Posta Kurye

Avrupa Yakası Kurye

Avrupa Yakası kurye hizmetinin öncü isimlerinden biri olarak taşıma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Posta Kurye ailesi olarak birçok bölgede olduğu gibi Avrupa Yakası’nda da teslimatınızın sorunsuz iletilmesini sağlıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun bir hizmet sunuyor, aklınızda soru işareti kalmaması için çabalıyoruz.

İstanbul kurye bölgeleri

Avrupa Yakası

Avrupa Yakası Kurye Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul trafiği ile yaşanan vakit kaybı, hızlı bir şekilde bir paketi farklı bir adrese iletmek isteyenler için ciddi bir problem oluşturur. Kurye hizmetlerinden yararlanmak bu problemleri yaşamamanız için kullanabileceğiniz yöntemlerden biridir. Avrupa Yakası kurye hizmetleri ile trafik sorununuzu çözüyor, gönderim işlemlerinizi zaman kaybı olmadan gerçekleştiriyoruz. 

Posta Kurye firması birçok bölgede sizlere güvenilir hizmet vermek için titiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Avrupa Yakası Kurye hizmetlerini sunduğumuz bölgeler şu şekildedir:

Öncü bir firma olarak müşterilerimize çeşitli kurye imkanları sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun tercih edeceğiniz kurye seçenekleri ile kolaylık sağlıyoruz. Diğer yandan teslimatınızı sorunsuz şekilde gerçekleştirmek firmamızın önemli kriterlerinden biridir. Kişiye özel kargo paketlerinizi ya da kurumsal gönderim işlemlerinizi uygun göreceğiniz teslimat yöntemi ile problem yaşanmadan gerçekleştiriyoruz.

Avrupa Yakası kurye hizmeti sunan firmamız; 

  • Moto kurye, 
  • Araçlı kurye,
  • Ekspress kurye,
  • Acil kurye,
  • Gece kurye çeşitlerini sunmaktadır.

 

Örnek vermek gerekirse İstanbul trafiğine takılmadan acil bir teslimat sağlamak için moto kuryeyi tercih edebilirsiniz. Diğer yandan ağır kargolarınızın taşınmasında araçlı kuryeyi seçebilirsiniz. Posta Kurye firması olarak tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile birlikte gizliliğin ön planda tutulduğu güvenilir bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Avrupa Yakası kurye hizmeti ile hem zamandan hem de nakitten tasarruf edebilirsiniz. Bu durum bazı aksaklıkların yaşanmasına sebep olur. Sadece özel işlemlerinizde değil belge, evrak gibi kurumsal alanlarda da günü birlik hizmet alarak kurye sayesinde hız kazanabilirsiniz.

Moto Kurye

Moto kuryeler küçük boyutlu paketlerinizin taşınmasını sağlar. Kuryeler motosiklet ile hızlı teslimat imkanı sunar. Aynı zamanda Avrupa Yakası kurye hizmetinin en çok kullandığı araçlardan biridir. Trafiğin yoğun yaşandığı İstanbul’da zamanında teslim sağlamak ve zaman kaybını azaltmak için motosiklet kullanılır. Bu sayede trafik olsa bile teslimatınızı hızlı gerçekleştiriyoruz. 

Moto kuryeler genelde acil taşınması gereken belge, doküman, tıbbi ilaç ve malzemeler, taze ve sıcak yiyecekleri ulaştırmak için çalışmaktadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile teslimatınızı güvenli şekilde iletebilmek için 7/24 hizmet veriyoruz. Avrupa Yakası kurye firmalarından biri olarak tecrübeli moto kuryelerimiz ile sorunsuz teslimat gerçekleştiriyoruz. 

Araçlı Kurye

Büyük boyutlu ve ağır olan paketlerin taşınmasını sağlayan araçlı kuryeler, Avrupa Yakası kurye hizmetlerimizden biridir. Küçük ev aletleri gibi ağır ürünleri moto kuryelerin taşıması doğru ve sağlıklı değildir. Bu noktada devreye güvenilir, hasarsız, sorun çıkarmadan teslimat yapan araçlı kuryeler girer. 

