Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

BEYLİKDÜZÜ KURYE

Beylikdüzü kurye hizmetleri her geçen gün önemini artırmaya devam ediyor. Özellikle metropol şehirlerde yaşanan yoğun trafik sebebiyle gönderilerinde gecikme yaşamak istemeyenler hızlı kargo seçeneklerine yöneliyor. Birbirinden farklı sektörler için hayat kurtarıcı bir hizmet olarak kabul edilen kurye faaliyetleri şahsi gönderilerde de tercih ediliyor. Bu konuda 7/24 sorunsuz ve tam zamanlı hizmet sunan firmamız sayesinde Beylikdüzü kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü

Beylikdüzü Kurye Hizmetleri

Beylikdüzü kurye hizmetleri 7/24 aktif olarak yürütülen faaliyetlerdir. Aciliyeti olan teslimatlarda büyük rol oynayan bu hizmet kendi içinde çeşitli türlere ayrılıyor. Farklı noktalar arasında en hızlı ve güvenli teslimatın gerçekleştirildiği bu hizmet türü sadece firmalar değil şahsi gönderilerde tercih edilebiliyor. 

Günümüz koşullarında büyük şehirlerde yaşanan yoğun trafik sorunu gönderilerin teslim saatlerini oldukça etkiliyor. Bu duruma bir çözüm üretmek isteyen firmamız sayesinde artık tam zamanlı gönderim yapabilmek mevcut. Üstelik takip sistemiyle kargonun tüm adımlarını en yakından incelemek mümkün.

 KURYE HİZMETLERİ
Moto Kurye
Kurye hizmetlerinin büyük bir çoğunluğu moto kuryelerle gerçekleştirilir. En kısa rotaların oluşturulduğu bu gönderim hizmetinde değerli evrak, posta, küçük ebatlı gönderiler vadedilen teslim zamanında gönderilir.
Acil Kurye
%100 müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen kurye hizmetleri arasında acil gönderiler içinde ek bir faaliyet alanı vardır. İsminden anlaşıldığı üzere teslim süresi sınırlı ve hayati önem taşıyan gönderilerde acil kurye hizmetlerinden faydalanılır.
Hızlı Kurye
Hızlı kurye şehir içi gönderilerde kullanılan en popüler hizmetlerdendir. Kurumsal iş hayati için önemi büyük olan bu faaliyetler gönderinin çeşidine göre şekillenir. Kimi zaman moto kimi zaman araç kullanılarak gerçekleştirilen hızlı kurye hizmetlerinde cazip ödeme seçenekleri mevcuttur.
Gece Kurye
Gece kurye hizmeti son yıllarda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de sunulan önemli hizmetlerden biridir. Keza bilindiği üzere günümüz koşullarında gönderi teslimleri sadece mesai saatleri içerisinde gerçekleşir.

Beykoz Kurye Hizmet Bölgeleri

7/24 sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilen kurye hizmetleri başta Beylikdüzü mahalleleri olmak üzere civar ilçelerde yürütülen faaliyetlerdendir. Bu söz konusu kurye hizmetleri için büyük bir disiplinle çalışan ekiplerimiz öncelikle talepleri değerlendirir. İletişim numaraları ya da e-posta yoluyla firmamıza ulaşan kişilerin talepleri incelenir. Yapılan inceleme sonunda müşterilerin istekleri doğrultusunda gönderim planı hazırlanır. Hazırlanan kurye programında aksaklık olmaması adına tüm olasılıklar hesaplanır.

Gönderi için talep edilen tarih ve saatte adresinize gelen kurye ekiplerimiz gönderiyi sizden teslim alır. Takip kodu bu süreçten sonra gönderiyi izlemek için en kolay yöntemi sunar. Gönderi çeşidi ve ebatlarına göre seçilen kurye hizmetlerinde vadedilen tam zamanlı teslimat gerçekleştiği anda hizmet son bulur. Sizler de İstanbul Beylikdüzü kurye hizmet bölgelerini öğrenmek için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Gürpınar Kurye

Beylikdüzü Gürpınar kurye faaliyetleri firmamızın Gürpınar mahallesinde başlattığı ya da sonlandırdığı faaliyetlerdir. Aciliyeti bulunan gönderiler için tercih edilen bu hizmetlerde genellikle moto kurye faaliyetleri gerçekleştirilir. İletişime geçen kişilerin adresine en yakın konumdaki ekiplerimizin devreye girdiği kurye faaliyetlerimizde evrak, dosya, doküman, ilaç başta olmak üzere pek çok gönderi taşınabilir. Hızlı teslimat koşuluyla yürütülen faaliyetler sadece mesai saatlerinde değil gece de devam etmektedir. Bu nedenle günü hangi saati olursa olsun Gürpınar kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yakuplu Kurye

Yakuplu kurye faaliyetlerini %100 başarı oranıyla yürüten firmamız sayesinde artık gönderiler tam zamanlı olarak teslim edilebiliyor. Hızlı, sorunsuz ve hasarsız olarak gerçekleştirilen böyle kurye hizmetlerinde cazip ödeme seçeneklerinden faydalanmak mümkün. Gönderi aciliyetine göre planlanan Beylikdüzü kurye faaliyetlerimiz için doğrudan iletişime geçmeniz yeterlidir. 

