Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Trabzon Kurye

Kurye, çeşitli eşyaları göndermek veya teslim almak için herkesin ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Bu noktada; güvenilir, profesyonel, geniş hizmet ağı ve uygun fiyatlı hizmet, her müşterinin hakkıdır. Siz de ticari veya bireysel Trabzon kurye hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Önceliğimiz; zamandan tasarruf etmeniz, gönderinizin güvenliğinden emin olmanız ve teslimatınızın sorunsuz gerçekleşmesidir.

Trabzon

Trabzon Kurye Hizmetleri

Trabzon kurye hizmetleri, ihtiyaç anınızda size hızla çözüm üretir. Güvenilir hizmet anlayışımızla; kargo, paket, evrak gibi gönderilerinizi yerine ulaştırıyoruz. Talep oluşturmanız durumunda, bulunduğunuz konuma gelerek gönderinizi alıyor, en kısa sürede teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Belirlenen zaman aralığında veya acil gönderimlerde, yüksek sürüş kapasitesine sahip araçlarımızla birlikte deneyimli ekiplerimiz, gönderilerinizi yerine ulaştırır. Yağışlı havalar ya da yoğun trafik gibi etkenler dışında, en fazla 5-10 dakikalık gecikme payıyla teslimatınızın zamanında yapılmasını sağlar. Ayrıca sorularınızı ve taleplerinizi iletmek, gönderinizin durumu hakkında bilgi almak üzere müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ekibimizle iletişime geçerek gönderinin içeriği, teslimat tipi, kurye tercihinizi söyleyebilir, hangi hizmeti alacağınızı belirleyebilirsiniz. Firmamız, teslimat türüne göre farklı çözümler sunar. İhtiyacınıza göre;

  • Acil kurye aracılığıyla hızlı gönderi yapabilir,
  • Gönderi ağırlığı ve adedine göre araçlı kurye talep edebilir,
  • Mesai saatleri dışındaki teslimatlarınızda nöbetçi kurye çağırabilir,
  • Gümrük işlemlerinizi üst düzey bir hizmetle çözmek üzere gümrük kurye isteyebilir,
  • Yurt dışı gönderilerinizde avantaj sağlamak amacıyla uçak kargo kuryeden faydalanabilir,
  • Endüstriyel teslimatlarınızı güvenle taşınmasını sağlayacak yedek parça kuryeyle çalışabilir,
  • Sağlık problemleriniz için, tıbbi merkezlerle iş birliği yapan eczane kuryeyle 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Firmamız çeşitli çözüm önerileriyle her daim yanınızdadır. İş günleri ve mesai saatlerini beklemenize gerek olmadan teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Kurye Hizmet Bölgeleri

Hizmet sunarken göz önünde bulundurulacak en önemli etkenlerden biri, teslimatın hangi bölgelere yapılacağıdır. Firmanın yalnızca bulunduğunuz konumda hizmet vermesi, tek başına yeterli değildir. Bu nedenle posta firmasının geniş bir hizmet ağına sahip olması gerekir.

Geniş hizmet ağımızla farklı bölgelerde teslimat yaparak size yardımcı oluyoruz. Gönderilerinizi şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere pek çok bölgeye ulaştırıyoruz. Hizmet bölgelerimizi aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

İstanbul

Kocaeli

Trabzon

Ankara

Bursa

Balıkesir

Düzce

Edirne

İzmir

Ordu

Sakarya

Tekirdağ

Yalova

Bu bölgelerde yapılmasını istediğiniz tüm teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Trabzon Kurye İletişim

Deneyimli ekiplerimiz size her konuda destek vermek amacıyla yanınızdadır. Trabzon kurye ihtiyaçlarınızı bize kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Aktif iletişim ağımız farklı yollarla iletişim kurmanıza yardımcı olur. Kurye taleplerinizi info@postakurye.com mail adresine yazabilir, +90 05437744141 numaralı mobil hattımıza veya +90 2626425665’i arayarak sabit hattımıza iletebilirsiniz. Ek olarak; web sitemiz üzerinden Kurye Çağır seçeneğini işaretleyerek talep formu oluşturabilirsiniz.

Trabzon Kurye Fiyatları

Fiyatlar, gönderinizin niteliklerine göre değişkenlik gösterir. Talep edeceğiniz kurye seçeneği, gönderinizin ağırlığı ve sayısı, teslimat yapılacak bölgeye göre farklı fiyatlandırmalar yapılır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ihtiyaç duyduğunuz hizmeti güvenilir ve uygun fiyatlarla sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışma Saatleriniz Nelerdir?

Gönderi özelliklerine göre farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Nöbetçi ekiplerimiz ile gece kuryelerimiz size 7/24 hizmet vermek üzere aktif çalışır. Gönderilerinizin güvenle yerine ulaşmasını sağlar.

Hangi Durumlarda Özel Kurye Talep Edebilirim?

Özel kurye, belirli zaman aralığında çalışan klasik kuryelerimizden farklı olarak, teslimatın zamanına ya da önceliğine bakılmaksızın en hızlı teslimatı güvenle gerçekleştirir. Acil, önemli gönderilerinizi özel kuryelerimizle ulaştırabilirsiniz.

Gönderimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

7/24 çalışan müşteri hizmetlerimiz her türlü soru ve talepleriniz için hizmet verir. Gönderinizin durumu hakkında bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numaralarından iletişim sağlayabilirsiniz.