Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

SULTANBEYLİ KURYE

Sultanbeyli kurye hizmetlerimiz sizlere hızlı, pratik ve güvenilir bir kurye hizmeti vermek üzere hayata geçirilmiştir. Bu hizmetlerimizde bizlere emanet ettiğiniz paketlerinizi istediğiniz lokasyonlara bırakılması için çalışmalar yürütüyoruz. Günlük olarak bir yerden bir yere teslimat yapmaktayız. İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesi sınırları içerisinde her mahalle, sokak ve cadde için kurye hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Kurye hizmetlerimiz her türlü paketlerinizi kapsar. Özellikle, yemek, kargo, koli, dosya ve evraklarda dahil olmak üzere geniş bir skala bulunmaktadır.

 
sultanbeyli kurye

Sultanbeyli

Sultanbeyli Kurye Hizmetleri

Sultanbeyli kurye hizmeti, müşterimizden teslim alınan paketlerin istenilen bir başkaya adrese teslim edilmesini ifade eden bir hizmettir. Bu şekil ile gerçekleştirilen teslimat hizmetleri aynı gün ve hatta aynı saat dilimi içerisinde gerçekleştirilebilir. Kurye olarak isimlendirilen alanında uzman çalışanlarımız ile üst düzey verime sahip Sultanbeyli kurye hizmetleri icra edilmektedir. 

Geniş araç çeşitlerimiz ile her türlü paket çeşidinizi istediğiniz şekillerde ve tarihlerde adrese teslim edebilmekteyiz. Motosiklet ile daha hızlı ve pratik bir şekilde hizmet verilir. Trafik, yol durumu ve benzeri gibi kontrol dışında gerçekleşen durumlar haricinde uzman ve deneyimli kurye çalışanlarımız sayesinde sizlere yarı yolda bırakmamaya gayret etmekteyiz.

Sizler tarafından acil olarak adlandırılan paketleriniz her koşulda istenilen saatlerde ve şekillerde teslimatı gerçekleştirilir. Bu sayede işleriniz aksamadan gerçekleştirilmiş olur. Kullanıcılarına pek çok avantajlar sunan kurye hizmetlerimiz beğeni ile tercih edilmektedir. 

Her paketinize aynı özeni vermek için çalışmaktayız. Büyük bir titizlik ve itina ile Sultanbeyli lokasyonlarında kurye hizmeti verilmektedir. Hızlı ve pratik bir kurye hizmetinin yanı sıra son derece güvenli, dikkatli ve özenli bir şekilde profesyonel olarak kuryecilik icra edilir.

Sultanbeyli Moto Kurye

Kurye çalışmalarımız moto kuryeler tarafından yürütülmektedir. Bu sayede daha hızlı ve pratik bir şekilde sizlere hizmet verebilmekteyiz. Genellikle küçük boyutlardaki paketleriniz için motosiklet araçlarımız tercih edilmektedir. 

Bu küçük boyutlu paketlere örnek olarak; yemek, dosya, evrak ya da küçük boyutlu herhangi paketleriniz örnek olarak verilebilir. Paketlerinizi deforme etmeden, kaybetmeden ya da herhangi bir olumsuz duruma neden olmadan moto kuryelerimiz çalışmaktadır.

Sultanbeyli Araçlı Kurye

Kurye hizmetlerimiz farklı araç opsiyonları ile sizlere arz olunmaktadır. Motosiklet araçlarımız yanı sıra sizlere araçlarımız ile de hizmet vermekteyiz. Özellikle büyük boyutlu teslimatlarda paketlerinizin güvenliğini sağlamak amacı ile arabalı kuryelerimiz ile çalışmaktayız.

Sultanbeyli VIP Kurye

VIP kurye hizmeti kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. VIP kurye hizmeti şu şekilde ifade edilebilir. Örneğin, bazı ivedilikli olarak bir yerden alınıp bir başka yere taşınması gereken paketleriniz olabilir. Bu paketler için VIP kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Standart olarak teslimatı gerçekleştirilen paketler aynı gün içerisinde teslim edilir. Buna karşın VIP kuryeler yarım saat ila 1,5 saat arasında teslim edilebilir.

