Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Gümrük Kurye

Gümrük’te ihtiyaç duyduğunuz güvenli ve hızlı kurye hizmetleri için doğru adrestesiniz. Gümrük kurye hizmetlerimizle birlikte size üst düzey teslimat sunabilmek için burada bulunuyoruz. Acil ve değerli gönderileriniz için firmamıza ulaşabilir ve beklentilerinizi karşılayacak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Gümrük Kurye Nedir?

İstanbul ve diğer bölgelerde, gümrük kurye hizmeti ticari faaliyetler için sunulan değerli bir hizmettir. Posta Kurye olarak müşterilerimizin gönderilerinin hızlı ve güvenli bir şekilde alınmasını ve teslim edilmesini sağlıyoruz.

Gümrük, ticari faaliyetlerin yoğun olduğu bir bölgedir. Bu nedenle kurye firmaları da sıkça kullanılır. Gümrük kurye hizmetlerimiz arasında; acil teslimatlar, dosya taşıma, evrak ve paket teslimatı, koli taşıma gibi çeşitli kurye hizmetlerimiz yer alır.

Gümrük kurye hizmetimizde, müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir hizmet sunabilmek için profesyonel bir ekip ve son teknolojiye sahip motorlu kurye araçları kullanıyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahibiz ve müşterilerimizin taleplerine hızlı yanıtlar veriyoruz.

İstanbul’un farklı bölgelerine hizmet veren bir firma olarak yoğun trafiği olan şehrimizde zamanında teslimat yapabilmek için güzergâh planlaması ve trafik yoğunluğunu takip etme gibi önlemler alıyoruz. Bu sayede müşterilerimize zamanında ve doğru teslimat yaparak işlerinin aksamamasını sağlıyoruz.

Gümrük Moto Kurye

Günümüzde şehir hayatının yoğunluğu, motorlu kurye hizmetlerine olan talebi arttırmaktadır. Gümrük moto kurye hizmetlerimiz de bu sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır ve tüm gönderilerin hatasız, tam vaktinde teslimatını garanti eder. Gümrük moto kurye hizmeti gerçekleştiren elemanlarımız, güvenlik ve hız konusunda oldukça profesyoneldir ve aldıkları sorumluluğun bilincinde hareket ederek olası olumsuzluklara karşı her zaman tedbirli davranırlar.

Tam donanımlı araçlarımızla yaptığımız profesyonel hizmetler sayesinde, bütün gönderileriniz hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Bununla birlikte gümrük moto kurye hizmetlerimiz, iş ve özel hayatınızı daha verimli hale getirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Hızlı ve güvenilir hizmetlerle, sizin için değerli olan gönderilerin güvenli bir şekilde teslim edilmesine olanak tanır.

Gümrük Acil Kurye

İstanbul üzerinde yoğun ticari faaliyetler mevcuttur. Bu sebeple kurye firmaları sıkça tercih edilir ve onlara çok fazla iş düşer. Bu firmalar arasında birçok özelliğimizle fark yaratıyoruz. Bu özelliklerden bir tanesi de gümrük acil kurye hizmetimiz. Müşterilerimizin acil teslimat gereksinimlerini karşılamak amacıyla, yüksek hızda ve öncelikli bir şekilde teslimat yapabilme özelliğine sahibiz.

Gümrük acil kurye hizmetimizde, müşterilerimizin acil teslimat ihtiyaçlarına cevap verebilmek için özel bir planlama ve yönetim sistemi oluşturulmuştur. Bu sistem sayesinde, müşterilerimizin gönderileri, alıcı adrese en hızlı şekilde ulaştırılır. Ayrıca bu hizmet kapsamında, müşterilerimize özel takip kodu veya SMS bilgilendirme sistemi ile teslimatın anlık olarak nerede olduğu hakkında bilgi verilir.

