Posta Kurye

Edirne Kurye

Edirne kurye, firmamızın şehirler arası teslimat bölümünde yer alan bir hizmetimizdir. Posta ve kargo hizmetlerinin son derece arttığı bu günlerde, sunduğumuz geniş imkanlarla paketlerinizi sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmek için yola çıkıyoruz. Firmamız; çeşitli ulaşım araçları, güvenilir çalışma arkadaşları, hassas ve özenli işlem kapsamında son derece esnek, dinamik ve kaliteli biçimde teslimat işlemlerini gerçekleştirir. Farklı teslimat seçenekleriyle birlikte pek çok bölgeye gönderilerinizi ulaştırıyoruz. 

Express Kurye

Edirne

Edirne Motorlu Kurye Hizmeti

Moto kurye olarak da bilinen hizmetimizde, sizlere ufak paketleri ve evrakları taşıma desteği sağlıyoruz. Ulaşımda kullanılan motosiklet sayesinde şehir içerisindeki kalabalıktan etkilenmeden hızlı bir şekilde paketleriniz ilgili adreslere ulaştırılıyor. Ürünlerinizi, taşıma halinde dökülmesine ve kırılmasına olanak vermeden korurken, yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı paketlerinizi sigorta kapsamına alıyoruz. Şehir içerisinde gerçekleştirilen işlemlerimizin içeriğinde;

 • Doküman veya evrak,
 • Kişisel eşyalar,
 • Gıda, malzeme,
 • Küçük boyutlu gönderiler, bulunuyor. 

7 gün 24 saat hizmet veren Edirne Kurye seçeneğimizde, bize ulaşarak taşınmasını istediğiniz paketlerinizi veya evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Aynı zamanda teslimat süreci boyunca bilgilendirici mesajlar yardımıyla anlık olarak ürününüzü takip etme fırsatı sunuyoruz. Sizler de dilediğiniz saatte firmamıza ulaşarak şehir içinde gerçekleşen motorlu taşıma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Edirne Arabalı Kurye Hizmeti

Araçlı kurye uygulamaları, motosiklet ile taşımaya uygun olmayan büyük ebattaki gönderiler için yoğun olarak tercih edilir. Dilediğiniz her an talep edebileceğiniz bu işlemde birden fazla paket de teslim edilebilir. Aynı zamanda ekstra hassasiyet isteyen gönderilerin arabalı kurye ile taşınması tavsiye edilir. Böylelikle paketlerin zarar görme ihtimali en aza indirilmiş olur. 

Bu hizmetin sağladığı avantajlardan biri de en az motor kadar hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirmesidir. Güvenilir ekibimiz ve son model araçlarımız sayesinde trafiğe takılmadan, hasar görmeden ve gecikmeden ürünlerinizi gerekli adreslere ulaştırıyoruz. Hizmet çeşitlerimizin birçoğunda bulunan takip sistemi, araçlı taşımalar için de geçerlidir. Böylelikle anlık olarak gönderinizin durumunu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda çalışma arkadaşlarımıza teslim ettiğiniz her paket, mağduriyet yaşamamanız adına sigorta kapsamında korunur.

Edirne kurye, arabalı taşıma hizmetimiz için belirlenen fiyat, paket içeriğine göre değişim gösterir. Firmamıza teslim edeceğiniz gönderilerin boyutu, ağırlığı ve adedi fiyat açısından belirleyici rol oynar. Fiyat konusunda doğru bilgi almak için  firmamıza ulaşabilirsiniz.

Edirne Acil Kurye Hizmeti

Acil kurye olarak adlandırılan hizmetimizde asıl amaç bizlere teslim edilen ürünlerin en hızlı şekilde adresinize ulaştırılmasıdır. Bu noktada görevlilerimiz oldukça seri hareket ederek en kısa sürede işleminizi gerçekleştirmeyi hedefler. Teslimat süreleri değişiklik gösterdiğinden kesin bir saat dilimi belirtmek zordur. Hava durumu, araç seçimi ve trafik, bu noktada belirleyici rol oynar.

Çoğunlukla belirlenen zaman aralığında yapılan teslimatlarda, yukarıda belirtilen olumsuz durumların yaşanması, en fazla 5-10 dakikalık bir gecikme yaşanmasına sebep olur. Günün her saati yararlanabileceğiniz acil kurye hizmetimizde, gönderileriniz saniyeler içerisinde paketlenerek teslimat için hazır duruma getirilir. Çalışma arkadaşlarımız aciliyeti olan gönderilere odaklanarak olabilecek en kısa sürede ürünlerinizi sizlere ulaştırır. 

