Posta Kurye

Kurye Hizmetleri

Kurye hizmetleri, bireysel ve ticari teslimat ihtiyaçlarının karşılanması için tarafımızdan profesyonel bir şekilde yürütülür. Seçeceğiniz yönteme göre günün her saati hizmet alma şansı sunuyoruz. Hızlı, kaliteli ve güvenilir uygulamalarımızı alanında uzman ekibimizle ayağınıza getirmeye devam ediyoruz. Siz de ayrıcalıklı faaliyetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçin.

kurye hizmetleri

Acil

Acil Kurye

Yoğun ilgi gören hizmetlerimizin başında acil kurye seçeneğimiz gelir. Daha önce planlaması yapılmayan veya bir anda ortaya çıkan gereksinimlerin giderilmesi için hemen yola çıkıyoruz. Belirttiğiniz adresten alınan paketleriniz ise zaman kaybetmeden alıcılarına götürülür. Böylece kusursuz bir kurye hizmetleri deneyimi yaşarsınız.

Araçlı Kurye

Taşınması gereken gönderilerin motorlarımıza sığmaması durumunda araçlı kurye hizmetimizi devreye sokuyoruz. Boyutları ve ağırlık ölçüleri fazla olan paketlerin risk oluşturmaması adına en uygun yöntemi belirliyoruz. Aynı zamanda hassas ürünleriniz veya dilediğiniz tüm teslimat çeşitleri için arabalarımızla taşıma yapma fırsatını veriyoruz.

Eczane Kurye

Eczane kurye uygulamamız, sahip olduğu önemle ön plana çıkıyor. Sağlık kuruluşlarıyla aranızda köprü oluşturarak tıbbi ihtiyaçlarınızı çok kısa sürede karşılıyoruz. Alınarak adresinize getirilmesini istediğiniz ilaçların tamamını doğru bir şekilde teslim alıyor ve adresinize ulaştırıyoruz. Böylelikle bekleme süreleri ortadan kalktığı için kurye hizmetleri sayesinde sağlığınıza katkı yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Express Kurye

Faaliyetlerimiz içerisinde bulunan Express kurye aracılığıyla standart bekleme aşamalarından müşterilerimizi kurtarıyoruz. Bu yöntemde belirlenen saat aralıklarında bütün paketler alıcılarıyla buluşturulur. Genel olarak önemli belge ve evraklar için tercih edilen türü, istediğiniz paketler için de kullanabilirsiniz.

Gece Kurye

Özellikle ticari faaliyetlerin sekteye uğramaması için teslimat seçeneklerinin fazla olması çok değerlidir. Yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmalar ve her türlü bireysel gönderi için zaman kısıtlaması olmadan gece kurye kadromuzla destek veriyoruz. 7 gün 24 saat dilediğiniz vakitte teslimatlarınız adreslerine ulaştırılır.

Gümrük Kurye

Gümrük kurye hizmetleri, ticaretin fazlasıyla yoğun olduğu bölgelerde işlerinizi kolaylaştırır. Teslim edilmesi gereken paketleriniz, dosyalarınız veya kolileriniz personelimiz tarafından alınır ve çok geçmeden ilgili alanlara götürülür. Posta Kurye ailesi olarak son derece önemli olan kurye hizmetleri işlemlerimiz ve modern araç filomuzla beklentilerinize kalitemizle cevap veriyoruz.

Havaalanı Kurye

Kullanabileceğiniz bir diğer hizmetimiz havaalanı kurye uygulamasıdır. Havaalanına ulaştırılması veya adınıza gelen paketlerin tarafınıza teslim edilmesi adına isterseniz motor isterseniz de araç tercihi yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye göndermek ve ticari işlemlerinizi kolaylıkla tamamlamak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Hızlı Kurye

Hızlı kurye ekibimiz aracılığıyla tüm gönderilerinizi, güvenli biçimde taşımayı sürdürüyoruz. Aciliyeti olan ve hemen teslim edilmesi gereken birçok ürününüzü istediğiniz saatte taşıyoruz. Bununla beraber taşınması noktasında herhangi bir yasak olmayan tüm paketlerinizi kabul edebiliyoruz. Hizmetlerimizle gönderebileceğiniz bazı çeşitleri aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

Ticari gönderi

Bireysel paket

Elektronik cihaz

Değerli eşya

Evrak ve belge

Yedek parça

Hediye

Koli

Tıbbi malzeme

Doküman ve sözleşme

Kırılabilir ürün

Gıda

Kurye hizmetleri ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamak için info@postakurye.com mail adresimiz veya 0543 774 4141 ve 0262 642 5665 telefon numaralarımız üzerinden gerekli bilgileri rahatça iletebilirsiniz.

