Posta Kurye

Uçak Kargo Kurye

Şehir ya da yurtdışı acil kargo gönderilerinizi hızlı bir şekilde teslim etmek için uçak kargo kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bu seçenek, diğer taşıma modellerine göre oldukça avantajlıdır. Gönderilerinizin daha çabuk bir şekilde teslim edilebilmesi için paketinizi gönderim saatinden en az 1-2 saat öncesinde hazırlayabilirsiniz.

uçak kargo kurye

Uçak Kargo Kurye Hizmeti

Posta Kurye olarak birçok bölgede uçak kargo taşıma hizmetleri sunuyoruz. En iyi hava yolu şirketleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde sizlere uygun fiyat ve yer avantajı sağlıyoruz. Bilgi almak için 7 gün 24 saat hizmet veren iletişim ekibimiz ile 0262 642 5665/0543 774 4141 numaralı telefonlardan görüşebilirsiniz. 

Beykoz Kurye Hizmet Bölgeleri

Güvenilirliği ve hızı ile öne çıkan uçak kargo kurye hizmetlerimiz, son zamanların en çok tercih edilen taşımacılık yöntemleri arasında yer alıyor. Uçak kargonun avantajları şunlardır:

·       Hız

 

·       Güvenlik ve emniyet

 

·       Düşük sigorta primleri

 

·       Geniş ulaşım ağı

 

·       Kolay gönderim

 

 

Uçak kargo ile kargoların piyasa değerlerinin korunur ve envanter maliyetleri azalır. Ayrıca taşıma süreci boyunca gönderici ile iletişim çok etkin bir biçimde sağlanmaktadır.

Uçak Kurye Hangi Durumlarda Kullanılır?

Uçak kargo kurye sistemi genel olarak çok acil gönderi teslimatlarında tercih edilir. Örneğin, tıbbi malzemeler, önemli makine parçaları, acil gönderilmesi gereken evraklar gibi birçok önemli gönderi hizmetinde havayolu kargo en doğru seçimdir. Böylece acil durumlara hızlı bir şekilde müdahale imkanı sağlanır. 

Uçak Kurye ile Neler Taşınır?

Uçak kurye ile taşınan başlıca ürün grupları şunlardır:

 •       Tehlikeli malzeme gönderileri
 •       Genel kargolar
 •       Otomobil taşımacılığı
 •       Canlı hayvan
 •       Bozulabilir gıda ürünleri
 •       İlaç
 •       Canlı organ, ilik ve kök hücre kargoları
 •       Kıymetli eşyalar
 •       Önemli evraklar
 •       Silah kargoları
 •       Islak kargolar

Önemli ve acil yetişmesi gereken tüm kargo teslimatları için diğer kargo çeşitlerinden farklı bir tarife uygulanır. Bu açıdan uçak kargo diğer kargo türlerinden ayrılmaktadır. 

Uçak Kurye Fiyatları

Posta kurye firmamızın vermiş olduğu uçak kurye hizmetinde her daim en avantajlı ve ideal hizmetler müşterilerimize sunulur. Bu yüzden tüm taşımacılık hizmetlerimizde bütçe dostu uygun fiyatlandırmalar yapılır. Bununla birlikte fiyatlarımıza etki eden diğer kriterler şunlardır: 

 • Teslim edilecek paketin büyüklüğü ve ağırlığı
 • Kargonun gideceği noktanın uzaklığı
 • Tercih edilen teslimat şekli

Tüm hizmetlerimizden yararlanmadan önce bizlere gönderiniz ile ilgili gerekli bilgileri bize sunmanız gerekir. Bu bilgiler ışığında size bir fiyat listesi çıkacaktır. Posta kurye uçak kargo hizmetimizde her zaman piyasadaki diğer alternatiflere kıyasla daha uygun fiyatlar verilmektedir.  Bu konuda müşteri memnuniyeti bizim için en önemli noktadır. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtiçi Uçak Kargo Hizmeti Verilir mi?

Evet, uçak kargo hizmeti yurtiçinde verilmektedir.

Uçak Kargo ile Gönderilemeyecek Ürün Var mıdır?

Yanıcı, patlayıcı ve radyoaktif ürünlerin uçak kargo ile gönderilmesi yasaktır. Aksi takdirde cezai işlem uygulanır.

Uçak Kargo Kaça Ayrılır?

Uçak kargoları özel kargolar, tehlikeli madde kargoları ve genel kargolar olmak üzere 3 gruba ayrılır.