Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

İzmir Kurye

İzmir kurye hizmeti almak istiyorsanız, yıllardır profesyonel hizmetleri ile tanınan Posta Kurye firmamız, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Kurumsal çalışma prensibimiz ve son teknoloji araç kapasitemiz sayesinde, İzmir’in tüm ilçelerinde ve Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinden veya iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir

İzmir Kurye Hizmetleri

İzmir kurye çalışmalarımız, bireysel ve işletmeler için müşterinin isteğine bağlı teslimat hizmetleri sunar. Posta kurye firması olarak sunduğumuz kargo hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Motorlu teslimat
 • Araçlı kargo
 • Acil teslimat
 • İlaç kargo
 • Gıda teslimat
 • Aynı gün kargo
 • Özel taşımacılık
 • Gece kurye
 • Ekspres teslimat
 • Gümrük kurye
 • Gece hizmet veren kargo
 • VIP kargo
 • Gidiş dönüş kurye
 • Uçak ile teslimat
 • Şehirler arası kargo
 • Yedek parça kurye
 • Uluslararası teslimat

Taşımacılık hizmetlerimizde paket sınırımız kesinlikle yoktur. Göndermek istediğiniz her türlü evrak, belge, özel eşya, mektup, döküman, küçük ve büyük paketler, kısa bir süre içinde verdiğiniz adrese teslim edilir. Kargo gönderi işlemleri, İzmir’in tüm ilçelerinde yapılır. Yaptığımız tüm çalışmalarda firmamız her daim sizleri memnun edebilmek için çalışmaktadır. Müşterileri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. 

İzmir Motorlu Kurye

Moto kurye, son dönemde hızlı teslimat işlemlerinde en fazla tercih edilen motorlu kargo hizmetidir. Bu hizmet sizlere birçok avantaj sağlar. Motorlu kurye hizmeti özellikle acil bir şekilde gönderilmesi gereken küçük boyutlu belge, doküman, mektup, evrak ve farklı boyutlu paketlerde tercih edilir. Bu sayede gönderileriniz güvenli, kolay ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaşmış olur.

İzmir motorlu kurye hizmeti, trafiğin çok yoğun olduğu bölgelerde daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü diğer taşıma işlemlerine göre daha hızlıdır. Teslimat esnasında bölgeyi çok iyi bilen profesyonel sürücü ekiplerimiz çalışmaktadır. Çalışanlarımız taşımış oldukları pakete hiçbir zarar vermeden işlerini yapar. Ayrıca şehir içindeki en kısa ve güvenli yolları tercih ederek teslimatları gerçekleştirir. Bu anlamda motorlu taşıma hizmetleri İzmir şehir içinde kullanılacak en doğru seçenektir.

İzmir Araçlı Kurye

Motorlu kurye ile taşınamayan paketleriniz için İzmir  araçlı taşıma hizmetimizi almanız sizin için en doğrusu olacaktır. Bu hizmet sayesinde günün herhangi bir saatinde kaliteli ve güvenli teslimat sürecini yaşarsınız. Kuryemiz paketi teslim aldıktan sonra gidilecek adresteki araç yoğunluğuna göre bir sure ve rota belirler ve bu bilgiler paketi gönderen kişiye anında bildirilir. Verilen süre içinde kargonuz yerine ulaşacaktır.

Posta Kurye firmamız araçlı teslimatlarda son model araçlar kullanmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak memnuniyetinizi sağlamaktayız. Ekip arkadaşlarımız büyük bir özen ile paketlerinizi istediğiniz adrese aynı gün içerisinde hiçbir sorun yaşamadan ulaştırır. Teslimatların sadece İzmir ve çevresi olacak şekilde değildir. Türkiye’nin 81 iline gönderi sevkiyatı yapılmaktadır. Bireysel ve kurumsal tüm teslimat işlemleriniz için bizimle iletişime geçip araçlı kargo talep etmeniz yeterli olacaktır.   

İzmir Acil Kurye

Gün içerisinde acil olarak teslim edilmesi gereken kargolar İzmir acil kurye ile güvenle yerine ulaşır. Acil gönderi çalışmamız müşterilerimize sunduğumuz en özel hizmetler arasındadır. Çünkü klasik gönderimlerde teslimat süresi uzayabilir. Acil gönderi seçeneğinde böyle bir şey söz konusu değildir.  Bizimle iletişime geçerek acil gönderi talebinde bulunduğunuz takdirde firmamız hızlı gönderi araçlarını kısa bir süre içinde adresinize yollayacaktır.

Acele gönderilmesi gereken evrak, paket, belge, ilaç ve gıda ürünleri gibi malzemeler zarar görmeden yerine ulaşır. Posta kurye firmamız bu hizmetinde oldukça hassastır. Bunun nedeni gidecek olan paketlerin önemli olmasıdır. Firmamızdan bu hizmeti aldığınız anda web sitemizdeki gönderi durumu kısmından kargonuzun durumunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Son olarak bu hizmetimiz haftanın 7 günü gece ve gündüz fark etmeksizin çalışmalarını sürdürmektedir.

