Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

İZMİT KURYE

İzmit kurye sağlık, otomotiv, imalat gibi birçok farklı alan için nakliye hizmeti sunar. Kurye hizmetleri için her boyutta veya ağırlıkta paketi taşıyabilen ve güvenli bir şekilde teslim eden ondan fazla araçtan oluşan bir filo temin edilmiştir. Ekibimizde bulunan çalışanların tamamı hassas parçalardan büyük parçalara kadar her türlü ağırlığı sorunsuz taşıyabilmeleri üzerine eğitimler almıştır. Bu sebeple, gönül rahatlığıyla kuryelerimize taşınması gereken ürünleri emanet edebilirsiniz.

İzmit

İzmit Kurye Hizmetleri

İzmit ve çevresine verdiğimiz kurye hizmetleri tamamıyla isteğe bağlı olarak çalışır. İhtiyacınız dahilinde kurye araçlarımızı size yönlendiririz. İzmit kurye hizmetlerini tercih ettiğiniz takdirde birçok avantajla karşılaşırsınız. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hızlı ve profesyonel kuryelerle çalışmak
 • Motosikletli hızlı ve acil kurye hizmetleri
 • Ekonomik taşımacılık fiyatları

Hızlı ve verimli hizmeti ile özellikle zamana duyarlı ve çabuk bozulan ürünlerin teslim edilmesi gerekiyorsa bu durum en iyi şekilde aynı gün teslimat ile çözülür. Kurye hizmetlerimiz sayesinde taşıma işlemleri için sizin ekstra bir araç temin etme zorunluluğunuz ortadan kalkar. Bu durumda aracın bakımı ve benzini açısından size ciddi bir kar sağlar. 

Aynı gün kurye hizmeti almak için dahi size en uygun fiyat garantisi sunulur. Bu sebeple kendi aracınız ile teslimat yapmaktansa İzmit kurye hizmetlerini kullanmak sizin için her zaman daha iyi olacaktır.

İzmit kurye hizmetleri vererek profesyonel ekibimiz ile İzmit ve çevresindeki kurye bulma problemini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size garanti vererek problemsiz bir şekilde kurye hizmeti sunuyoruz. Teslimatınızın büyüklüğü ve nereye gideceği fark etmeksizin talepleriniz yerine getirilir. İzmit kurye hizmetleri ile birçok farklı ürün taşımacılığı yapılabilir. Bunlar:

 • Eşya parçaları
 • Baskı malzemeleri ve ürünleri
 • Evrak ve belgeler
 • Tekstil ürünleri
 • Tıbbi malzemeler

Kanun ve yasalara aykırı olmayan her ürün Posta Kurye garantisi ile güvenle taşınır.

İzmit Moto Kurye

Moto kurye, en sık tercih edilen hizmet modellerimizden biridir.  Tüm kargo ve lojistik ihtiyaçlarını karşıladığımız motorlu kurye hizmetlerimizle 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Moto kurye, trafikte daha az alan kapladığı için daha aktif ve hızlı teslimat hizmetleri sağlarlar. Bu sebeple Gebze kurye hizmetleri de moto kurye ile daha seri bir şekilde gerçekleştirilir.

 

İzmit Acil Kurye

Acil kurye hizmetimizi genellikle önemli ve zamanla yarışan durumlarda bulunan kişiler tercih eder teslimatını yapmak istediğiniz eşyaların ve teslim yerinin koordinat bilgilerini bize göndererek kuryenizin saatler içinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Gebze kurye hizmetleri dahilinde verdiğimiz acil kurye ile teslim edilmesi gereken paketler için ayrı bir motorlu kurye birimi dahil olur.

İzmit Hızlı Kurye

Hızlı kurye hizmetimiz, tüm çevre bölgeler arasındaki mesafenizi minimum saat aralığına düşürür. Bu hizmet ile size belirli bir süre bilgisi verilir ve söz verildiği gibi o sürede belirttiğiniz adrese paketiniz teslim edilir. İzmit içi belirtilen herhangi bir konum için hızlı kurye seçeneği tercih edildiği takdirde ortalama 2-3 saatlik bir sürede teslimat gerçekleştirilir.

İzmit Gümrük Kurye 

İzmit gümrük kurye hizmetimiz, müşterilerimizin gümrük süreçlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olur. Söz konusu ürünlerin gümrük işlemleri sırasında gereken evrakların hazırlanması ve ilgili kurumlara teslim edilmesi gibi işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Firma, müşterilerinin taleplerine en kısa sürede cevap verir ve işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlar. Ayrıca, müşterilerine uygun fiyatlar sunarak ekonomik bir hizmet sunar.

