Posta Kurye

Şekerpınar Kurye

Kocaeli’nin Şekerpınar bölgesinde paket, evrak, dosya ve diğer ürünlerin teslimatını yapmak için profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Gönderileri, güvenle dilediğiniz noktaya teslim etmek için her türlü talebinizi dikkatle değerlendiriyoruz. Şekerpınar kurye hizmetleri arasında yer alan; acil, gümrük, araçlı, motorlu seçeneklerden ihtiyacınız olanı seçin. Siz de yorulmadan eşyalarınızı diğer adreslere gönderin! 

 

Hizmetlerimizden faydalanmak oldukça kolaydır. Teslimat yapılacak gönderilerin boyutuna ve zaman limitinize uygun olarak tercih ettiğiniz servisi bize iletmeniz yeterlidir. Ekibimiz, en kısa sürede adresinize gelerek kargolarınızı alacak ve hedef konuma iletecektir. Şekerpınar kurye hakkında daha detaylı bilgi almak ve servislerimizden faydalanmak için iletişim numaramızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz. 

acil kurye

Şekerpınar Acil Kurye

Zamanın kısıtlı olduğu durumlarda acil kurye imdadınıza yetişir. Aynı gün teslim edilmesi gereken evraklar ve paketler, unuttuğunuz doğum günü hediyeleri gibi birçok farklı senaryoda hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Uygun saatler arasında talep ettiğiniz acil kurye, belirli konumlara 24 saat içerisinde teslimat gerçekleştirir. 

Acil durumlarda firmanın şubesine bizzat gitmek mümkün olmayabilir. Firmamızdan hizmet talep ettiğinizde fiziksel bir çaba içine girmenize gerek kalmaz! Evinize, ofisinize veya bulunduğunuz herhangi bir yere gelerek paketinizi sizden alıyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf ederek işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Profesyonel ekip arkadaşlarımız, süreç boyunca güvenliği ön planda tutar. Bu tarz hizmetlerde sıklıkla karşılaşılabilen paketlerde; ezilme, yırtılma, kırılma gibi tatsız durumların ortaya çıkmaması adına her türlü önlem alınır. Emanet ettiğiniz eşyalara değer veriyoruz. Siz de deneyimli kuryeler sayesinde güven dolu bir tecrübe yaşayabilirsiniz. 

Şekerpınar Motorlu Kurye 

Motorlu kurye, en çok tercih edilen servislerden biridir. Yoğun trafik gibi durumlarda pratik çözümler sağlar. Küçük paketler ve evraklar gibi ürünler, kolaylıkla bu hizmet dahilinde teslim edilir. Ekibimizin özen ve dikkati sayesinde eşyalarınıza zarar gelmeden işlemin tamamlanması önceliğimizdir. Meşgul olduğunuz veya bir araca ulaşamadığınız zamanlarda motorlu kurye servisi yardımcı olacaktır. Gönderebileceğiniz bazı eşyalar aşağıdaki gibidir: 

 • Resmi evraklar
 • Kıyafetler
 • Küçük ev aletleri
 • İlaçlar
 • Hediyeler

   

Özetle bir motor bagajına sığabilecek her türlü malzemeyi, bu hizmetimizden yararlanarak gönderebilirsiniz. 

Şekerpınar Araçlı Kurye

Bazı paketlerin motorla taşınması mümkün değildir. Boyut ve hacim olarak büyük kargolar, araçlı kurye sayesinde rahatlıkla teslim edilir. Paketiniz, motor bagajına sığmayacak boydaysa endişelenmenize gerek yok! Taşınabilen tüm ürünler, uygun boyutta araçlar yardımıyla adrese gönderilir. 

Bu seçenek, taşınma süreçlerinde de yardımcınız olur. Eski evinizde bulunan eşyalardan bazılarını teslim almak için araçlı seçeneği tercih edebilirsiniz. Bu sayede zarar görmesini istemediğiniz malzemeler emin ellerde adrese teslim edilir. Televizyon, mikrodalga fırını, mutfak eşyaları gibi ürünleri ekibimizin profesyonel güvencesiyle taşıyabilirsiniz. 

