Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Sarıyer Kurye

Sarıyer kurye, firmamız kapsamında vermiş olduğumuz bir hizmettir. Hizmetlerimiz günün her saatinde verilmektedir. Gönderimi yapılacak paketler talebe uygun şekilde en kısa süre içerisinde alıcıya ulaşmaktadır. Taşıma anlamında Sarıyer kurye hizmetimiz hızlı, güvenli ve profesyonel iş anlayışını benimsemiştir. Bunun yanında bölge içinde bulunan diğer firmalara göre en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. 

 

Sarıyer kurye hizmetimiz Türkiye’de paket gönderimi için en iyi seçeneklerden biridir. Güvenilir ve tecrübeli kurye hizmeti sağlayıcı görevlilerimiz işinde uzmandır. Hizmetimiz taşımacılık alanında uzun yıllardır çalışmalarını sürdürmektedir. Bu anlamda müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunma garantisi veriyoruz. Kurye hizmetimizde işini en iyi şekilde yapan tüm görevlilerimiz müşteri istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Sarıyer

Sarıyer Kurye Hizmetleri

Sarıyer kurye hizmetleri, Türkiye genelinde paket teslimatı ve depolama işlemlerinde geniş bir taşımacılık yelpazesine sahiptir. Bu anlamda hem kişilere hem de işletmelere güvenilir hizmet verilmektedir. Hizmetlerimiz arasında şunlar yer alır:

 • Acil teslim kurye
 • Hızlı araçlı kurye 
 • Eczane malzemeleri taşımacılığı 
 • Diş protez malzemeleri taşımacılığı 
 • Gece hizmet veren kurye 
 • Gündüz hizmet veren kurye
 • Ekspres hızlı kurye
 • Motorlu kurye
 • Özel malzeme taşımacılığı 
 • Şehirlerarası hızlı teslim kurye
 • Uçak kargo kurye
 • VIP kurye
 • Yedek parça taşımacılığı

Posta Kurye olarak Sarıyer ve çevresinde hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı teslimat hizmetleri sunmayı garanti ediyoruz. Aldığımız paketleri zamanında teslim etmek çabalayan ekip arkadaşlarımız profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca acil gönderiler için hızlı teslimat ve aciliyeti olmayanlar için ise standart teslimat tarifesi uygulanmaktadır. Tüm teslimat hareketleri kolay takip sistemimiz içerisinde kayıt altında tutulmaktadır.

Posta Kurye olarak küçük boydaki eşyalarınız için moto kuryelerimiz hizmet verir. Bu araçlar trafikte çok daha hızlı hareket ettiği için verdiğiniz ürünler hızlıca teslim edilir. Paket gibi büyük boydaki eşyalar için genellikle araçlı kuryelerimiz çalışmaktadır. Özellikle kırılacak eşyalarınız varsa herhangi bir zarar gelmeden ürünlerin adrese teslim edilmesi sağlanır. Ürünlerinize bağlı olarak araç seçimi yapılır.

Sarıyer Motorlu Kurye

Motor kurye, kargo paketinizi istediğiniz konuma bir motosikletli sürücü yardımıyla dağıtım yapma işlemidir. Sarıyermotorlu kurye teslimat sistemi ile Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un her yerine hızlı bir şekilde adrese gönderileri sorunsuz bir şekilde iletilmektedir. Avrupa yakasında çalışmalarını sürdüren Sarıyer kurye hizmetimize ulaşmak için web sayfamızdaki iletişim bilgileri kısmında yer alan info@postakurye.com mail adresi veya 0262 642 5665 ya da 0543 774 4141 numaralı telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Gönderim yapmadan önce paket veya kolilerinizin hazır olması gerekmektedir. Daha sonra firmamız bünyesinde çalışan motorlu kuryeler paketleri yerinden teslim alıp istenilen adrese teslim edecektir. Bununla birlikte kurye görevlisi ekip arkadaşlarımız, gerekli tüm donanımlara sahiptir. İşinde uzman olan motorlu kurye ekiplerimiz işini titizlikle yapmaktadır. 

Sarıyer Araçlı Kurye

Sarıyer araçlı kurye hizmetimiz aynı gün içinde garantili teslimat yapmaktadır. Sarıyer ve çevresinde güvenle çalışmalarını sürdüren hizmetimiz yerel kuryeler arasında en iyi fiyat garantisini vermektedir. Araçlı kurye hizmetimiz daha fazla paket taşımacılığında tercih edilmektedir. Hizmetimiz kapsamında müşterilerimize verilen ayrıcalıklar şunlardır:

 • 7 gün 24 saat kurye çözümleri
 • Kesintisiz müşteri hizmetleri
 • Profesyonel ve güvenli taşımacılık hizmetleri
 • Tecrübeli çalışanlar
 • Ekonomik fiyatlandırma
 • Acil çözüm desteği

Sarıyer araçlı kurye hizmetinde teslimatlar hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Bunun yanında hizmetimiz kapsamındaki araçlar oldukça donanımlıdır. Müşterilerden alınan bilgilere göre gönderilecek olan paketler yerinden teslim alınmaktadır. Böylece daha güvenli işler yapılır. Ayrıca istenildiği takdirde müşterilerden alınan farklı nakliyeler tek bir araç ile yapılabilmektedir.