İzmit Kurye Hizmet Bölgeleri

Kurye hizmet bölgeleri birçok farklı alana dağılmıştır. Bu bölgeler;

 • Çarşı Yapı,
 • Asımkibar,
 • İzmit merkez,
 • Alikahya,
 • Gündoğdu,
 • Kuruçeşme,
 • Malta,
 • Tepeçik,
 • Yahya Kaptan,
 • Yenişehir şeklinde sıralanabilir.

Gebze sanayi bölgesi de dahil olmak üzere hemen her yerde kurye hizmeti verilmektedir.

İzmit Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Şehirlerarası kurye hizmeti, profesyonel birimlerle çalıştığınız takdirde işleriniz sorunsuz bir şekilde halledilir. Şirket veya kişisel paketler, belgeler, formlar ve diğer öğeler için bir teslimat hizmetine ihtiyacınız varsa paketlerinizin doğru varış noktasına zamanında ulaşması konusu ekstra bir önem taşır. Dahası, taşımacılık hizmeti şehirlerarası olarak gerçekleştiğinde endişeniz daha çok artar. Bu durum oldukça normaldir. 

Alanı fark etmeksizin birçok farklı sektördeki işletmeler için çok çeşitli teslimat hizmetleri sunuyoruz. Şehirlerarası kurye hizmeti olarak ise profesyonel bir kadro ile çalışıyor ve işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Şehirler arası kurye hizmeti alırken profesyonel kişilerle çalışmanızın size birçok artı durum sağlar: 

 • Her zaman zamanında teslimat
 • Kapsamlı takip
 • Yüksek güvenlik
 • Azaltılmış maliyet ve zaman yönetimi

Teslimatları kendiniz halletmek yerine profesyonel bir kurye servisiyle çalıştığınızda, daha hızlı ve daha güvenilir teslimat süreleri bekleyebilirsiniz. Bir saat, iki saat, dört saat, aynı gün teslimat ve hatta özel hizmetler dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunuyoruz, böylece ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.  

Kapsamlı takip imkanı sayesinde bir paketi yollayıp nerede olduğunu düşünmenize gerek yoktur. Bu avantajla “Zamanında teslimat yapılacak mı yoksa teslimatım gecikecek mi?” gibi sorularla gereksiz strese girmenize gerek kalmayacak. Bu şekilde üstün güvenlik teknolojisi sunan İzmit kurye hizmetleri ile her şeyin güvenli bir şekilde teslim edildiğinden emin olana kadar kolilerinizi takip edebilirsiniz.

Gizli formlar veya pahalı öğeler gönderen bir sektörde çalışıyorsanız iletişimde olduğunuz kurye hizmetinin güvenilir ve profesyonel kişiler tarafından sağlandığından emin olmanız gerekir. Posta Kurye firması olarak sağladığımız şehirlerarası kurye hizmeti ile size teslimat süreci bitene kadar garanti veriyoruz.

İzmit – İstanbul Kurye

İzmit İstanbul kurye hizmetlerimiz ile sizin için iki şehri birleştiriyoruz! İzmit’ten İstanbul’a hızlı, acil veya standart kurye fark etmeksizin her türlü hizmet gerçekleştirilir.

İstanbul kurye hizmetimiz ile iki şehir arasında nakil işlemleriniz gerçekleştirilebilir. Verdiğiniz paket birkaç gün içerisinde veya aciliyet durumunda aynı gün teslim edilir. Bu süreçteki teslimat bilgilerini ayrıntılı bir şekilde iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İzmit Kurye Telefonu

Kurye telefonu ile bizimle iletişime geçmek isterseniz 02626425665 ve 05437744141 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. 7/24 canlı destek hattı üzerinden ayrıntılı bilgi öğrenebilir ve kargo hizmeti alabilirsiniz bunun yanından Posta Kurye sitesi üzerinden iletişim adreslerini alabilir ve harita üzerinden konum bilgisini öğrenebilirsiniz. Mevcut konum bilgisi telefonla iletişime geçmek yerine yüz yüze bilgi almak isteyen kişiler için paylaşılmıştır.

Firmamızın sunduğu hizmet dahilinde olan kurye Marmara Bölgesi’nin tanınan isimlerinden olup size en uygun fiyat garantisiyle hizmet verir.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Şehirler Arası Moto Kurye Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, şehirler arası moto kurye hizmetimiz mevcuttur.

Kurye Hizmeti Almak için Sizinle Nasıl İletişime Geçilebilir?

Posta Kurye internet sitemizde vermiş olduğumuz iletişim seçenekleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmit Dışında Hangi Şehirlerde Kurye Hizmeti Veriliyor?

İzmit’e ek olarak Düzce, Balıkesir, Ankara, Bursa, Edirne, İzmir, Ordu, Sakarya, Trabzon, Tekirdağ ve Yalova illerinde hizmet vermekteyiz.