Gümrük acil kurye hizmetimizin diğer kurye hizmetlerinden farkı, öncelikli teslimat gerektiren işlerde kullanılabilmesidir. Bu hizmetimizle, müşterilerimizin işlerinin aksamamasını ve zamanında teslimat yaparak işlerini hızlandırmasını sağlıyoruz.

Gümrük VIP Kurye

Gümrük VIP kurye hizmetimiz de müşterilerimizin öncelikli ve özel teslimat gereksinimlerine cevap vermek amacıyla tasarlanmıştır. 

Gümrük VIP kurye, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun şekilde esneklik sağlayarak kurye hizmetlerinin sınırlarını zorlamaktadır. Bu hizmet kapsamında, müşterilerimizin özel taleplerine göre seçenekler sunuyoruz. 

  • Özel bir araç veya kurye personeli 
  • Hızlı ve güvenli teslimat
  • Özel takip kodu 
  • SMS bilgilendirmesi
  • Özel paketleme ve taşıma hizmetleri 

Bu sayede, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış hizmetler sunularak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Gümrük kurye hizmetlerimiz ve bu hizmetlerin ortalama süreleri şu şekildedir:

Gümrük Normal Kurye Hizmetimiz

Semtlere göre yaklaşık 210-240 dakika aralığında teslimat gerçekleşmiş olur.

Gümrük Acil Kurye Hizmetimiz

Semtlere göre yaklaşık 90-120 dakika aralığında teslimat gerçekleşmiş olur.

Gümrük VIP Kurye Hizmetimiz

Semtlere göre yaklaşık 60-90 dakika aralığında teslimat gerçekleşmiş olur.

Gümrük Kurye ile Neler Taşınabilir?

Günümüzün en değerli varlıklarından biri, şüphesiz zamandır. Hayatın her alanında etkin ve çabuk bir şekilde hareket edebilmek için zamana ihtiyaç duyarız. Fakat özel hayat ve iş hayatının birlikte yürütülmeye çalışılması, zamanı en verimli şekilde değerlendirmemizi engelleyebilir. Özellikle evdeki ve iş hayatınızdaki sorumluluklarınızı ayrı ayrı yönetmeniz çok zor bir süreçtir.

Bu süreçte gümrük kurye hizmetimiz hayatınızı kolaylaştırabilmek için yardımınıza koşmaktadır. Moto kuryelerimiz pek çok eşyanızı istediğiniz bir zaman diliminde alıp olabilecek en çabuk sürede teslimatını gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bu eşyalardan bazılarına örnek verirsek: 

  • Değerli evraklar
  • Dokümanlar
  • Postalar
  • Özel Eşyalar

Listelenen ürünlerin yanı sıra daha pek çok eşyanızın vaktinde yerine ulaştırılmasıyla, trafikte kaybettiğiniz zamanı moto kurye hizmetlerimiz sayesinde kazanabilirsiniz.

Gümrük Kurye İletişim

Müşterilerimiz, kurye hizmetleriyle ilgili tüm sorularını veya isteklerini gümrük kurye iletişim kanallarımız aracılığıyla iletebilirler. Firmamız, müşterilerimiz için birçok iletişim kanalı sunmaktadır.

Gümrük kurye iletişim seçeneğimizle, müşterilerimizin tüm sorularının yanıtlanması ve taleplerinin karşılanmasını amaçlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin sorularına hızlı ve doğru yanıt verilirken, memnuniyeti en üst düzeyde tutuyoruz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Gümrük Kurye Nedir?

Gümrük kurye, İstanbul'da faaliyet gösteren bir motorlu kurye hizmeti sağlayıcısıdır.

Gümrük Kurye Hangi Hizmetleri Sunar?

Gümrük kurye, acil kurye, VIP kurye, moto kurye gibi birçok kurye hizmeti sunar.

Gümrük Kurye ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Web sitemiz üzerinden WhatsApp canlı destek hattını kullanarak 7/24 hizmet alabilirsiniz.