Posta Kurye olarak bakımını düzenli olarak yaptığımız araç filomuzla sizlere araçlı kurye hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede paketlerinizi olumsuz hava koşullarında bile ulaştırmaya devam ediyoruz. Diğer yandan şehir içi araç kullanımında deneyimli olan ekip arkadaşlarımız ile teslimatı gerçekleşecek paketinizin güvenli yöntemler ile iletilmesi için çabalıyoruz.

Ekspres Kurye 

Ekspres kurye, müşterilerimizin kısıtlı zaman diliminde yetiştirilmesi gereken paketlerini taşıyan hizmetlerimizden biridir. Hızlı gönderim gerçekleştirmesi sebebiyle iş hayatında ticari belge ve kurumsal evrakların hızlı iletilmesini sağlar. Genellikle büyük işletmelerin tercih ettiği bu hizmette, müşteriye yakın konumda bulunan kuryemiz zaman kaybetmeden verilen adrese teslimat gerçekleştirir.

Acil Kurye

Acil kurye hizmetini, kargolarınızın hızlı teslim edilmesi gereken zamanlarda tercih edebilirsiniz. Gönderinizin iletileceği adresi ve gönderi türünü belirledikten sonra kuryelerimiz en hızlı ne kadar sürede paketin iletileceği konusunda size bilgi verir. Böylece Avrupa Yakası acil kurye hizmeti ile aklınızda soru işareti kalmadan paket teslimatını hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Gece kurye 

Mesai saatlerinin dışında da teslimat yapan bir firma olarak gece kurye seçeneğimiz de bulunmaktadır. 7/24 mesai saati ile hizmet veren firmamız geç saatlerde de teslimat gerçekleştirir.

Kurye Hizmetleri Fiyatları 

Avrupa Yakası kurye hizmetimizin merak edilen sorularından biri fiyatlarıdır. Kargo şirketlerinin gönderim sağlaması veya kişisel araçlarınızla paket taşımanız maliyetinizi yükseltebilir. Oysa kurye firmaları daha uygun ücretlere hizmet vermektedir. Posta Kurye firması olarak müşterilerimizin isteklerine uygun bir fiyat tablosu oluşturuyoruz.

Kurye hizmet fiyatlarının belirlenmesinde rol oynayan çok sayıda faktör vardır. Döviz kuru, enflasyon, yakıt ücretleri gibi etmenleri de göz önünde bulundurduğumuzda fiyat aralığı değişkenlik gösterebilir. 

Fiyat konusunda doğru şekilde bilgilendirilmeniz için info@postakurye.com mail adresimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bununla beraber 05437744141 ve 02626425665 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Doğru ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız Posta Kurye firmamız, beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır. 

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Yakası Kurye Hizmeti ve Anadolu Yakası Kurye Hizmetinin Farkları Var Mıdır?

Posta Kurye ailesi olarak Avrupa ve Anadolu Yakasında aynı hizmeti veriyoruz. Tüm İstanbul halkına hızlı, güvenilir, doğru, sorunsuz bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Kuryeler Ne Kadar Sürede Teslimat Yapmaktadır?

Kuryelerimizin ne kadar sürede ürün teslim ettiği müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak değişmektedir. Posta Kurye firması olarak kargolarınızı en kısa sürede teslim etmek için çalışıyoruz. Üstelik bunu yaparken ürünlerinize zarar vermeyecek yöntemleri tercih ediyoruz.

Posta Kurye Firması Güvenilir Midir?

Posta Kurye ailesi olarak hem ekip arkadaşlarımızın can güvenliğini hem de müşterilerimizin paketlerinin hasarsız taşınması için önemli bir çaba içerisindeyiz. Araçlarımızın bakımını aksatmıyor, sorunsuz bir teslimat sağlıyoruz. Güvenilir ödeme yöntemleri ile kolaylık sağlamaya devam ediyoruz.