Posta Kurye

Kiralık Kurye

Kiralık kurye hizmetimiz sayesinde müşterilerimize belirli bir süre boyunca taşımacılık avantajı sağlıyoruz. Bu uygulamamızı, acil veya özel teslimat gerektiren durumlarda kullanabilirsiniz. Kiraladığınız kuryeler, belgelerinizi ve paketlerinizi istediğiniz biçimde teslim eder. Tecrübeli ekimiz sayesinde hızlı, güvenilir ve zamanında teslimat garantisi veriyoruz.

Kiralık Kurye Nedir? 

Kiralık kurye, bireysel müşterilerimiz veya işletmeler tarafından geçici olarak kullanılabilen hizmetimizdir. Böylelikle tüm gönderi ihtiyacınız olması gerektiği gibi karşılanır.

Genel olarak kendi ekibinizle çalışıyor olsanız bile bazı durumlarda kısa bir süreliğine ekstra taşımacılık desteği almanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda kiralık kurye seçeneğimizi tercih edebilirsiniz.

Sizlere, tarafımızca belirlenmiş her ilçede ve semtte yardımcı oluyoruz. Acil teslimatlar, programlı gönderiler veya özel istekler gibi ihtiyaçlara uygun biçimde farklı paketlerimizi sunuyoruz. Bütün uygulamalarımızla taşımacılık gereksinimlerinizde maliyet tasarrufu sağlamanızı hedefliyoruz.

Posta Kurye olarak küçük boydaki eşyalarınız için moto kuryelerimiz hizmet verir. Bu araçlar trafikte çok daha hızlı hareket ettiği için verdiğiniz ürünler hızlıca teslim edilir. Paket gibi büyük boydaki eşyalar için genellikle araçlı kuryelerimiz çalışmaktadır. Özellikle kırılacak eşyalarınız varsa herhangi bir zarar gelmeden ürünlerin adrese teslim edilmesi sağlanır. Ürünlerinize bağlı olarak araç seçimi yapılır.

Günlük Kurye Kiralama Hizmeti 

Günlük kurye kiralama hizmeti hem işletmelere hem de bireysel müşterilerimize zaman ve para tasarrufu sağlar. Her gün ayrı ayrı kurye aramaktansa sözleşme dahilinde düzenli ve uygun şekilde destek alabilirsiniz. 

Genellikle işletmeler, günlük olarak posta, fatura, belge veya lojistik gönderileri yapmak için kurye hizmetlerine ihtiyaç duyar. Bu gereksinimleri karşılamak için firmamızdan kurye kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Kiralık Kurye Hizmetimiz ile Taşınabilen Gönderiler

Kiralık Kurye Hizmetimiz ile Taşınmayan Gönderiler

Postalar

Yasadışı materyaller/maddeler

Faturalar

Kesici/delici cisimler

Lojistik gönderiler

Silah ve silah benzeri materyaller

Evrak/Belgeler

Mobilya/ev eşyası

 

Faaliyetlerimizin tamamından bireysel müşterilerimiz de faydalanabilir. Örneğin, belirli bir süre boyunca yoğun şekilde belge veya paket teslimatı yapmanız gerekiyorsa bizden kiralık kurye hizmeti alarak personel ücretlerinde de avantajlı olursunuz.

Kurye Kiralama Nasıl Yapılır? 

Müşteri dostu bir anlayışa sahip olan firmamız, kiralık kurye işlemleri için gereksinim ve taleplerinize en uygun çözümleri sunarak memnuniyetinizi sağlar. Firmamızın internet sitesini ziyaret edebilir veya info@postakurye.com mail adresimizden irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca 0543 774 4141 ve 0262 642 5665 telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurye kiralama işlemi sırasında sizlere ilgili tüm detayları ve teslimatın niteliği hakkında bilgi veriyoruz. Bu aşamada teslimatların zamanlaması, ödeme yöntemleri ve fiyatlandırma noktasında tüm sorularınızı cevaplandırıyoruz.

Kurye Kiralama Fiyatları 

Kiralık kurye fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Bu etkenler ise genel olarak şöyle sıralanır:

  • Hizmetin sunulacağı bölgenin uzaklığı ve ulaşım zorluğu
  • Çalışma saat aralıkları
  • Kullanılması gereken araç ve teçhizat
  • Tercih edilecek taşıma yöntemi

Yukarıda sıralanan faktörler, hizmetimizi satın alırken ödeyeceğiniz ücreti belirler. Bununla birlikte Posta Kurye ailesi olarak sizlere avantajlı ve uygun fiyatlar sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Güvenli, kaliteli ve hızlı teslimat uygulamaları için bizi seçmelisiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Posta Kurye Telefon Numarası Nedir?

Firmamıza 0543 774 4141 ve 0262 642 5665 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kurye Kiralamak Güvenli mi?

Normal kurye seçeneğimiz 3-4 saat sürmektedir. Evet, firmamız size en üst düzey güvenlik ve konforda hizmet sunar.

Ne Kadar Süre ile Kurye Kiralayabilirim?

Bir veya birkaç günlük kurye kiralayabilirsiniz.