Posta Kurye

SİLİVRİ KURYE

Silivri kurye ihtiyacı oldukça fazla olan bölgeler arasında yer alır. Aynı zamanda trafiğin de yoğun olduğu bölgelerden biri olması, ihtiyacı giderek artırmıştır. Bu nedenle motorlu kurye seçeneği, bölgede sıklıkla tercih edilir. Acil paket taşıma ihtiyacınız için Posta Kurye firmamızın güvencesindeki hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 

Silivri

Silivri Kurye Hizmeti

Silivri kurye hizmeti tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla çözüm odaklı çalışmalar sunar. Moto kurye, VIP hizmet ve gece kuryesi gibi birçok alt başlıkta hizmet veren firmamız, müşterilerimizden gelen tüm talepleri karşılamaya yönelik faaliyetler gösterir. Güvenli, hızlı ve hasarsız paket teslimi yapmayı hedefleyen firmamız en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürür.

Silivri Genel Kurye Hizmetlerimiz

Silivri Express Kurye

Silivri express kurye hızlı teslim edilmesini istediğiniz paketlerin ulaşımı için ideal tercihtir. Seri bir şekilde tüm paketlerin adresinize sorunsuz olarak teslimi sağlanır. Trafiğe takılmadan teslimat sağlanması için bu kategoride motorlu kuryeler tercih edilir. Silivri kurye hizmetleri içerisinde en hızlı olanlardan biridir.

 

Silivri VIP Kurye

Silivri VIP kurye hizmeti elit kurye olarak da isimlendirilir. Kişiye özel hizmet veren teslimat türüdür. Hızlı ve güvenli paket teslimi için idealdir. Büyük şehirlerde bir ila yarım saat içinde Silivri kurye hizmeti VIP seçeneği teslimat sağlar. Teslimat adresinin şubeye uzaklığına bağlı olarak birkaç dakika gecikme yaşanması normaldir. 

 

Silivri Araçlı Kurye

Silivri araçlı kurye ağır ya da boyut olarak büyük paketlerin teslimatında tercih edilir. Normal kargoların teslimat süresi oldukça uzundur. Ancak araçlı kurye hizmeti belirli bölgelerde acil ihtiyaç olan paketlerin tesliminde oldukça hızlı bir yöntemdir. Firmamız özel teslimat araçları ile her bölgede titizlikle kurye hizmeti vermektedir. 

 

Silivri Gece Kurye

Silivri gece kurye akşam 19.00 ve 07.00 arasında teslimat sağlar. Tüm paket, belge, dosya ve eşyaların acil durumlarda gece bile ulaştırılması sağlanır. Paketin boyutuna ya da ağırlığına göre motosiklet ve araç ile teslimat yapılabilir. Gece vardiyası boyunca hızlı bir şekilde teslimat sağlanır. Gündüz saatlerinde teslim edilemeyen paketler gece çalışma saatleri içinde Silivri kurye hizmeti kapsamında adreslere ulaştırılır. 

 

Silivri Kurye Hizmet Bölgeleri

Silivri kurye hizmet bölgeleri oldukça geniş çaplıdır. Silivri’nin neredeyse tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Silivri kurye hizmeti konusunda ayrıntılı bilgi almak için 0262 642 5665 ya da 0543 774 4141 numaralarını arayabilirsiniz. Silivri Moto kurye hizmet bölgelerinden bazıları aşağıdaki tabloda listelenmektedir:

 

Silivri Kurye Hizmet Bölgeleri

Cumhuriyet Mahallesi

Alibey Mahallesi

Alipaşa Mahallesi

Akören Mahallesi

Balaban Mahallesi

Beyciler Mahallesi

Çayırdere Mahallesi

Çeltik Mahallesi

Gazitepe Mahallesi

Fatih Silivri Mahallesi

Fenerköy Mahallesi

Yeni Mahalle

Sinekli Mahallesi

Seymen Mahallesi

Yolcatı Mahallesi

Selimpaşa Merkez Mahallesi 

Ortaköy Mahallesi 

Kurfallı Mahallesi

Piri Mehmet Paşa Mahallesi

Silivri Kurye Fiyatları

Silivri kurye fiyatları alınan hizmete göre farklılık gösterebilir. VIP, araçlı, motorlu kurye ve gece kuryesi çeşitleri farklı fiyat tarifesine tabi tutulabilir. Teslim edilmesi gereken paketin ağırlığı, boyutu ve teslimat süresine göre fiyat belirlenir. Fiyat almak için iletişim bilgileri bölümünden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Silivri Kurye Hizmetinden Nasıl Kurye Çağırabilirim?

Silivri kurye hizmetinden kurye çağırmak için info@postakurye.com ya da telefon numaralarımız üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden tek tıkla kurye çağırma seçeneğiniz de mevcuttur.

Silivri Kurye Gönderileri Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Silivri kurye hizmeti ile gönderilen gönderiler en fazla 3 ile 4 saat içinde teslim edilmektedir. Teslimat için tercih ettiğiniz hızlı teslim seçeneklerine göre de bu süre değişiklik gösterebilir. Sorunsuz, güvenli ve hızlı teslim gönderiler en kısa sürede tarafınıza teslim edilecektir.

Silivri Kurye Gece Teslimat Hizmeti Var mı?

Silivri kurye hizmetleri dahilinde gece teslimatı bulunur. Akşam 19.00 sonrası saat 07.00’a a kadar gece teşkilatlarımız mevcuttur. Gündüz paketini teslim alamayan ya da vardiyalı çalıştığı için evde bulunmayan müşteriler, gece teslimatına yönelebilir.