İstanbul Beylikdüzü olmak üzere tüm civar ilçelerde faaliyetlerini sürdüren firmamız sorunsuz operasyon süreçlerini en başta planlar. Yapılan planlamanın en önemli kısmı trafiğe takılmadan oluşturulacak güzergahın belirlenmesidir. Böylece vadedilen teslim zamanı sekteye uğramadan gerçekleştirilir. Birbirinden farklı noktalarda avantajlar sunan böyle kurye hizmetleriyle sizler de gönderilerinizi 7/24 ekiplerimize teslim edebilirsiniz.

Ambarlı Gümrük Kurye

Ambarlı gümrük kurye, farklı noktalar arasında teslimat isteyen kişi ya da firmalara sunulan hizmetler bütünüdür. Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde gönderi aciliyeti bulunan evrak, dosya vb. gibi postaların gönderimleri bu şekilde gerçekleştirilebilir. Genellikle gümrükler arası gönderimlerde büyük fayda sağlayan ambarlı gümrük kurye hizmetleri gönderi çeşidine göre moto ya da araçla sağlanabilir. 

Beylikdüzü Kurye hizmetleri kapsamında posta gönderimi için ulaşılan adrese en yakın ekipler harekete geçerek hizmet hızını artırır. Böylece gönderimi talep edilen tüm gönderiler vaad edilen en kısa sürede teslimat adresine ulaşır. Ambarlı gümrük kurye hizmeti böyle hizmetler arasında en çok tercih edilenlerdendir. Daha detaylı bilgi edinmek için +90 262 646 54 75 numaralı iletişim hattından 7/24 bilgi edinebilirsiniz.

Beylikdüzü Kurye Teslimat Süreci

Kurye teslimatlarında %100 başarı vadeden firmamız her gönderi için ayrı bir teslimat programı belirler. Belirlenen teslimat programı birbirinden farklı aşamaları oluşturur. Buna göre herhangi bir kişinin firmamızdan alacağı hizmetlerin süreci şu şekildedir:

 • İletişim numaralarıyla firmamıza ulaşılması,
 • Taşınması istenilen gönderi bilgisinin iletilmesi,
 • Gönderi çeşidi, ebatları, taşınma zamanı ve taşınacak mesafe bilgisinin belirtilmesi,
 • Belirlenen gönderi sürecine göre operasyon ekibinin en kısa ve hızlı rotayı oluşturması,
 • Oluşturulan rota doğrultusunda kurye ekibinin adrese gelerek gönderiyi teslim alması,
 • Müşteriye takip kodunun iletilmesi ve sürecin başlatılması,
 • Gönderi teslim adresine ulaşılarak gönderinin alıcıya teslim edilmesi.

Eksiksiz ve doğru bir şekilde yürütülen kurye hizmetleri kişiler iletişime geçtiği andan itibaren başlatılır. Süreç boyunca dilediğiniz an ekiplerimizden bilgi alabileceğiniz gibi gönderi kodunuzla da takip yapabilirsiniz.

Beylikdüzü Kurye Hizmeti ile Neler Gönderilebilir?

İstanbul’un en popüler bölgelerinde sürdürülen kurye faaliyetlerimizde yasal olan her şeyin taşınması mümkündür. Firmamız güvencesiyle 7/24 yılın her dönemi devam eden teslimatlarda en çok talep edilen gönderiler ve taşınamayanlar şu şekildedir:

Taşınabilen Gönderiler

Taşınamayanlar Gönderiler

Evrak, doküman, paket, numune vb.

Yasaklı tekel ürünleri

Kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat vb.

Paket içeriği tanımlanamayan gönderiler

Plaka, yedek parça vb.

Taşınması yasal olmayan maddeler

Çabuk bozulabilen küçük gıdalar vb.

Ebatları oldukça büyük gönderiler

Medikal ürünler, tıbbi ilaçlar vb.

 

Beylikdüzü Kurye Fiyatları

Beylikdüzü kurye fiyatları belli başlı kriterler dikkate alınarak hesaplanır. Cazip ödeme seçenekleriyle hizmet veren firmamızın belirlediği ücret tarifesinde dikkate alınan noktalar şu şekildedir:

 • Taşınma gerçekleşecek noktalar arasındaki mesafe
 • Gönderi içeriği
 • Gönderi kurye çeşidi
 • Talep edilen ekstra hizmetler

Alanının en iyi kurye ekipleriyle faaliyetlerine devam eden firmamız sayesinde sizler de en güvenilir ve hızlı teslimat hizmetini alabilirsiniz. Hizmet detayları ve fiyatlandırma hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen şimdi 02626425665 ve 05437744141 numaralı hatlardan iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Moto Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Moto kurye hizmeti trafiğin yoğun olduğu bölgelerde motosiklet kullanılarak gerçekleştirilen kurye hizmetleridir. Belli ebatlarla gerçekleştirilen moto kurye hizmetleri 7/24 teslimat koşuluyla yılın her dönemi aktif olarak devam eder.

Kurye Hizmetleriyle Neler Taşınabilir?

Kurye hizmetleri sayesinde değerli evrak, resmi dokümanlar, paket, yedek parça, tıbbı malzeme ve ilaç gibi ürünler taşınabilir. En genel tanımıyla 7/24 sürdürülen kurye hizmetleriyle taşınması yasaklı olmayan her ürün gönderilebilir.

Beylikdüzü Kurye Fiyatları Nedir?

Kurye fiyatları taşınacak ürün ve mesafeye göre değişir. Gönderi adresine en yakın noktalardaki kuryelerin sunduğu hizmetlerde cazip ödeme seçenekleri de mevcuttur. Özellikle aciliyeti bulunan ve hayati önem taşıyan gönderilerde hızlı teslimat yapan kurye hizmetleri oldukça uygun fiyatlıdır.