Sultanbeyli Gece Kurye

Kurye hizmetlerimiz farklı opsiyonlara sahiptir. Bunlardan biri de gece kuryesidir. Gece saatlerinde kurye hizmeti almak isterseniz 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. İstenilen saatlerde ve istenilen şekillerde paketlerinizin teslimatı yapılır. 

Sultanbeyli Kurye Hizmet Bölgeleri

Kurye hizmet bölgeleri oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Bu sayede İstanbul kurye kapsamında bölgedeki her lokasyona kurye hizmeti alabilirsiniz. Deneyimli ve uzman kuryelerimiz ve amaca yönelik olarak farklı opsiyonları bulunan araçlarımız sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde teslimatlarınız gerçekleştirilir. 

Kurye hizmet bölgelerimiz şu şekildedir:

 SULTANBEYLİ KURYE KAPSAMINDA OLAN SEMTLER

SULTANBEYLİ KAPSAMINDA OLMAYAN SEMTLER

Battalgazi

Güzelyalı

Mecdiye

Esenyalı

Ahmet Yesevi

Kurtköy

Adil

Şeyhli

İstediğiniz şekillerde ve saatlerde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Yaşanılan herhangi bir olumsuzluk durumlarında anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Zamanında yetişemeyecek olan paketlerinizin durumu sizlere haber edilir. Teslim alındı ve teslim edildi gibi durum bildiren geri dönüşler tarafınıza tarafımızca verilir.

Sultanbeyli Kurye Hizmetiyle Neler Taşınır?

Kurye hizmeti ile çeşitli türlerde ve boyutlardaki paketleriniz taşınmaktadır. Bu paketlerin içeriği;

  • Dosya, 
  • Evrak,
  • Kargo,
  • Yemek ve diğer türdeki istek ve ihtiyaçlarınız olabilir.

Firmamızı tercih ederek kurye hizmetlerimizin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Her türlü soru, istek ve fiyat bilgisi almak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.  

Sultanbeyli Kurye Nasıl Çağırılır?

Firmamız olarak iletişim telefonlarımız her daim ulaşılabilir durumdadır. 02626425665 ve 05437744141 numaraları arayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için iletişim kanallarımız en makul şekillerde mevcuttur.

E-posta adreslerimiz de dahil olmak üzere iki adet irtibat numaramız bulunmaktadır. info@postakurye.com ve info@postakurye.com e-posta adreslerimizdir. Aynı zamanda bunlara ek olarak son derece efektif ve işlevsel olan bir web sayfasına da sahibiz. Kurumsal bir şekilde kurye hizmeti vermekteyiz.

Sultanbeyli Kurye Fiyatları

Kurye hizmetli ile paketlerin hızlı ve pratik teslimatı, sorunsuz transferler ve kaliteli ve profesyonel hizmetimiz sağladığımız avantajlardan bir kaçıdır. Aynı zamanda kurye hizmetleri maliyetleri ile de fayda sağlar. Ancak kurye fiyatları verilen hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. Son derece makul ve her bütçeye hitap edebilecek şekillerde fiyat aralıkları mevcuttur.

Kurye hizmetlerinin fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. Teslim birimlerinin birbirine olan uzaklığı fiyatları belirleyen en önemli etkendir. Örneğin, yakın bir transfer mesafesi ile uzak bir transfer mesafesi farklı fiyatlandırmaya sebep olabilir. VIP, gece ve acil olarak nitelendirilen paketlerin kurye fiyatları da yine farklılık gösterebilmektedir.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

VIP Kurye Hizmeti Ne Demektir?

VIP kurye hizmetleri teslimatların ekstra hızlı bir şekilde yapılması demektir. Bu hizmet türünde yarım saat ila 1 saat içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Gece Kurye Nedir?

Gece kurye, gece saatlerinde hizmet verilmesini ifade eder.

Kurye Olarak Yemek Taşınır mı?

Evet, Sultanbeyli kurye hizmetlerinde yemek teslimatı yapılmaktadır.