İzmir VIP Kurye

Önemli gönderileriniz için kargo ihtiyacınız varsa İzmir VIP kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Değerli evrak ve eşya göndermeniz gerektiğinde standart kargolar yerine hem daha hızlı hem de daha güvenli olan VIP taşıma hizmeti sizin için en iyi seçenektir. Çünkü VIP gönderilerimiz için farklı bir sistem uygulanır. Bu teslimatlar için özel olarak araç ve çalışanlar görevlendirilir. VIP kargo kurye hizmet aşamalarımız genel olarak şunlardır:

 • Posta kurye firmamız ile iletişime geçerek göndereceğiniz paketlerinizi çalışanlarımıza teslim edersiniz.
 • Çalışanlarımız sizden teslim aldığı paketleri ilgili kargo araçlarına yükleyerek ulaştırır.
 • Hızlı teslimat için araçlarımız yola çıkar.
 • Teslimatın yapılacağı yere en kısa sürede ulaşarak, verdiğiniz adrese teslimat yapılır.

Böylece birkaç gün içerisinde ve güvenli bir şekilde teslimat işlemi tamamlanmış olur.  VIP kargo gönderim öncesinde ve sonrasında da sizlere gerekli tüm bilgiler verilmektedir. Bu sayede hiçbir sıkıntı yaşamadan kolay bir şekilde kargo gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca gönderinizle ilgili acil bir durumla karşılaştığınızda 7 gün 24 saat faaliyette olan müşteri iletişim merkezimizle görüşme sağlayabilirsiniz.  

İzmir Uçak Kurye

Havayolu ulaşımı ve taşımacılığı günümüzde geçmişe göre daha çok kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak uçak kargo hizmetleri de oldukça yaygınlaşmıştır. Ülkemizde profesyonel çalışmaları ile bilinen İzmir uçak kargo hizmeti sıkça kullanılan bir kargo usülüdür. Posta Kurye olarak İzmir havalimanından aldığımız paketleri birçok bölgeye sorunsuz ve çabuk bir şekilde ulaştırıyoruz.

Bilindiği gibi standart kargo işlemleri şehirler arası gönderilerden daha yavaş ilerler. Bu yüzden gidecek olan paketlerin teslimatı günlerce sürebilir. Bunun yanında standart kargo gönderimlerinde uzun yol ve aktarma durumlarından dolayı paketin hasar görme ihtimali vardır. Bu yüzden uçak kargo hizmeti kullanılır.

Uçak kurye ile paketleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde yerine ulaşır. Bununla birlikte bu hizmet ile bozulma, kaybolma ve hasar alma gibi risklerin tümü ortadan kaldırılmış olur. Çünkü uçuş esnasında gidecek olan kutular tüm olumsuz durumlardan korunarak paketlenip, yerine ulaştırılır.

İzmir Şehirler Arası Kurye

Ege Bölgesinin en kalabalık nüfuslu şehri olan İzmir’de şehirler arası ticaret oldukça gelişmiştir. Bu durumdan ötürü şehirler arası taşımacılık hizmetlerine bir hayli ihtiyaç duyulur. Sizlerin bu ihtiyacını karşılamak için Posta Kurye firmamız şehirler arası gönderi hizmet çalışmaları yapmaktadır. Bu hizmet kapsamında araç ve uçak ile gönderileri yer alır.

Şehirler arası gönderi hizmetimizde, Türkiye’deki 81 ile gönderim sağlıyoruz. İzmir’de bulunan iş yerimizde, paket ağırlığı gözetmeksizin her türlü taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu çalışmaları, en kısa zaman zarfında tamamlamaktayız.  Hizmetimizden faydalanmak için Posta Kurye web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda çalışanlarımız en kısa sürede kargo alımını gerçekleştirecektir.

İzmir Kurye Aynı Gün Teslimat

İzmir aynı gün teslimat kargo genellikle özel teslimatlarda tercih edilen bir hizmettir. 24 saat içerisinde gönderilmesi gereken gönderiler acil kurye sayesinde en hızlı şekilde yerine ulaşır. Acil kargo hizmeti sayesinde İzmir içi trafik yoğunluğunda bile paketlerinizi dakikalar içinde belirtilen adrese ulaştırır. Bu hizmet sayesinde kişi ya da kurumların gönderim işleri güvenli ve hızlı bir şekilde halledilmiş olur.

Aynı gün kargo hizmetinden faydalanan müşterilerimiz Posta Kurye firması web sitesi üzerinden gönderilerinin durumunu anlık olarak takip edebilir. Posta Kurye firmamızda, müşterilerimize en hızlı hizmet garantisi vermektedir. Bunun yanında aynı gün gönderi teslimatlarında görev alan tüm personellerimiz alanında detaylı bir eğitim almıştır. Çalışanlarımızın hepsi İzmir ve çevresindeki tüm bölgeleri detaylı bir şekilde bilmektedir.