Motorlu, araçlı ve nöbetçi olmak üzere farklı çeşitlerde bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Motosiklet, küçük boyutlu gönderiler ve evraklar için tercih edilen bir sistem olduğundan acil ulaşımda sıklıkla talep edilir. 

Belgelerinizin birkaç dakika içerisinde belirlediğiniz adrese ulaştırılmasını istediğinizde  moto kurye seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Motosiklet ile taşınmaya uygun olmayan acil gönderileriniz içinse araçlı kuryelerimizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle, birkaç saat içerisinde teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz araçlarımız tarafından güvenle taşınır. Nöbetçi kuryelerimiz ise hafta sonunda veya gece saatlerinde devreye girer. Geç saatlerde acil olarak teslim edilmesi gereken ilaç, yiyecek-içecek gibi ürünler için bu hizmetimiz fazlasıyla avantajlıdır.

Edirne Gece Kurye Hizmeti

Günün her saatinde hizmet veren firmamız, geç saatlerde ulaştırmanız gereken veya gün içerisinde kargoya teslim etme fırsatı bulamadığınız gönderiler için gece hizmeti seçeneğini sunuyor. Yoğun şekilde çalışan kişiler için oldukça avantajlı olan bu seçenekte görevlilerimiz, olabildiğince hızlı bir biçimde güvenle paketlerinizi teslim ediyor. 

Geç saatlerde gerçekleştirilen bu işlemlerde teslimat için motosiklet tercih edilir. Küçük olduğu için kullanımı ve ulaşımı daha kolay olan motosikletlerle, trafik yoğunluğunun az olduğu gece saatlerinde verimli bir şekilde çalışılabiliyor. 

Edirne kurye gece teslimatı fiyatları, diğer hizmet seçeneklerine oranla daha yüksek olabilir. Bunun sebebi ise hızlı ve acil teslimat için özelleştirilen bir sistem oluşundan gelir. Alacağınız hizmetin fiyatı;

 • Gidilecek mesafe,
 • Paketin ağırlığı,
 • Paketin boyutu,
 • Teslimatın aciliyet durumuna göre değişim gösterir. 

Her an ve her saat yararlanabileceğiniz gece kurye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Edirne Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Şehirler arası kurye hizmetleri, genellikle online mağazalar ve şirketler tarafından tercih edilir. Bunun yanında pek çok bireysel kullanıcı da şehirler arası seçeneği kullanır. Teslim edilmesi gereken ürünler, son model araçlarımızla güvenilir ve seri bir şekilde farklı lokasyonlara dağıtılır. 

Posta Kurye firması olarak; VIP teslimat, motorlu taşıma, araçlı taşıma, uçak kargo ve özel teslimat seçenekleriyle çeşitli hizmet avantajı veriyoruz. Sunduğumuz seçeneklerin tamamında kalite ve konfor ön planda tutuluyor. Ürünlerinize göre araç seçimi yaparak paketlerin kırılmadan veya dökülmeden teslim edilmesini sağlıyoruz. Siparişleriniz, bireysel gönderileriniz ve evraklarınız, ürün sigortası güvencesinde adresinize kadar ulaştırılıyor. 

Edirne Kurye Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslimat seçeneği, en hızlı kurye hizmetlerinin başında gelir. Online alışverişler ve kurye hizmetlerine duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte hayatımıza giren bir kolaylıktır. Bu hizmet, şehir içi teslimatlarda geçerli olmakla birlikte istenilen saatte teslim edilme avantajını sunar. Aynı gün teslimatın sağlamış olduğu bazı avantajlar şunlardır:

 • Güvenilirlik
 • Maliyet düşüklüğü
 • Planlama
 • Takip

   

Firmamızın profesyonel bir şekilde ele aldığı süreçte gönderileriniz, herhangi bir hasara maruz kalmadan araçlarımıza taşınır. Burada çeşitli kontroller yapıldıktan sonra güvenle adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar. Sistematik görev dağılımları, çalışma arkadaşlarımızın daha verimli ve esnek hareket etmesine olanak sağlarken sizlere daha iyi hizmet vermesine de yardımcı olur. 

