Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

ATAŞEHİR KURYE

Ataşehir kurye ihtiyacınız olduğu zaman firmamız “Posta Kurye” ile iletişime geçebilirsiniz. Biz tamamen profesyonel olarak paket, evrak, belge gibi eşyalarınızın adrese teslim edilmesini sağlıyoruz. Firmamızda çalışan herkes, uzmanlığını kanıtlamış kişilerdir. Öncelikle güvenliğe dikkat ederek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bunun için verdiğiniz eşyanın boyutuna ve durumuna uygun olan araç seçilir.

ATAŞEHİR

Ataşehir Kurye Hizmetleri

Posta Kurye olarak ihtiyacınıza yönelik birçok farklı hizmet veriyoruz. Ataşehir kurye şubemiz için de zamana göre çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Verdiğiniz ürünlerin ne zaman ulaşacağına göre “Kurye Çağır” butonuna tıklayarak hizmet tercihi yapabilirsiniz. Hizmetlerimizin detayını görmek için aşağıdaki listeyi incelemeniz mümkündür.

Posta Kurye olarak küçük boydaki eşyalarınız için moto kuryelerimiz hizmet verir. Bu araçlar trafikte çok daha hızlı hareket ettiği için verdiğiniz ürünler hızlıca teslim edilir. Paket gibi büyük boydaki eşyalar için genellikle araçlı kuryelerimiz çalışmaktadır. Özellikle kırılacak eşyalarınız varsa herhangi bir zarar gelmeden ürünlerin adrese teslim edilmesi sağlanır. Ürünlerinize bağlı olarak araç seçimi yapılır.

Ataşehir Kurye Hizmet Bölgeleri

Anadolu Yakası kurye hizmetleri için birçok farklı bölgeye hizmet vermekteyiz. İstanbul’a bağlı olan Ataşehir’den gönderilerinizi alarak farklı semtlere ve ilçelere götürürüz. Dilerseniz, yakınında olan Kocaeli’ne de paket, evrak gibi gönderileriniz iletilir. Adresinizi yazmanız bu konuda yeterlidir. Sonrasında kuryelerimiz aşağıdaki aşamalarla gönderilerinizi alarak hizmete başlar:

  • Bizimle iletişime geçtikten sonra kuryemiz adresinize gelir ve gönderiyi alır.
  • Gönderinizin güvenilir bir şekilde gitmesi için doğru araca yerleştirilir.
  • Kuryemiz hemen yola çıkar.

Seçtiğiniz hizmete göre gönderiler en kısa sürede teslim edilir. İletilecek ürünler için bütün güvenlik önlemleri alınır ve güvenilir bir şekilde adrese ulaşır. Bu doğrultuda Ataşehir’in her mahallesinden gönderilerinizi bize teslim etme şansınız vardır. 

Esatpaşa Kurye

Kurye faaliyetleri kapsamında Esatpaşa Mahallesi’ne de hizmet veriyoruz. Buradan göndermek istediğiniz ürünler için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Gönderinin boyutuna göre uygun araçlar seçilir. Kuryelerimiz kısa sürede adresinize gelerek gönderiyi alır. Daha sonrasında verdiğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Ferhatpaşa Kurye

Ferhatpaşa kurye için Ataşehir şubemizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Profesyonel hizmetlerimizden birini seçerek ürünlerin verdiğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu aşamada eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde yerleştirme yapılır. Adrese teslim edildikten hemen sonra size bilgi verilir. 

İçerenköy Kurye

İçerenköy Mahallesi’nden herhangi bir gönderinin farklı bir adrese ulaşması gerekiyorsa, firmamız Posta Kurye’nin kalitesinden yararlanabilirsiniz. Ataşehir kurye hizmetimiz dahilinde İçerenköy Mahallesi de bulunmaktadır. Eşyalar, buradan alınarak teslim edilmesi gereken yere güvenli şekilde ulaştırılır.

