Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Araçlı Kurye

Kurye uygulamaları, ticari ve bireysel gönderilerin profesyonel bir şekilde alıcılarına ulaştırılması için çok değerlidir. Çalışmaların aksamaması ve hem kaliteli hem de hızlı biçimde tamamlanması adına farklı yöntemlerin kullanılması gerekir. Paket ölçüsü ve sayılarının motorlarla taşınmaya müsait olmaması durumunda ise araçlı kurye hizmeti devreye girer.

Araçlı Kurye Nedir?

Araçlı kurye, motorla tamamlanan teslimatlara alternatif olarak kullanılan ve yoğun şekilde tercih edilen bir taşıma yöntemidir. Boyutları daha büyük olan paketlerin alıcılarına götürülmesini istiyorsanız, dilediğiniz her an hizmet alabilirsiniz. Adet olarak fazla paketlerin adresinizden teslim alınmasını sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda ekstra hassasiyet gerektiren tüm gönderiler için de talepte bulunulabilir.

Günün her saati faydalanabileceğiniz araçlı kurye uygulamalarımız, uzman ekibimiz aracılığıyla kusursuz biçimde sürdürülür. Güzergâh ve hizmet noktasında son derece yüksek donanıma sahip olan personelimiz, kısa sürelerde olması gereken yerlere ulaşır. Bununla beraber taşıma öncesi ve sırasında hiçbir risk alınmaması, tedirginliğinizi azaltır. Ayrıca araçların bakım ve kontrollerinin titizlikle gerçekleştirilmesi de çok değerlidir.

Arabalı Kurye Avantajları

Araçlı kurye hizmetlerimizle pek çok avantajı aynı anda elde edebilirsiniz. Sektör tecrübemizin yanı sıra araçlarımızın son model olması, doğru teslimatlar için sağladığımız faydalardan yalnızca biridir. Arabalarımızla devam ettirdiğimiz faaliyetlerin sonucunda yararlanabileceğiniz kazanımları şu şekilde inceleyebilirsiniz:

Kısa sürede teslimat

Güvenli ve hasarsız gönderim

Çok sayıda ve büyük paket taşıma

Gönderi takip sistemi

Müşteri hizmetleri desteği

Sigortalı ürünler

Tüm dış etkenlerden korunma

Acil gönderi ihtiyacı

Deneyimli kurye hizmeti

Adresten teslim alma

İsme gelen paketleri aldırma

Şehir dışı taleplerle entegrasyon

Bütün bu ayrıcalıklarla birlikte özellikle ticari gönderileriniz için ekstra avantajlı olursunuz. Harita bilgisi oldukça iyi olan kuryelerimiz, trafiğe takılmadan belirttiğiniz adrese paketlerinizi teslim eder. Aynı şekilde arabayla taşınan paketlerin hasar alma ihtimali çok düşüktür.

Kullandığımız takip sistemiyle dilediğiniz zaman gönderinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılanlar için de 7/24 müşteri hizmetlerimizden yardım alabilmektesiniz. Araçlı kurye ekibimiz tarafından taşınan ürünlerinizin sigorta kapsamında olması da çok değerlidir. Tüm kötü ihtimallerin göz önünde tutulmasıyla, kusursuz biçimde gönderi işlemlerinin tamamlanması hedeflenir.

İstanbul Araçlı Kurye

İstanbul genelindeki bölgelerin tamamına araçlı kurye ekibimizle kısa sürelerde varıyoruz. Şehir içinde sürüş deneyimlerimizi kullanarak istediğiniz tüm adreslerden gönderilerini teslim alabiliriz. Diğer yandan adınıza gelecek paketler de hızlıca alınarak tarafınıza iletilir. Şehirlerarası talebiniz olması durumunda ise otogar ve uçak kargo firmalarına paketleriniz götürülür.

Paketleriniz hava muhalefeti ve diğer dış etkenlerden yüksek düzeyde korunur. Ayrıca araçlı kurye uygulamalarımız aracılığıyla kısıtlama veya yasaklamaya tabi olmayan içeriğe sahip paketlerinizin tamamı taşınır. Taşınabilecek gönderiler şunlardır:

  • Elektronik cihazlar 
  • Her türlü malzeme ve ekipman
  • Dosya ve sözleşme
  • Tıbbı ilaçlar
  • Kırılabilecek hassas ürünler

Araçlı kurye çalışmalarımızla, gerekli bütün güvenlik önlemleri alınarak titiz bir şekilde süreçler tamamlanır.

Araçlı Kurye Fiyatları

Hizmet fiyatlarımız, talepleriniz doğrultusunda belli olur. Paket ölçüleri, adetleri ve ağırlıklarıyla birlikte taşıma yapılacak mesafe uzunluğu ücretlendirme üzerinde etkilidir. Aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre eklenecek veya çıkarılacak uygulamalar, ödeyeceğiniz tutarları belirler. Posta Kurye ailesi olarak çalışmalarımızın tamamında memnuniyetinizi esas aldığımız için en uygun seviyedeki bütçe dostu fiyatları sizlere sunuyoruz.

Araçlı kurye hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlamak adına info@postakurye.com mail adresimizi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte 0262 642 5665 ve 0543 774 4141 numaralı telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Araçlı Kurye Ne İş Yapar?

Araçlı kurye, ağırlığı fazla ve ölçüleri büyük olan paketlerin kısa sürede teslim edilmesini sağlar. Aynı zamanda adet sayısı fazla olan gönderiler için de kullanılan bir yöntemdir.

Araçlı Kurye ile Şehir Dışına Gönderim Yapılır mı?

Yakın konumdaki şehirlere araçla gönderim yapılabilir. Belirli uzaklığa sahip olan teslimatlar içinse otogar veya uçak kargo firmalarına teslimat sağlanabilir.

Araçlı Kurye Çalışma Saatleri Nedir?

Araçlı kurye hizmetlerinden 7/24 yararlanma şansınız bulunur. 0262 642 5665 ve 0543 774 4141 numaralarımızdan veya info@postakurye.com mail adresimizden bilgilerinizle birlikte taleplerinizi ileterek hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz.