Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

BÜYÜKÇEKMECE KURYE

Büyükçekmece kurye hizmetlerimizle taşımacılık faaliyetleri için sizleri tüm sorunlardan kurtarıyoruz. Hızlı, kaliteli ve güvenli uygulamalar gerçekleştirilerek, gönderi yapma ihtiyaçları anında karşılanmaktadır. Uzman kadro ve bakımlı araçlar sayesinde hizmet kesintiye uğramadan verilir. 7/24 çalışma prensibiyle zorlu görünen süreçler, tarafımızdan gayet kolay şekilde sonuçlandırılmaktadır.

 

Büyükçekmece

Büyükçekmece Kurye Hizmetleri

Sektörde edindiğimiz tecrübeler, tüm teslimat süreçlerinde büyük bir titizlikle kullanılmaktadır. Büyükçekmece kurye uzman kadromuzla her aşamada müşterilerimizle iletişim kesilmemektedir. Gönderilerin durumları ve diğer merak edilen tüm konular hakkında ne zaman istenirse müşteri hizmetleri aracılığıyla bilgi alınabilir. Böylece tedirginlik yaşamaya gerek kalmamaktadır.

Yapılan iş planlamasının etkinliği sayesinde belirlenen süreler içinde işlemler tamamlanır. Bütün gönderiler alıcıların adreslerine hızla ulaştırılır. Taşıma esnasında kesinlikle risk alınmayarak paketlerin zarar görmesi engellenir. Büyükçekmece kurye hizmetlerimiz şunlardır:

 • Moto kurye
 • Hızlı kurye 
 • Acil kurye
 • Gümrük kurye
 • VIP kurye 
 • Uçak kargo kurye
 • Şehirlerarası kurye
 • Araçlı kurye

Gerçekleştirilen hizmetler beklentilere göre ayarlanmaktadır. Böylelikle tüm talepler kolayca karşılanır.

 KURYE HİZMETLERİ
Moto Kurye
Moto kurye hizmetiyle çok kısa süreler sonucunda paketler adreslerine götürülmektedir. Belirtilen noktalardan alınan gönderiler, zaman tasarrufuyla beraber alıcılarıyla buluşturulur.
Acil Kurye
Moto kurye hizmetiyle çok kısa süreler sonucunda paketler adreslerine götürülmektedir. Belirtilen noktalardan alınan gönderiler, zaman tasarrufuyla beraber alıcılarıyla buluşturulur.
Hızlı Kurye
Hızlı kurye seçeneğimizle Büyükçekmece kurye faaliyetlerimiz hem güven içinde hem de son sürat devam etmektedir. Paketler ekspres bir şekilde teslim alınır. Hızlı kurye sayesinde herhangi bir bekleme süresinin tamamlanmasına veya işlemlerin sıraya alınmasına gerek kalmaz.

Gönderilerin teslim edilmesinin yanı sıra, farklı noktalardan paketler alınarak müşterilerimize teslim edilebilmektedir. Hem ticari hem de bireysel gönderiler büyük bir özenle taşınarak teslim sağlanır. Büyükçekmece kurye hizmetlerimizden yararlanmaya başlayarak müşteri odaklı yaklaşımların keyfini her zaman çıkarabilirsiniz.

Büyükçekmece Kurye Hizmet Bölgeleri

Posta Kurye ekibi olarak ilçenin her bir noktasına hizmetlerimizi götürmekteyiz. Büyükçekmece genelinde tüm gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak yüksek bir memnuniyet yaratıyoruz. Hizmet bölgelerimizden bazıları şunlardır:

Beykent

Güzelce

Kumburgaz

Mimaroba

Tepecik

Mimarsinan

Muratbey

Ahmediye

Celaliye

Büyükçekmece’nin tüm semt ve mahalleleri hizmet ağımızın içinde yer almaktadır. Müşterilerimizi sürekli olarak memnun edebilmek adına uygulamalarımız hiç durmadan devam etmektedir.

