Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Havalimanı Kurye

Havalimanı kurye, paketleri, gerekli belgeleri ve diğer ürünleri hava yoluyla, hızlı ve güvenilir şekilde göndermenizi sağlayan hizmet türüdür. Genellikle çok fazla ticari trafiğin olduğu havalimanlarında, tüm yük ve evrakların sorunsuz biçimde taşınması için kurye ekibimiz, en etkili tekniklerle hizmet vermektedir. 

Havaalanı uçak kargo kurye

Havalimanı Kurye Gönderi Çeşitleri

Havalimanı kurye farklı türdeki gönderiler için çeşitli fırsatlar sunar. Bu hizmetler, paketlerden belgelere kadar pek çok kargo gereksinimi için kullanışlıdır. Gönderimi yapılabilecek bazı ürün seçenekleri aşağıdaki gibidir:

  • Belgeler
  • Paketler
  • Acil gönderiler
  • Hediyeler
  • Numuneler

Havalimanı kurye sayesinde acil belgeleriniz hızlı bir biçimde dilediğiniz adrese ulaştırılacaktır. Buna ek olarak hizmetimiz aracılığıyla numune içerikleriniz güven içerisinde teslim edilir.

Çeşitli boyutlardaki ürünlerin taşınması, havaalanı kuryenin bir başka avantajıdır. Geniş ebatlarda ve ağırlıkları fazla olan gönderilerin teslim edilebilmesi, bu avantajın önemini arttırmaktadır. Sevdiklerinize hediye ulaştırmanın en kolay yolu da kurye hizmetlerimizden geçmektedir. Özellikle yurt dışında yaşayan yakınlarınıza paketlerinizi ulaştırarak aranızdaki mesafeleri kısaltabilirsiniz.

Posta Kurye olarak küçük boydaki eşyalarınız için moto kuryelerimiz hizmet verir. Bu araçlar trafikte çok daha hızlı hareket ettiği için verdiğiniz ürünler hızlıca teslim edilir. Paket gibi büyük boydaki eşyalar için genellikle araçlı kuryelerimiz çalışmaktadır. Özellikle kırılacak eşyalarınız varsa herhangi bir zarar gelmeden ürünlerin adrese teslim edilmesi sağlanır. Ürünlerinize bağlı olarak araç seçimi yapılır.

İstanbul Havalimanı Kurye Hizmeti

İstanbul’da 2 tanesi aktif olmak üzere 3 adet havalimanı bulunmaktadır. Türkiye’nin faal olarak çalışan havalimanlarından tüm kargolarınız bizim aracılığımızla özenle taşınır. İstanbul’da bulunan kargolarınızı farklı bir şehir veya ülkeye taşımak için 7/24 gönderim imkânı sunan havalimanı kurye ile acil gönderileriniz hızlıca adresine ulaşır. 

İstanbul’un tüm bölgelerine tarafımızdan kurye desteği verilmektedir. İstanbul Havalimanı kurye hizmetleri ile ister Anadolu ister Avrupa yakası olsun tüm adresler için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye Hizmeti

İstanbul’un ikinci büyük hava taşımacılığı alanı, şehrin Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’dır. Sabiha Gökçen’de sürdürdüğümüz kurye işlemlerimiz, yüksek uçuş hacmi ve artan kargo gönderileri nedeniyle çok önemlidir.

Sabiha Gökçen Havalimanı kurye uygulamalarımız, paketler arasında ayrım yapmadan her türlü kargoyu teslim edebilmektedir. Ayrıca acil bir teslimat gerektiğinde de personellerimiz profesyonel bir şekilde yardım sunar. Oldukça deneyimli ekibimiz, gönderilerinizi alır ve hassasiyet içerisinde varış noktasına ulaştırır.

Havaalanına yakın veya uzak olan hemen her yerden hizmetlerimize erişme şansınız vardır. Anadolu Yakası’nda ikamet eden müşterilerimizin paketlerini zamanında ve sorunsuz olarak uçak seferlerine yetiştiriyor ve memnuniyeti artırmayı başarıyoruz. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz firmalarla tam bir iş birliği sağlayarak problem yaşanmasının önüne geçiyoruz.

Havalimanı Moto Kurye ile Neler Taşınabilir?

Belirli boyut ve ağırlık kısıtlamalarını aşmadığı sürece tüm ürünler havalimanı moto kurye hizmetimiz kullanılarak taşınabilir. Havaalanı moto kurye, belge ve dosya gibi küçük paketlerin yanı sıra orta ve büyük paketler dahil olmak üzere her türlü taşıma işlemini gerçekleştirebilir. Bununla birlikte daha büyük veya ağır paketler de incelemelerimizin ardından uygun koşulları sağlıyorsa teslim alınabilmektedir.

Havalimanı moto kurye hizmetimizle taşınabilecek bazı ürünler ve genel ağırlık oranları aşağıdaki tabloda verilmiştir: 

Taşınabilecek Öğeler

Genel Ağırlık Standartları

Belgeler

0-1 kg

Küçük paketler

0-5 kg

Orta boy paketler

5-20 kg

Büyük paketler

20-30 kg

Moto kuryeler, paketleri belirtilen adrese özenli bir şekilde ulaştırır. Ek olarak teslimatın acil olarak yapılması gerekiyorsa bu doğrultuda planlama yapılır. Havalimanı motosikletli kargo taşıma hizmetlerimiz, uçuş trafiğine uygun olarak çalışmaktadır.

Havalimanı Kurye Fiyatları

Acil ve özel ürünlerin uzak adreslere hızlı biçimde ulaştırılması için genellikle havalimanı kurye hizmeti kullanılmaktadır. Bununla birlikte hizmetin fiyatı gönderinin boyutuna, ağırlığına, teslim tarihine ve varış noktasına göre farklılık gösterebilir.

Nakliye hizmetine bağlı olarak büyük ve ağır paket fiyatlarının nispeten daha fazla olması ise normaldir. Fiyatlandırma ayrıca teslimat süresinden de etkilenir. Acil olan teslimatlar daha maliyetli olabilmektedir. Havalimanı kurye fiyatlarımız hakkında bilgi almak için info@postakurye.com e-posta adresimize mail atabilir ya da 0543 774 4141 ve 0262 642 5665 telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Mallar Havalimanı Kurye ile Taşınmaz?

Belirlenen boyut, ağırlık ve tehlike limitlerine uymak koşuluyla birçok gönderi havalimanı kurye hizmetleri ile taşınabilir. Ancak bazı mallar, özellikle patlayıcı ve yanıcı gibi tehlikeli olanlar, havayolları tarafından sınırlandırılabilir veya yasaklanabilir.

Havalimanı Kurye Hizmetleri Güvenilir midir?

Havaalanı kurye hizmetleri oldukça güvenilirdir. Müşterilerimizin paketleri kuryelerimiz tarafından büyük bir titizlikle taşınır.

Havalimanı Kurye Hizmeti Ne Kadar Hızlıdır?

Havalimanı kurye hizmetinin hızı, teslimatın boyutuna ve aciliyetine göre değişiklik gösterebilir fakat genellikle hızlıdır. Mümkün olan en hızlı ve kaliteli teslimat, kurye hizmetlerimiz için bir önceliktir.