Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Yalova Kurye

Posta Kurye olarak kaliteli ve güvenilir kurye hizmetimizi Yalova için de veriyoruz. Yalova kurye için profesyonel çalışma arkadaşlarımızla yanınızdayız. Bizimle çalışmaya başlamadan önce eğitim alan kuryelerimiz, size en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Siz de memnun kalacağınız kurye hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yalova

Yalova Moto Kurye

Kurye hizmetleri kapsamında en çok moto kurye tercih edilir. Bu hizmetimizle motosikletle ulaştırılmaya uygun olan eşyalarınızı alıyoruz. Belge, evrak veya paketleri verdiğiniz adrese en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz. Ayrıca titiz bir hizmet sayesinde eşyaların kaybolması veya zarar görmesi gibi durumlar ortaya çıkmaz.

Motorlu kurye hizmeti almak, son derece avantajlıdır. Çünkü motosiklet, trafiğin yoğun olduğu anlarda bile hızlıca hareket eder. Bizi tercih ettiğiniz zaman da ekstra avantajınız olacak. Posta Kurye olarak Yalova kurye için şehrin tüm sokaklarını bilen kuryelerle çalışıyoruz. Böylece kuryelerimiz, en kısa süre içerisinde verdiğiniz gönderileri adrese ulaştırabilir. Aynı zamanda hızlı olduğu kadar güvenilir bir hizmet sunar.

Yalova Acil Kurye

Yalova kurye için verdiğimiz bir diğer hizmet, acil kuryedir. Bu hizmet, çok daha hızlı şekilde ulaşmasını istediğiniz gönderiler için uygundur. Örneğin; şirketiniz için ortağınıza bir evrak gönderebilir veya arkadaşınızın doğum gününe aynı gün içerisinde hediyeyi ulaştırabilirsiniz. Acil kuryeyle teslimatlar, istediğiniz zaman aralığında adrese ulaştırılır.

Yalova Arabalı Kurye

Motosiklete sığmayan, büyük gönderileriniz varsa arabalı kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Örneğin; mobilya, çamaşır makinesi gibi büyük eşyaların taşınmasına uygun araçlarla teslimat yapılır. Biz Posta Kurye olarak hızlı ve güvenli şekilde arabalı kurye hizmeti sunuyoruz. Bu noktada paketi aldığımız andan itibaren tüm konulara özen gösteriyoruz.

Arabalı kurye için eşyalar öncelikle güzel şekilde paketleniyor. Daha sonrasında çalışanlarımız tarafından özenli biçimde eşya, araca yerleştirilir. En son şoförümüz, teslimatı gerçekleştirmek üzere yola çıkar. Bu sürede kuryemiz, trafik kurallarına uyarak can ve mal kayıplarının önüne geçer. Kısa zaman içerisinde eşyayı teslim etmek için kestirme yolları kullanır. Bu sayede hem hızlı hem de sorun yaşanmadan eşya, verdiğiniz adrese teslim edilir.

Yalova VIP Kurye

VIP kurye hizmetimiz, ekstra hızlıdır ve bu nedenle en fazla tercih edilen hizmetlerimiz arasındadır. Bu hizmetimizde kuryemiz, eşyaları alıyor ve ulaştırmak üzere yola çıkıyor. Verdiğiniz adrese kısa sürede ulaştırıyor. Teslimat tamamlandıktan sonra size bilgi veriliyor. Yalova kurye için verdiğimiz bu hizmet sayesinde sorunsuz, güvenilir bir teslimat gerçekleşir.

Yalova Kurye Hizmet Bölgeleri

Yalova kurye için verdiğimiz hizmetler, tüm şehrin ilçelerini ve mahallerini kapsar. İlçeler arasında bulunan mesafeyle alakalı sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü Yalova’nın en iyi kuryeleriyle çalışıyor ve oluşabilecek her türlü problemin önüne geçiyoruz. Böylece kısa bir vakit içerisinde evrak, paket veya belgeyi teslim ediyoruz.

Merkez

Çiftlikköy

 

Çınarcık

Altınova

Armutlu

Termal

Yukarıdaki tabloda gördüğünüz yerlerden ilçeden-ilçeye gönderilmesi gereken eşyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaştığınız andan itibaren kuryelerimiz adresinize gelir. Gönderilmesi gereken paket, evrak veya belgeyi teslim alır. Ardından hemen yola çıkarak farklı ilçede dahi olsa birkaç saat içerisinde gönderiyi gitmesi gereken adrese ulaştırır.

Yalova Kurye Fiyatları

Yalova kurye için hizmet almak istiyorsanız ne kadar ödeme yapacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz. Ancak bu konuyla alakalı net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Çünkü belirli faktörlerden dolayı ücretlendirmede değişiklikler meydana gelebilir. Aşağıdaki listede fiyat değişiminin bazı nedenlerini görebilirsiniz:

  •         Göndermek istediğiniz eşyanın büyüklüğü
  •         Almak istediğiniz hizmet
  •         Gönderici ve alıcı arasındaki mesafe

Fiyatlar, ne kadar değişkenlik gösterse de Yalova kurye için her zaman memnuniyetinizi önemsiyoruz. Bu nedenle sizin için bütçenize uygun seçenekler sunuyoruz. Kaliteli bir kurye hizmetini uygun fiyatlarla almak için Posta Kurye firmamızı tercih edebilirsiniz. Telefon numaramızla veya internet sitemiz üzerinden hemen bize ulaşmanız mümkün!

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Yalova Kurye İletişim Numarası Nedir?

05437744141 ve 02626425665 numaralarıyla müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Bizimle sabit veya cep telefonumuzla iletişime geçerek hemen bilgi almanız mümkündür.

Yalova Kurye için Acil Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Normal kurye hizmetimize kıyasla acil kurye biraz daha yüksek fiyata sahiptir.

Yalova Kurye İlçeden İlçeye Hizmet Veriyor mu?

Evet, Posta Kurye olarak Yalova’nın her ilçesine teslimat yapıyoruz.