Posta Kurye

Eyüpsultan Kurye

Eyüpsultan kurye ailesi olarak etkili yöntemler ve uzman personelimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bireysel ve ticari paket gönderimi yapmak isteyen müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılıyoruz. 7/24 kesintisiz bir biçimde devam eden çalışmalarımız sayesinde istediğiniz her an hizmet alabilirsiniz. Posta Kurye çatısı altında kaliteli ve hızlı uygulamalarımızdan yararlanmak için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Eyüpsultan

Eyüpsultan Profesyonel Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerinin profesyonel şekilde yürütülmesi oldukça önemlidir. Teslim alınan paketlerin hızlı ve bir o kadar kusursuz halde adreslerine ulaştırılması gerekir. Bu ayrıcalıklar eşliğinde Eyüpsultan kurye hizmetlerimizden faydalanmaya başlayarak keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Personel kalitemiz ve engin tecrübelerimiz sayesinde ne yapmamız gerektiğini çok iyi bilerek harekete geçiyoruz.

Kurye taşımacılığı çalışmalarımızın avantajlarıyla beraber pek çok farklı seçenek sunulması, son derece faydanıza olur. Beklentilerinize göre düzenleme yapılması sayesinde ise en uygun yönteme karar verilir. Tercih edebileceğiniz profesyonel Eyüpsultan kurye hizmetleri şu şekildedir:

Motor kurye

Araçlı teslimat

Acil gönderi

Hızlı teslim

Gönderi takip

Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık

Müşteri hizmetleri desteği

Maliyet ve zaman tasarrufu

Uçak ve otogar kargo

Vip hizmet

Adınıza gelen paketlerin alınması

%100 müşteri memnuniyeti

Eğitimli çalışanlar

Gündüz ve gece teslimat

Eyüpsultan kurye hizmetlerimizle yakından tanışmalı ve bütün avantajları deneyerek yaşamalısınız. Bununla birlikte oldukça güvenli şekilde paketlerinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Eyüpsultan Motor Kurye

Motor kuryelerimiz aracılığıyla şehir içi gönderilerinizin tamamını adresinizden aldırabilirsiniz. Çok kısa süreler içerisinde paketlerinizin tamamı alıcılarına ulaştırılır. Kuryelerimiz Eyüpsultan ilçesi ve şehir genelindeki lokasyonlara tam anlamıyla hâkimdir. Böylelikle belirtilen zamanda gönderiler yerlerine götürülür.

Eyüpsultan Acil Kurye

Eyüpsultan kurye işlemlerimiz için acil olarak talepte bulunabilirsiniz. Önceden belli olmayan ve son dakika ortaya çıkan gereksinimleriniz olması halinde günün her saati kurye desteği alabilirsiniz. Bizlere ulaşarak gerekli bilgileri iletmeniz yeterli olur.

Eyüpsultan Hızlı Kurye

İhtiyaçlarınız doğrultusunda standart uygulama seçeneği gibi hızlı teslimat işlemini de tercih edebilirsiniz. Standart kurye hizmetlerinde teslimat için belirli saat aralığı verilir. Fakat Eyüpsultan kurye hızlı gönderi imkânıyla dilediğiniz anda paketlerinizi karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.

Eyüpsultan Hizmet Sahaları

Eyüpsultan kurye ekibi olarak şehir içi tüm bölgelere hizmet götürebiliyoruz. İlçenin ve şehrin her bir noktasında paketlerinizi hassasiyetle taşıyoruz. Şehir dışı gönderi yapmak istediğinizde de etkili bir planlama yaparak anlaşmalı otogar veya uçak kargo firmalarını isteğinize göre kullanıyoruz. Ayrıca adınıza gönderilen paketleri herhangi bir adresten aldırarak bulunduğunuz yere getirtebilirsiniz.

Eyüpsultan Kurye Taşınabilir Ürünler

Kurye hizmetlerinin çeşitliliğiyle birlikte hangi ürünlerin taşınabileceğine de dikkat etmek gerekir. Taşınmasında hiçbir yasaklama veya kısıtlama olmayan bütün paketler, Eyüpsultan kurye ekibimiz aracılığıyla taşınır. Genel olarak taşınabilecek ürünler şu şekilde sıralanabilir:

  • Elektronik alet
  • Tıbbi ürün
  • Gıda ve her türlü malzeme
  • Kıymetli eşya
  • Doküman ve sözleşme
  • Evrak ve zarf

Eyüpsultan kurye çalışanlarımız sayesinde zaman ve maliyetten ciddi oranda tasarruf sağlayarak hizmet almış olursunuz.

Eyüpsultan Kurye Fiyatları

Eyüpsultan kurye fiyatlarımız her zaman piyasa şartlarının altında ve uygun seviyelerde tutulur. Taşıma yapılacak mesafe, hizmet yöntemi ve paket ölçülerine göre ücretlendirme yapılır. Taşıma yöntemi ve fiyatlar belirlenirken avantajlarınız kesinlikle ön planda tutulur.

Bütçe dostu fiyatlarımız ve verimli uygulamalarımızdan yararlanmak için zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz. +90 543 774 41 41  ve +90 262 642 56 65  numaralı hatlarımızı iletişim için tercih edebilirsiniz.. Aynı zamanda info@postakurye.com mail adresimiz üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Eyüpsultan Kurye Hizmetleri Hangi Saatler Arasında Verilir?

Eyüpsultan kurye hizmetlerinden 7 gün 24 saat boyunca yararlanabilirsiniz. Özellikle acil gönderileriniz için +90 543 774 41 41 ve +90 642 56 65 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gönderiler Kurye Motorlarına Sığmazsa Ne Olur?

Paket ölçülerinin motorlara sığmayacak boyut veya adette olması durumunda araçla hizmet alınabilir. Bununla birlikte ekstra hassas ürünlerinizin de araçlarla taşınmasını isteyebilirsiniz.

Kurye Hizmetleri Şehir Dışı için Verilir mi?

Kurye hizmetleri, yakın şehirler için motor veya araçlarla birlikte verilir. Uzak mesafeli teslimat talebi olması durumunda ise otogar veya uçak kargo firmaları kullanılarak paketleriniz yine kısa sürede alıcılarına gönderilir.