Şekerpınar Gümrük Kurye 

Gümrük kurye hizmeti kapsamında, bölgeye teslim etmeniz gereken resmi evrak ve belgeler sizin için yerine iletilir. Aynı şekilde gümrükte bulunan eşya ve paketlerinizin adresinize gönderilme süreçleri de bu servis dahilinde değerlendirilir. 

Bu alanda bulunan paketler, oldukça hassas bilgiler içerdiğinden dolayı firmamız ekstra özenli davranır. Bize emanet ettiğiniz dokümanların değerini göz önünde bulundurarak taşımacılık aktivitelerini gerçekleştiririz. Mağdur olmamanız için her türlü önlemi alırız. 

Şekerpınar Kurye Hizmet Bölgeleri 

Şekerpınar kurye, Kocaeli sınırları içinde birçok alana kargolarınızı ulaştırır. Hizmet bölgeleri  aşağıdaki gibidir: 

Başiskele

Darıca

Derince

Dilovası

Gebze

Gölcük

İzmit 

Körfez

Kartepe

Çayırova

Karamürsel 

Darıca

Yukarıdaki ilçelere göndermek istediğiniz veya bu bölgelerden adresinize almak istediğiniz eşyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetimizi gerçekleştirirken paketlerinizin güvenle taşınmasına önem veriyoruz. Alınan önlemler ve güçlü müşteri iletişimi sayesinde emanet ettiğiniz eşyaların sağ salim yerine ulaşacağından emin olabilirsiniz. 

Posta Kurye olarak Türkiye’de birçok yerden şehirler arası hizmet sunuyoruz. Eğer başka bir şehre göndermek istediğiniz paketleriniz varsa, şehirler arası kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Şekerpınar Şehirler Arası Kurye

Şekerpınar kurye hizmeti, yalnızca Kocaeli bölgesiyle sınırlı değildir. Türkiye’nin birçok iline taşımacılık imkanı sunmaktayız. Firmamızla paket gönderebileceğiniz bazı şehirler aşağıdaki gibidir: 

 • İstanbul
 • Edirne
 • Sakarya
 • Trabzon 
 • İzmir
 • Bursa
 • Tekirdağ 

Yukarıdaki bölgelere paket göndermek veya teslim almak için iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Şekerpınar Kurye Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim? 

Hizmetinden faydalanmak oldukça kolaydır. Sitemizin iletişim sayfasında yer alan kanallar, 7/24 müşterilerimizden gelen çağrılara cevap verir. İsteğinize göre 02626425665 ve 05437744141 numaralarından, info@postakurye.com mail adresinden bize ulaşmanız mümkündür. 

Talepleriniz, en kısa sürede değerlendirilir. Bu süreçte; elinizdeki paketlerin boyutu, ne zaman gönderimin sağlanması gerektiği, bulunduğunuz konum gibi bilgilere ihtiyacımız olacaktır. Bu faktörler doğrultusunda bir fiyatlandırma ve teslim zamanı belirlenir. Daha sonrasında geriye kalan tek işlem, adresinizde ekip arkadaşlarımızı beklemenizdir. 

Gönderi, belirlenen bir zaman diliminde sizden teslim alınır. Ardından anlaşılan teslim tarihinde yerinde olmak üzere yola çıkar. Süreç boyunca destek ekibimizle aklınıza takılan her türlü konuyu konuşabilirsiniz. Teslimat tamamlandığında bu durumla alakalı bir bilgi alırsınız. Böylece paketiniz yerine ulaştığında bundan en kısa sürede haberdar olursunuz. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Şekerpınar Kurye Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Posta kurye olarak 7/24 faaliyet göstermekteyiz. Mesai saatleri dışındaki gönderileriniz için acil kurye seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.

Hangi Bölgelerde Hizmetinizden Yararlanabilirim?

Kocaeli’nin tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Teslimat Adresini Değiştirmem Mümkün Mü?

Evet, hatalı adres belirtmeniz durumunda ekibimizle iletişime geçerek bilgileri güncelleyebilirsiniz.