Kiralık Kurye

Yoğun bir gönderi gereksiniminiz varsa sunduğumuz kiralık kurye ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Faaliyetlerinizin aksamaması için geçici süreyle ekibimizin yalnızca size hizmet vermesini talep edebilirsiniz. Böylece hem ekstra personel masraflarından hem de zaman kaybından kurtulmuş olursunuz.

Moto Kurye

Moto kurye uygulamamız sayesinde nispeten küçük paket ve evraklarınızı taşıyabiliyoruz. İş planlamamız aracılığıyla ise trafik ve gecikme yaşatabilecek sorunlar ortadan kaldırılır. Memnuniyet sağlamak adına tüm motivasyonumuzla işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Nöbetçi Kurye

Kurye hizmetleri yöntemlerimiz içerisinde çok sayıda seçenek bulunuyor. Resmî tatil, hafta sonu veya saat sınırlaması olmadan yardımınıza koşuyoruz. Nöbetçi kurye ekibimiz aracılığıyla dilediğiniz her an destek alabilirsiniz.

Özel Kurye

Kişiselleştirilebilen işlemlerimizle tüm teslimat süreçlerini yönetmeye devam ediyoruz. Özel kurye desteğimizi tercih ederek tamamen istediğiniz biçimde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca kısa sürede tamamladığımız uygulamalarımızı, herhangi bir risk almadan güvenle sürdürüyoruz.

Şehirlerarası Kurye

Şehirlerarası kurye hizmetimiz sayesinde İstanbul’a yakın konumda bulunan yerlere çabucak ulaşıyoruz. Yapılacak görüşme esnasında en uygun yöntem belirlenir ve avantajlarınızı arttırabilecek kurye hizmetleri tercih edilir.

Uçak Kargo Kurye

Uluslararası veya şehir dışı teslimatlarınız için uçak kargo kurye seçeneğimizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Önde gelen havayolu şirketleriyle yaptığımız anlaşmalar, uzak mesafeli gönderilerinizin çok kısa zamanda yerine varmasını sağlar. Ayrıca adınıza gelen paketleri de kuryelerimiz alarak size getirir.

VIP Kurye

VIP kurye yöntemiyle ekstra özen gerektiren hassas veya değerli eşyalarınız, güvenli bir şekilde alıcılarına teslim edilir. Bu seçenek için genel olarak araçlarımız kullanılır. Ayrıca alacağınız hizmetin fiyatları da detaylara göre değişebilir. Ücretlere etki eden bazı durumlar ise şunlardır:

  • Seçilecek taşıma türü
  • Paketlerin ölçüleri
  • Gidilecek mesafe
  • Eklenecek diğer detaylar

Kurye hizmetleri için titiz bir hesaplama yaparak olabilecek en düşük fiyatla kaliteli uygulamalarımızdan yararlanmanızı amaçlıyoruz.

Yaya Kurye

Yaya kurye ile gazete, dergi, banka kartı, broşür, davetiye veya evrak gibi dağıtım ihtiyaçlarınız için çözüme kavuşabilirsiniz. Bu noktada tek yapmanız gereken ise bize ulaşarak gereksinimlerinizin ayrıntılarını iletmektir.

Yedek Parça Kurye

Oto sanayi bölgelerinde yoğun şekilde ihtiyaç duyulan ve kullandığınız tüm cihazların değişmesi gereken ekipmanları için yedek parça kurye yardımı alabilirsiniz. Böylece ortaya çıkan arızaların hızlı biçimde giderildiğini görebilirsiniz.

Gidiş Dönüş Kurye

Gidiş dönüş kurye hizmeti ayrıcalığıyla paketlerinizin teslim edilmesinin ardından adınıza olan ürünlerin size ulaştırılmasını da isteyebilirsiniz. Aynı zamanda teslimat esnasında alınması gereken evrakların tekrar ilettiğiniz adrese bırakılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm kurye hizmetleri uygulamalarımızla sektörümüzde öncü olmaya ve destek sunmaya büyük önem veriyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımlarımızla tanışmak için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Kurye hizmetleri; evrak, paket, ürün ve eşya gibi her türlü gönderiyi adreslerine ulaştıran oldukça önemli uygulamalardır. Posta Kurye firmamızı tercih ederek en hızlı, güvenilir ve kaliteli biçimde destek alabilirsiniz.

Kurye Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

Talepleriniz doğrultusunda ve tercih edeceğiniz yönteme göre 7/24 hizmet alma şansına sahipsiniz.

Büyük Paketler için Kurye Hizmeti Alınabilir mi?

Gönderi ölçülerinin motorlara sığmayacak durumda olması halinde araçlı kurye hizmetiyle beklentileriniz hızlı bir şekilde karşılanır.