Küçükbakkalköy Kurye

Kurye hizmetimiz kapsamında Küçükbakkalköy Mahallesi’nde bulunan adresinizden eşyalarınızın ulaştırılması için hizmet veriyoruz. Bizi arayarak veya internet sitemizden “Kurye Çağır” butonuna basarak hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Seçtiğiniz hizmet türüne bağlı olarak kuryelerimiz, eşyalarınızı belirli bir süre içinde teslim eder. VIP, Acil kurye gibi birçok farklı seçeneğiniz vardır.

Yedpa Kurye

Yedpa Mahallesi’nden alınan gönderileriniz, İstanbul’un her semtine hızla teslim edilir. Bunun için yapmanız gereken; firmamızla iletişim kurmaktır. Ataşehir şubemizle görüştüğünüz andan itibaren hizmetimiz başlar. Gönderileriniz alınarak en kısa süre içinde teslim edilir. 

Barbaros Kurye

Barbaros Mahallesi’nde bulunan şirket evraklarınız veya evinizden göndereceğiniz eşyalar için Ataşehir kapsamında hizmet veriyoruz. Gönderilerinizin ne zaman ulaşması gerektiğine karar vererek hizmetlerimizden birini tercih edebilirsiniz. Uzman kuryelerimiz, size daha kaliteli hizmet vermek için en kısa sürede teslimatı gerçekleştirir. Hemen bizi arayarak hizmetimizden gece dahil olmak üzere yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Kurye Fiyatları

Posta Kurye olarak her zaman sizi düşünerek hareket eder. Bu nedenle Ataşehir kurye için uygun fiyatlar belirlemeye özen gösteriyoruz. Bizimle çalıştığınız zaman bütçenizden çok fazla harcama yapmanıza gerek yoktur. Biz, kaliteli hizmetin uygun fiyatlarla verilmesini sağlayarak sizi memnun etmeye çabalıyoruz.

Fiyatlarımız, belirli nedenlere göre değişiklik göstermektedir. Bunlardan biri, seçtiğiniz kurye hizmetidir. Örneğin; normal kurye ile acil kurye fiyatları arasında bir fark vardır. Aynı zamanda şehir dışına çıkması gereken gönderileriniz için fiyatlar değişebilir. Dilerseniz, öncelikle bizimle iletişim kurarak ön fiyat bilgisi alabilirsiniz. Böylece ödemeniz gereken meblağın ne kadar olduğu konusunda fikir almanız mümkündür.

Ataşehir Kurye Telefonu

Almak istediğiniz Ataşehir kurye hizmeti için bizi telefon numaramızdan arayabilirsiniz. 02626425665 ve 05437744141 telefon numaralarından birini arayarak bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Bu esnada gönderilecek eşya ile alakalı bizi bilgilendirmeniz gerekiyor. Buna bağlı olarak araç seçimi gerçekleşir. Ardından kuryelerimiz verdiğiniz adresten gönderiyi teslim alarak gitmesi gereken yere ulaştırır.

Telefonla ulaşmak yerine sitemizde bulunan “Kurye Çağır” sekmesini tercih edebilirsiniz. Burada bir form doldurmalısınız. İsim, soy isim, adres ve detaylar gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekiyor. Ayrıca hizmet seçenekleri arasından seçim yapmalısınız. Bu form, info@postakurye.com adresine gönderilir ve ardından sizinle iletişim kurularak gönderilerinizin teslimatı için süreç başlar.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir için Acil Kurye Seçeneği Var mı?

Evet, Posta Kurye olarak Ataşehir için acil olarak gönderilmesi gereken eşyalarınızı alıyoruz. Sadece bu hizmet fiyatı normal kuryeye göre biraz fazladır. Kısa süre içinde gönderileriniz bu hizmetle teslim edilir.

İletişim Numaranız Nedir?

02626425665 - 05437744141 numaralarını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurye Hizmetinde Ürünler Kaç Saatte Teslim Edilir?

Seçtiğiniz hizmet türüne bağlı olarak süre farklılık gösterir. Normal kurye için bu süre 3-4 saat arasıdır. Acil Kurye hizmetimiz biraz daha hızlıdır. En hızlı seçeneğimiz ise VIP kurye hizmetidir.