Posta Kurye

BEYKOZ KURYE

Beykoz kurye ihtiyacınız olduğu zaman Posta Kurye olarak 7/24 yanınızdayız. Ağır yükleri taşıdığımız gibi hafif olan gönderilerin de kurye hizmetini vermekteyiz. Firmamızda çalışan her kurye, profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu nedenle gönderileriniz en hızlı şekilde teslim edilir. Ayrıca teslimat sürecinde gönderileriniz hiçbir şekilde zarar görmez.

 
Beykozkurye

Beykoz

Beykoz Kurye Hizmetleri

Posta Kurye olarak Beykoz kurye hizmetlerimiz kapsamında birçok farklı seçenek vardır. Bunlar, gönderinin ne kadar sürede ulaşacağına göre değişiklik gösterir. Örneğin; evinizden alınması gereken bir paketin 3-4 saat içinde ulaşılması için normal kurye seçeneğimizi tercih edebilirsiniz. Daha kısa sürede teslim edilmesini istiyorsanız, acil kurye veya VIP kurye seçeneklerimizden yararlanmanız mümkündür.

Hizmetlerimiz, her zaman ihtiyacınıza göre şekillenir. Eğer ki, gün içinde çok yoğunsanız ve gönderilerin gece teslim edilmesi gerekiyorsa, gece kurye seçeneğimiz mevcuttur. Belirli bir saat aralığına kadar bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kurye ihtiyacınız olduğu her an bizi arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Böylece kaliteli bir kurye hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kurye hizmetleri kapsamında güvenliğe ekstra önem veriyoruz. Gönderilerinizin zarar görmemesi için yerleştirme işlemleri, dikkatli bir şekilde yapılır. Kuryelerimiz teslimat için yola çıktığında titiz bir çalışma sergiler. Bu sayede herhangi bir durumda verdiğiniz gönderilerin kaybı gibi bir durum söz konusu olmaz. Dilediğiniz zaman verdiğimiz kaliteli hizmetten yararlanmanız mümkün. “Kurye Çağır” butonuna tıklayarak formu doldurabileceğiniz gibi telefon numaramızdan da bize ulaşma şansınız vardır.

Beykoz Kurye Hizmet Bölgeleri

Hizmet almak istediğiniz Beykoz kurye için her bölgeye hizmet veriyoruz. Beykoz’un tüm semtlerinden İstanbul’un başka ilçelerine gönderilerinizin hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Semtlerden bazılarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

Acarkent

Anadolu Kavağı 

Anadoluhisarı

Çavuşbaşı

Çubuklu

Göksu

Kanlıca

Kavacık

Paşabahçe

Polonezköy

Riva

Yukarıdaki semtlerden teslim edilmesi gereken gönderileriniz, şehirlerarası kurye seçeneğimizle farklı bir ile gönderilebilir. Örneğin; Riva’daki işletmenizden bir belge, Kocaeli Gebze’ye gitmesi gerekiyorsa, Posta Kurye firmamızı tercih edebilirsiniz. Farklı bir il de olsa en kısa sürede teslimat gerçekleşir.

Beykoz Acarkent Kurye

Beykoz şubemizle Acarkent mahallesine kaliteli hizmetimizi götürüyoruz. Buradan farklı bir adrese gitmesi gereken gönderiler hızla teslim edilir. Moto kurye veya araçlı kurye gibi seçeneklerimizden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Aynı zamanda VIP, hızlı kurye gibi hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Bu seçeneklerden birini “Kurye Çağır” butonuna tıkladıktan sonra seçme şansınız bulunur. Anadolu Yakası kurye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz Anadoluhisarı Kurye

Anadoluhisarı civarında ikamet ediyorsanız veya burada bir işletmeniz varsa Beykoz kurye için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buradan farklı bir adrese teslim edilmesi gereken gönderileriniz, kuryelerimiz tarafından alınır. Güvenilir bir şekilde teslimat adresine iletilir.