Tüm beklentileri karşılayabilmek adına her zaman gelişmeye devam ediyoruz. Teknolojik veya sektörde meydana gelen değişimlere anında ayak uyduruyoruz. Hizmetlerimizi hep daha iyi bir seviyede sunabilmek için araştırmalarımız sürmektedir. Böylece yalnızca taşımacılık işlemlerinde değil aynı zamanda müşteri ilişkileri adına da benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Büyükçekmece kurye hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlamak için iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Kurye Teslimat Süreci

Teslimat aşamaları büyük bir özenle gerçekleşmektedir. Gerekli bilgilerin iletilmesiyle birlikte uzman kurye personeli yola çıkar. Yol bilgileri sayesinde kuryelerimiz oldukça kısa zamanda paketleri adresten teslim alır. Paket boylarına göre motor veya araç tercih edilir. Bununla birlikte ekstra hassasiyet gerektiren gönderiler için de VIP yöntemi seçilerek araçla hizmet alınabilir.

Büyükçekmece’den yola çıkarak İstanbul geneline hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlanır. Şehir içiyle birlikte şehirlerarası gönderilerde uygulama verimliliğiyle kolaylıkla adreslerine yollanır. Yakın şehirlere motorla gidilebilmektedir. 

Havaalanı bulunan tüm şehirler için paketler anlaşmalı uçak kargo firmalarına teslim edilebilir. Diğer şehirler için otogarlara teslimat yapılabilir. Bununla birlikte araç ve motor bakımları periyodik olarak gerçekleştirildiği için olabilecek bütün aksaklıklara karşı tedbirler yola çıkmadan alınır.

Hizmetlerimiz sadece gönderi yapmakla sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda adınıza gelen tüm paketler dilediğiniz yerlerden alınarak tarafınıza ulaştırılır. Büyükçekmece kurye uygulamalarımızla müşterilerimizin memnuniyeti için her yeni güne yüksek motivasyonla başlamaktayız. İşlemlerini gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde memnuniyet sağlamanın ne denli önemli olduğunu çok iyi bilmekteyiz.

Büyükçekmece Kurye Hizmeti ile Neler Taşınabilir?

Büyükçekmece kurye uygulamalarıyla kurallar gereği taşınmasında herhangi bir kısıtlama bulunmayan her türlü eşya ve malzeme taşınabilmektedir. Taşıma sürecinde paket içerikleri tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda olabilmektedir. Taşınabilecek gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Yedek parça
 • Diş protezi
 • Evrak ve zarf
 • Elektronik ürün
 • Kıymetli eşya
 • Gıda malzemesi
 • Tıbbi ürün
 • Kırılabilecek eşya

Müşteri talepleri çerçevesinde her türlü bireysel ve ticari gönderi Büyükçekmece kurye ekibimiz tarafından hassas bir biçimde taşınmaktadır.

Büyükçekmece Kurye Fiyatları

Kurye aracılığıyla gerçekleştirilecek taşıma işlemlerinin fiyatları, müşteri özelinde belirlenmektedir. Standart ücretlendirmelerin yanında gönderi detaylarının hesaplanması önemlidir. Bu sayede her gönderi titizlikle değerlendirilerek fiyatlandırılır. Posta Kurye olarak kurye fiyatlarını piyasa şartlarının altında ve uygun seviyelerde sunmayı hedefliyoruz.

Kurye fiyatları; tercih edilecek taşıma yöntemi, paket boyutları ve gidilecek mesafe gibi etkenler neticesinde son haline ulaşmaktadır. Acil ve hızlı motor kurye fiyatları ise normal hizmetlere göre farklılık gösterebilir. Gece ve gündüz duraksamadan devam eden uygulamalarımız için teslimat zaman aralığı da fiyatları etkilemektedir. 

Tüm gönderi ihtiyaçlarınızda Posta Kurye olarak taleplerinize kaliteli ve hızlı bir şekilde cevap verebilmek için görev başında beklemekteyiz. Hizmet detaylarımızı incelemek ve hızlıca irtibat kurmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Acil Kurye Nedir?

Büyükçekmece acil kurye, çok daha hızlı taşınması gereken gönderiler için kullanılan bir yöntemdir. Günün her saati ve her çeşit paket çok daha kısa sürelerde yerlerine ulaştırılır.

Kurye ve Kargo Arasındaki Fark Nedir?

Kargo belirli zaman aralıklarında teslimat yapar. Kurye hizmetiyle ise kısa süreler içinde 7/24 taşımacılık hizmeti verilebilir. En kaliteli kurye hizmetleri için postakurye.com aracılığıyla hizmet alınabilir.

Kurye ile Aynı Gün Gönderim Ne Demek?

Büyükçekmece kurye ayrıcalıklarıyla aynı gün teslimat yapılmaktadır. Taleplerin iletilmesiyle birlikte gün içerisinde gönderiler teslim edilmektedir.