adına gece araçlı kurye hizmetlerimiz, iyi eğitimli ve donanımlı kurye ekipleri tarafından sunulmaktadır. Bu ekipler, ürünleri düzgün ve güvenli bir şekilde, programa göre ve kazasız olarak teslim etmek için birinci sınıf kamyonlar kullanır. Özellikle teslimatların gece saatlerinde yapılması gerekiyorsa, müşterilerimiz bu hizmeti kullanarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirler.

İstanbul Gece Kurye

Türkiye’nin en işlek ve en kalabalık şehirlerinden biri İstanbul’dur. Gün içerisinde yaşanan yoğun trafik nedeniyle kargo ve kurye hizmetlerinde zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Bu doğrultuda İstanbul gece kurye hizmetimiz donanımlı ekibi ile birlikte hizmet vermektedir.  

Gece kurye hizmetimizin amacı, akşam saatlerinden itibaren işletmelere ve kişilere acil teslimat ihtiyaçları konusunda yardımcı olmaktır. Bu hizmetimiz hızlı ürün teslimatını garanti eder ve genellikle normal nakliye seçeneklerinden daha hızlıdır.

İstanbul kurye hizmeti için ulaşabileceğiniz bazı telefon numaraları ve mail adresi şu şekildedir: 

Telefon Numarası

0262 642 5665

GSM Numarası

0543 774 4141

Mail Adresi

info@postakurye.com

Verilen iletişim bilgileri ile İstanbul gece kurye hizmetimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Gece Kurye Fiyatları

Gece kurye hizmetleri, normal kurye hizmetlerinin aksine, daha hızlı ve daha acil teslimat için tasarlanmış özelleştirilmiş bir hizmettir. Sonuç olarak, genellikle klasik kurye hizmetlerinden daha yüksek fiyatlara hizmet sunulabilir. 

Kurye fiyatlarını etkileyen bazı faktörler şu şekilde sıralanabilir:

  • Teslimatın yapılacağı mesafe
  • Teslimatın ağırlığı
  • Teslimatın boyutu
  • Teslimatın aciliyeti

     

Sizler de gece kurye hizmetimizden faydalanmak ve fiyat hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Gece Kurye Hizmeti Ne Kadar Sürede Teslimat Yapar?

Teslimatın yeri ve aciliyetine bağlı olarak gece kurye hizmeti çeşitli teslimat süreleri sunar. Ancak normal kurye hizmetleriyle karşılaştırıldığında teslimat genellikle daha hızlıdır.

Gece Kurye Hizmeti Neleri Kapsar?

Gece kurye hizmeti kapsamında paket, doküman, hediye gibi ürünlerin teslimatı gerçekleştirilebilir. Bunlara ek olarak acil tıbbi medikal malzemeler, yedek parça ve evrak gibi farklı ürünlerin teslimatı da yapılabilir.

Gece Kurye Hizmeti Güvenilir midir?

Gece kurye hizmetimiz, paketlerin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için birtakım önlemler almaktadır. Ürünler araçların güvenli alanlarında taşınır ve işletmemiz, gönderilerin her zaman izlendiğinden emin olur.