Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

ŞİLE KURYE

Şile kurye hizmeti sayesinde paranız cebinizde zamanınız sizinle kalacak. Şile merkez ve çevresindeki postalarınız için motorla kurye hizmeti sağlıyoruz. Hizmetimiz sayesinde kargolarınız kısa sürede varış noktasına ulaşır. Uygun fiyatlandırma politikasıyla da sizleri düşünür. Kaliteden ödün vermeden, profesyonel ekibiyle Posta Kurye, kurye hizmeti alabileceğiniz en ideal markadır.

şile kurye

Şile

Şile Kurye Hizmetleri

Şile kurye hizmetleri sayesinde bir saatten kısa sürede bile gönderilerinizi gönderebilir veya alabilirsiniz. Motorlu kurye hizmeti sayesinde Şile ve yakın bölgelerine gönderi oluşturmak artık çok kolay. Anadolu Yakası’nın sahil bölgelerinden olan bölgede ticari faaliyetler ve turizm geliştiği için bölgede kurye hizmetlerine ekstra ihtiyaç olmuştur. Birçok avantajı bulunan bu hizmetin en büyük avantajları şunlardır: 

Şile Moto Kurye

Moto kurye seçeneği İstanbul’un yoğun trafiğine en alternatif çözümdür. Yollarda beklemeden, hızla kargolarınız yerine ulaşır. Profesyonel moto kuryeler sayesinde gönderileriniz paket siparişler kadar hızla varış noktasında olacaktır. 

Moto kurye hizmeti tam donanımlı ekipmanlarıyla yola çıkan sürücülerimiz tarafından sağlanmaktadır. Dar sokaklar, sıkışan trafikteki diğer araçlar güvenlik sınırları dahilinde kolayca aşılır. İstanbul trafiğine takılmadan ticari anlaşmalar yapabilir, sevdiklerinizi küçük hediyelerle mutlu edebilirsiniz. 

Şile Araçlı Kurye

Araçlı kurye, taşınacak gönderinin boyutuna bağlı olarak seçilen araçlarla gerçekleştirilir. Böylelikle uygun boyutlarla herhangi bir hasara uğramadan sağlam bir şekilde varış noktasına ulaşır. Araçlı kuryeler olumsuz hava koşullarından moto kuryeler kadar etkilenmezler. Bu yüzden ıslanması riskli olan koli ve paketleriniz için tercih edebilirsiniz. 

Araçlı kurye talebinizi aynı gün teslimat seçeneği içinde kullanabilirsiniz. Büyük boyutlarda taşınması gereken birimler için, şahsi aracı bulunmayan müşterilerin talep ettiği hizmetlerin başındadır. 

Şile Hızlı Kurye

Hızlı kurye, acil ilaç, evrak ve şahsi ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar uzağınızdadır. Standart kuryeden farklı olarak teslimat süreleri daha kısadır. Fiyat farklılığı olsa da bu hizmet acil durumlar için tüm sorumluluğun firmada olduğu bir teslimat seçeneğidir. 

VIP Kurye

VIP kurye yarım saat ve üç saat arasında hizmet sağlayan kuryelerdendir. Bozulacak tüm eşyalarınızı saatler içerisinde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında son anda aklınıza gelen evrak, pasaport ve kimlik gibi eşyalarınızı da size ulaştırabilmektedir. 

Gece Kurye

Şile’de faaliyet gösteren kurum veya kişilerin gece çalışma seçenekleri olabilir. Böyle durumlarda atölye ve fabrikalara yedek parça, hastanelere eczanelere ilaç, evrak taşınması gibi durumlar söz konusudur. Gece kurye hizmeti sayesinde bulunduğunuz noktadan ayrılmadan paketlerinizin ulaşması ve ulaştırılması mümkündür. 

Şile Kurye Hizmet Bölgeleri

Şile kurye hizmeti İstanbul genelinde servis sağlayan hizmetlerdendir.  Bölge merkezli kuryelerinizin dilediğiniz ilçe veya mahalleye erişimini amaçlar. Şile kurye hizmet bölgeleri detayına telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

Talep ettiğiniz bölgenin hizmet yelpazesinde kalmaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Bölgeler değişse de firmadan alacağınız hizmet kalitesi aynıdır.

Şile Kurye Fiyatları

Kurye fiyatları hizmeti talep etmeyi düşünen herkesin merak ettiklerindendir. Klasik kargo firmalarının oluşturdukları zamlı tarifeler kullanıcıların gözünü korkutmuştur. Özellikle bu kadar hızlı hizmet sağlayan bir çalışma modülünde fiyat beklentisi de yüksektir. Kurye talepleriniz için fiyatı belirleyen etmenlerden bazıları:

  • Taşınacak gönderinin cinsi
  • Gönderinin alım ve teslim noktası arasındaki mesafe farkı
  • Gönderi için seçilen araç tipi araba veya motorlu kurye hizmeti olması

Sizler de bulunduğunuz noktadan kurye talebinde bulunabilirsiniz. 02626425665 ve 05437744141 numaralı telefonları arayarak sizlere en yakın kuryeyi öğrenebilirsiniz. Günlük program dahilinde en kısa sürede listeye alınarak hizmetiniz gerçekleştirilir. Memnuniyet duyan firmayla güvenli kargo hizmetinin keyfini çıkaracaksınız. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Şile’den İstanbul’un Her Semtine Paket Gönderebilir miyim?

Elbette, yapmanız gereken tek şey Posta Kurye’ye adres bilgisi vermek!

Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Kurye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için 02626425665 ve 05437744141 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Çünkü kurye fiyatları; mesafe, paket türü ve gönderim tarihine göre değişiklik göstermektedir.

Şehir Dışı Gönderim Yapılabiliyor mu?

İstanbul’un dışında da hizmet sağlamaktayız. Kocaeli başta olmak üzere pek çok şehre paketlerinizi ulaştırabiliriz.