Beykoz Çavuşbaşı Kurye

Çavuşbaşı mahallesine verdiğimiz Beykoz kurye hizmetimizden dilediğiniz zaman yararlanmanız mümkündür. Gece veya gündüz bize ulaştığınızda gönderilerinizin teslim edilmesi gereken yere ulaşmasını sağlıyoruz. Acil veya normal kurye seçeneklerimiz arasında seçiminizi yapmanız yeterlidir. Daha sonrasında hiç sorun yaşamadan gönderi teslimatı gerçekleşir.

Beykoz Çubuklu Kurye

Beykoz’un bir diğer mahallesi Çubuklu için Posta Kurye olarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizi sunuyoruz. Gönderileriniz için bu adresten İstanbul’un başka bir semtine teslimatın yapılmasını sağlıyoruz. Sitemizde bulunan “Kurye Çağır” butonuna tıklayarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Buradaki formu doldurduktan sonra kuryemiz hemen adresinize gelerek teslimat için yola çıkar. 

Beykoz Kavacık Kurye

Kavacık mahallesinden şehir içi veya şehir dışına gönderi teslimatı Beykoz kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. En kısa süre içinde verdiğiniz adrese eşya, evrak veya belgeler teslim edilir. Sadece kurye çağırmanız bu hizmetimizden yararlanmanız için yeterlidir. Daha sonrasında kısa süre içinde kuryelerimiz adresinize gelerek teslimat hizmetine başlar. 

İstanbul Kurye seçeneğimiz için Beykoz’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak. Sonrasında hiç vakit kaybetmeden kurye hizmetimizden yararlanma şansınız vardır. Bu noktada çok fazla beklemeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Kuryelerimiz, birkaç saat içinde adresinize gelerek teslimat için gönderiyi alır. Ardından hemen yola çıkar ve hızlıca verdiğiniz adrese teslim eder. Bu aşamalar tamamlandığı zaman firmamız tarafından size bilgi verilir. Gönderi teslimatının tüm adımlarını profesyonel biçimde gerçekleştiriyoruz. Böylece vakit kaybetmeden dilediğiniz gibi bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Beykoz Kurye Fiyatları

Beykoz şubemiz için firmamızın belirlediği fiyatlar belirli nedenlere göre değişiklik gösterir. Burada önemli olan nasıl bir hizmet alacağınızdır. Kurye hizmetlerimizin çeşidine bağlı olarak fiyat değişikliği gerçekleşir. Örneğin; normal kurye ile acil kurye hizmetimiz arasında fiyat farkı vardır. Bu durum, tamamen acil kuryenin daha hızlı bir şekilde teslimat yapmasından kaynaklanır. 

Posta Kurye olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini düşünüyoruz. Bu nedenle tüm kurye hizmetlerimiz için uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli bir hizmeti bütçenizi zorlamadan alabilmek için bizi tercih edebilirsiniz. Hem hızlı hem güvenilir bir kurye hizmetiyle sizin için en iyi teslimat hizmetini gerçekleştirdiğimizden emin olabilirsiniz.

Beykoz Kurye İletişim

Bizim hizmetimizden yararlanmak için iletişim seçeneğiniz oldukça fazladır. Bunlardan biri, internet sitemizde bulunan “Kurye Çağır” butonudur. Sekmeye tıkladığınız zaman sizden aşağıdaki bilgileri isteyen bir form karşınıza çıkar:

  • Adınız 
  • Soyadınız
  • E-Posta Adresiniz
  • Telefon Numaranız
  • Nereden
  • Nereye
  • Gönderi Hızı
  • Detaylar

Yukarıdaki her bilginin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Ardından gönderilerinize en uygun olan araç yola çıkar ve teslimat için hizmet başlar.

Bir diğer iletişim seçeneğiniz telefon numaramızdır. 02626425665 ve 05437744141 numaralarını arayarak kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizden alınan bilgilerin ardından kuryelerimiz gönderilerinizi alarak ulaştırılması gereken adrese teslim eder.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Beykoz Kurye Telefon Numarası Nedir?

02626425665 ve 05437744141 numaralarını arayarak Beykoz kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Normal Kurye Kaç Saatte Teslimat Yapar?

Normal kurye seçeneğimiz 3-4 saat sürmektedir.

Beykoz Kurye Hangi Semtlere Hizmet Veriyor?

Beykoz’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz Acarkent, Çavuşbaşı, Anadoluhisarı bunlardan birkaçıdır.