Sarıyer Acil Kurye

Sarıyer acil kurye genellikle özel teslimatlarda tercih edilen bir hizmettir. Acele gönderilmesi gereken gönderiler acil kurye sayesinde en hızlı şekilde yerine ulaşır. Acil kurye hizmeti sayesinde İstanbul içi yoğun trafik akışı olsa bile paketler dakikalar içinde belirtilen adrese teslim edilir. Acil kurye sayesinde kişisel veya kurumsal gönderiler güvenli ve hızlı bir şekilde gönderilir.

Acil kurye hizmetinden faydalanan müşterilerimiz Posta Kurye web sitemiz üzerinden gönderilerin durumunu anlık olarak takip edebilir. Sarıyer motorlu kurye şubemiz, müşterilerimize en hızlı hizmet garantisi vermektedir. Hızlı kurye teslimatlarında görev alan tüm personellerimiz alanında detaylı bir eğitim almıştır. Tüm çalışanlarımız Sarıyer içerisindeki tüm bölgeleri detaylı bir şekilde bilmektedir. 

Acil kurye hizmetimizde büyük ve küçük iş ayrımı yapılmamaktadır. Hizmetimize teslim edilen en küçük paketler bile titizlik ve hassasiyetle teslim edilmektedir. Bununla ilgili tüm çalışanlarımız iş ahlakını ve kaliteyi her şeyin üstünde tutmaktadır. Bunun yanında teslimat sırasında oluşabilecek sorunlara karşı tüm önlemler önceden alınmıştır.  Bu sayede tüm riskler ortadan kalkmaktadır.

Sarıyer Ekspres Kurye

Sarıyer ekspres kurye acil gönderilerin teslimatında kullanılmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak için Sarıyer kurye hizmetimize bir telefonla en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizden alınan bilgiler doğrultusunda ekspres kurye çalışanlarımız en kısa sürede yerinden alım yapıp gönderi teslimatını gerçekleştirmektedir. Kaliteli hizmet ve güler yüzü bir arada buluşturan Sarıyer ekspres kurye hizmetimizde en değer verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. 

Bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz 0262 642 5665  numaralı çağrı merkezimizi arayarak günün her saatinde bilgi alabilmektedir. Sarıyer içi yaygın servis ağımız sayesinde teslim aldığımız gönderiler hızlı bir şekilde yerine ulaşacaktır. Bunun yanında tüm gönderi türlerinde aynı gün teslim garantisi verilmektedir. 

Sarıyer Kurye Hizmet Bölgeleri

Sarıyer kurye hizmet bölgelerinde doğrudan müşteri isteklerine odaklı hizmetler verilmektedir. Yapılan çalışmalarda kapsamlı çalışma portföyünde çalışmalar yürütülmektedir. Sarıyer kurye olarak hizmet verdiğimiz bölgeler şu şekildedir:

Ayazağa Kurye

Bahçeköy Kurye

Baltalimanı Kurye

Boyacıköy Kurye

Büyükdere Kurye

Cendere Kurye

Çayırbaşı Kurye

Darrüşafaka Kurye

Demirciköy Kurye

Derbent Kurye

Emirgan Kurye

Ferahevler Kurye

Hacıosman Kurye

Hisarüstü Kurye

İstinye Kurye

Kefeliköy Kurye

Kilyos Kurye

Kireçburnu Kurye

Maslak Kurye

Poligan Kurye

Reşitpaşa Kurye

Rumelihisarı Kurye

Rumelifeneri Kurye

Rumelikavağı Kurye

Tarabya Kurye

Uskumruköy Kurye

Yeniköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye

Silivri Kurye

Tüm hizmet bölgelerinde haftanın her günü ve günün her saati devamlı olarak çalışmalar yürütülmektedir. Bununla birlikte yapılan çalışmalar yenilikçi ve modern olarak devam etmektedir. Hizmet almak isteyen müşterilerimiz kolay ve hızlı bir şekilde Posta Kurye firmamızın web sitesindeki irtibat telefonlarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer Kurye Fiyatları

Hızlı ve verimli çalışmalarımız için uygun görülen hizmet bedeli yapılan çalışmanın durumuna göre belirlenmektedir. Kurye fiyatları gönderilecek olan paketin durum, boyut ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında gönderilecek paketin aciliyet durumu da fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur. Sarıyer kurye hizmetimiz fiyatlandırma konusunda siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Ayrıca fiyatların yanında müşterilerimize kolaylık sağlayacak ödeme yöntemleri de bulunmaktadır. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Sarıyer Kurye Hizmetinde Teslimat Süresi Nedir?

Kurye hizmetimizde teslimat süresi 24 saattir.

Taşıma Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Taşıması yapılacak olan gönderilerin ücretleri, gönderilecek olan paketin durumuna hacmine ve ağırlığına göre belirlenmektedir.

Sarıyer Kurye Nerelerde Hizmet Veriyor?

Kurye hizmetimiz İstanbul Sarıyer ilçesi tüm mahallelerinde ve çevre ilçelerde hizmet vermektedir.