Paketleriniz kapınıza gelene kadar takip sisteminden gönderinizin durumunu görebilirsiniz. Belirlenen saatlerde, talep ettiğiniz adrese ulaştırılan gönderileriniz hakkında bilgilendirmeler telefon aracılığıyla gerçekleştirilir. 

Edirne Kurye Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Adresinize teslim edilmesini istediğiniz paketlerin güvenle size ulaşması için kargo hizmetleriniz için seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç durum bulunabilir:

 • Uygun taşıma: Kuryeye teslim etmek istediğiniz paketi seçerken, gönderinize en uygun taşıma seçeneğini tercih etmeniz tavsiye edilir. Örnek olarak; küçük ebatlı gönderiler için moto kurye seçeneği uygunken, büyük boyutlu gönderileriniz için bu teslimat doğru bir tercih olmaz. Bu sebeple gönderinizin özelliklerini göz önüne alarak seçim yapmalısınız.
 • Doğru hizmet: Firmamız, acil kurye, gece kuryesi, aynı gün teslimat gibi avantajlı fırsatları sizlere sunar. Günün her saati yararlanabileceğiniz bu fırsatları değerlendirmeniz, gönderilerinize daha hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar. Önemli evraklar ve ilaç gibi ihtiyaçlar için acil taşıma, gece hizmeti ve aynı gün teslimat seçeneklerini tercih edebilirsiniz.
 • Sağlam paketleme: Gönderilerinizin hasar görmeden adresinize ulaşması için gerekli kontroller ve paketlemeler yapılır ancak firmamıza teslim etmiş olduğunuz gönderileri sağlam ve uygun bir ambalaj içerisinde bizlere ulaştırmanızı öneririz. Böylelikle paketlerinizin taşıma aşamasında zarar görme oranı en aza indirilir.

   

Gönderiniz için bu durumlara dikkat ettikten sonra herhangi bir durum yaşamadan hızlı ve sorunsuz bir biçimde teslim alabilirsiniz. 

Edirne Kurye Hizmet Bölgeleri

Edirne kurye, firmamız tarafından şehirlerarası hizmet veren işlemlerimiz arasında yer alır. Hizmetlerimiz kapsamında Edirne’nin her ilçesine teslimat gerçekleştirmekteyiz. Firmamız tarafından teslimat yapılan Edirne hizmet bölgeleri aşağıdaki gibidir:

Enez

Lalapaşa

Uzunköprü

Havsa 

Meriç

İpsala

Merkez

Keşan

Süloğlu

Edirne Kurye İletişim

Firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Gönderim yapmak istediğiniz paketler ve evraklar için +90 543 774 41 41 numaralı cep telefonunu veya 0262 642 56 65 numaralı sabit hattı arayarak bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda gönderiniz için merak ettiğiniz her şeyi mail yoluyla info@postakurye.com adresine iletebilirsiniz. 

Edirne Kurye Fiyatları

Fiyatlarımız, hizmet seçeneklerine göre değişim gösterir. Teslimatta kullanılacak olan araç ve teslimat saati bu noktada belirleyicidir. Taşıma yapılacak paketin ağırlığı, boyutu, gideceği bölge fiyatın belirlenmesinde etkin rol oynar. Aynı zamanda gece hizmetleri ve şehirlerarası taşıma işlemlerinde farklı fiyatlandırmalar uygulanabilir. Bu konuyla ilgili bilgi almak için firmamız Posta Kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kuryeler Gece Çalışır Mı?

Firmamız, sizler için en iyi kaliteyi sunabilmek için gece saatlerinde de hizmet veriyor. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizi kullanarak gece teslimatlarından yararlanabilirsiniz.

Kiralık Kurye Nedir?

Bireysel müşteriler ve çeşitli işletmeler tarafından tercih edilen kiralık kurye, geçici olarak kullanılabilen bir seçenektir. İhtiyacınız olan ekstra taşımacılık işlemlerinde yararlanabileceğiniz bu fırsatta, gönderileriniz sorunsuz bir şekilde gitmesi gereken yere ulaştırılır.

Moto Kurye ile Neler Taşınamaz?

Moto kurye hizmeti küçük boyuttaki gönderiler için uygundur. Buna göre çok sayıda koli, yasa dışı maddeler, büyük boyutlu gönderiler ve geniş ebatlı ev eşyaları moto kurye tarafından taşınamaz.