Aynı gün kargo hizmetimizde büyük ve küçük iş ayrımı yapılmamaktadır. Bizlere teslim edilen en küçük paketler bile titizlik ve hassasiyetle paketlenerek yerine ulaştırılır. Bununla ilgili olarak tüm çalışanlarımız iş ahlakını ve kaliteyi her şeyin üstünde tutar. Teslimat sırasında oluşabilecek sorunlara karşı tüm önlemler profesyonel ekibimiz tarafından önceden alınmıştır. Böylece oluşabilecek tüm risklerin önüne geçmekteyiz.

İzmir Kurye Hizmet Bölgeleri

İzmir kurye taşıma işlemlerinde hizmet bölgelerinin önemi büyüktür. İsmi geçen bu hizmet bölgelerinde doğrudan müşteri isteklerine odaklı çalışmalar yürütülür. Yapılan bütün çalışmalarda müşterilerimize kapsamlı ve profesyonel çözümler sunmaktayız.  Kurye hizmeti verdiğimiz bölgeler şu şekildedir:

İzmir Merkez

Balçova

Bayraklı

Bornova

Buca

Çiğli

Gaziemir

Güzel bahçe

Karabağlar

Karşıyaka

Konak

Narlıdere

Aliağa

Bayındır

Bergama

Beydağ

Çeşme

Dikili

Foça

Karaburun

Kemalpaşa

Kınık

Kiraz

Menderes

Menemen

Ödemiş

Seferihisar

Selçuk

Tire

Torbalı

Urla

 

 

 

Tüm hizmet bölgelerinde gece ve gündüz ayırt etmeksizin 7 gün 24 saat devamlı olarak taşıma çalışmaları yürütülmektedir. Yapılan tüm işlemlerde yenilikçi ve modern araçlar kullanılır. Hizmet bölgelerimiz ve kapsamlı çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak için Posta Kurye firmamızın müşteri iletişim merkezi ile görüşebilirsiniz.

İzmir Kurye Telefon Numarası

İzmir kurye hizmetimiz, tüm kargolarınızı güvenli bir şekilde zamanında teslim eder. Bunun için uzman ekipler ile çalışmalarını yürütür. Posta Kurye Müşteri hizmetlerine ulaşmak veya genel bilgi taleplerinizi iletmek için info@postakurye.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Görüşmelerinizi telefonla yapmak isterseniz 05437744141 cep telefonu numarasından ya da 02626425665 numaralı sabit telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Görüşmelerimiz esnasında alanında uzman ve yeterli bilgiye sahip müşteri iletişim merkezi çalışanlarımız tüm sorularınıza cevap verecektir. Kargo konusunda sizlere yardımcı olmak için en kısa sürede taleplerinize geri dönüş sağlamaktayız.

İzmir kurye faaliyetlerimiz içinde verdiğimiz tüm taşımacılık hizmetlerinde müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bunun için gerekli önemi gösteriyoruz. Hizmetimize ait tüm birimler sizlere daha kaliteli ve sorunsuz bir kargo deneyimi yaşatmak için 7 gün 24 saat çalışmalarını yürütmektedir.

İzmir Kurye Fiyatları

İzmir kurye hizmetimizde çabuk ve güvenilir çalışmalarımız için uygun görülen maddi bedel, yapılan işin durumuna göre belirlenmektedir. Gönderi fiyatlarını etkileyen bazı hususlar vardır. Bunlar şu şekildedir:

 • Paketi durumu
 • Ağırlığı
 • Boyutu
 • Gidecek yerin konumu
 • Tercih edilen kargo hizmeti türü

Tüm bunların yanında gönderilecek paketin aciliyet durumu da fiyatları etkiler. İzmir kurye hizmetimiz ücretlendirme konusunda siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyat garantisini sunar. Bununla birlikte uygun fiyatlarımızın yanında sizlere kolaylık sağlayacak ödeme yöntemlerimiz de mevcuttur.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Kurye Hizmeti İçin Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kargo işlemlerinde taşıma fiyatları öncelikle kargonun ağırlığına göre belirlenir. Ağırlığı fazla olan paketler için daha fazla ücret alınır. Ücretler kg başına hesaplanır. Bunun yanında gönderilecek yerin uzaklığı da fiyatı etkiler. Araç yakıt ücretleri kargo gönderimi içine dahil edilir.

İzmir Kurye Sadece İzmir İçinde mi Hizmet Veriyor?

Hayır, İzmir ili ve ilçelerinde yaptığı çalışmaların yanında yakın çevre illerde de kargo faaliyetleri yapılmaktadır.

Kargo Teslimat Süresi Nedir?

Kargonun teslimat süresi gideceği yer, kargo ağırlığı ve gönderi türüne göre değişmektedir.