Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Güngören Kurye

Günümüzde kurye hizmetleri, en önemli iş kollarından biridir. Hemen her gün eşya, evrak, ürün ya da malzemeler, kuryeler aracılığıyla adreslere ulaştırılır. Alınan bu hizmetin güvenilir ve hızlı olması, herkes için en önemli unsurdur. İstanbul ilinin en kalabalık ilçelerinden biri olan Güngören’de kurye hizmetleri oldukça gelişmiştir. Firmamız taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olup Güngören kurye hizmetleri kapsamında bütün kargolarınızı adreslere en hızlı şekilde teslim eder. 

Güngören

Güngören Kurye Hizmetleri

Güngören kurye hizmetlerini deneyimli kadromuz, hızlı araç filomuzla haftanın yedi günü ve yirmi dört saat olmak üzere tarafınıza sunuyoruz. Firmamızın özenle sunduğu bu hizmetle, sizlere her zaman sorunsuz ve stressiz bir kurye sürecini temin ediyoruz. Güngören ilçesi ve Türkiye genelinde bizleri aradığınız takdirde adresinizden kargolarınızı teslim alıp en kısa sürede istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. Bu bağlamda verdiğimiz hizmetlerse sırasıyla şunlardır:

Güngören Gece Kurye

Güngören kurye kapsamında gece kurye hizmetimiz de bulunur. Bu sayede aciliyeti olan bütün istekleriniz, kesintisiz olarak yerine getirilir. 24 saat açık olan müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşarak acil kargolarınızı gece saatlerinde bile yerlerine ulaştırmanız, Güngören gece kurye hizmetimizle mümkündür.

Güngören Şehir Dışı Kurye

Güngören şehir dışı kurye ile sadece ilçe genelinde değil, şehirlerarası ya da diğer ilçelere de hizmet veriyoruz. Türkiye’nin her yerine bütün kargolarınızı en kısa sürede güvenle ulaştırıyoruz.

Güngören Nöbetçi Kurye

Firmamız kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu bağlamda sizlere kusursuz bir hizmet vermek için özellikle gece saatlerinde, Güngören nöbetçi kurye ekibimizle her daim yardımcı oluyoruz.

Güngören Hızlı Kurye

Güngören hızlı kurye hizmetiyle, her çeşit kargolarınızı emniyetli ve hızlı şekilde adreslerine teslim ediyoruz. Özellikle ilçe genelinde hızlı kurye sayesinde en geç 1 saat içerisinde istediğiniz adrese kargolarınızı ulaştırıyoruz.

Güngören VIP Kurye

Güngören VIP kurye, en kısa sürede teslimatların yapıldığı özel bir kurye hizmetimizdir. Verdiğimiz bu hizmetimizle paket, evrak ya da aciliyeti olan ilaç gibi benzeri gönderiler istenilen konumlara çok hızlı iletilir. Bu süreç içerisinde Güngören moto kurye hizmetimiz çerçevesinde, gönderilerinizi anında takip etmeniz ve yol boyunca nerede olduğunu görmeniz sağlanır.

Güngören Kiralık Kurye

Sizlere sunduğumuz en özel hizmetlerden biri olan Güngören kiralık kurye, genel olarak kurumsal olan müşterilerimizin tercih ettiği bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde motoruyla birlikte kurye personelimizi istediğiniz kadar kiralayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde firmanıza ait kurye işlerinizi kendiniz yönetirsiniz. Sadece sizin talepleriniz ve istekleriniz doğrultusunda kiralık kurye hizmetimizden yararlanırsınız.

Güngören Acil Kurye

Güngören kurye hizmetinin en önemli parçası olan acil kurye ile gönderileriniz istediğiniz her an adreslerine ulaşır. Güngören moto kurye olarak da adlandırılan bu hizmet ilçe ve Türkiye genelinde verilir. Tam zamanında paketleriniz ve evraklarınız acil kurye ile istediğiniz adrese teslim edilir. 

 

Güngören Kurye Hizmet Bölgeleri

Motor kurye Güngören ilçesinde birçok farklı noktadan hizmetlerine devam eder. Firmamız Güngören’de yer alan her mahalleye ve sokağa gönderilerinizi güvenle ulaştırır. Güngören ilçesinde yer alan belli başlı hizmet bölgelerimizse şu şekilde sıralanabilir:

Tozkoparan Kurye

Güngören ilçesinin en önemli mahallelerinden biri olan Tozkoparan’da 7/ 24 olmak üzere gönderileriniz, evraklarınız ve paketleriniz istediğiniz adreslere gönderilir.

Güneştepe Kurye

En çok hizmet verdiğimiz lokasyonlardan biri olan Güneştepe’den bizlere ulaştığınız takdirde, kargolarınız en hızlı şekilde adresinizden alınır.

Haznedar Kurye

Moto kurye Güngören olarak hizmet verdiğimiz bir diğer bölge Haznedar’dır. Gece ya da gündüz kargolarınız için Haznedar bölgesinden de bize hemen ulaşabilirsiniz.

Merter Kurye

Merter bölgesinde de Güngören moto kurye hizmetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Aynı zamanda Merter şubemizden de bizlere her an ulaşmanız mümkündür.

Akıncılar Kurye

Akıncılar kurye olarak bölgede bütün nakil ihtiyaçlarınıza cevap verip, isteklerinize en hızlı çözümleri sunuyoruz.

Keresteciler Kurye

Güngören kurye hizmeti ile Keresteciler bölgesinde de hizmetlerimize haftanın her günü devam ediyoruz. İletişim numaralarımızdan bizlere bu bölgeden de hemen ulaşabilirsiniz.

Güngören Kurye Taşınabilirler

Güngören kurye ekibiyle, her zaman stressiz ve garantili bir kargo süreci sağlıyoruz. İlçe geneli ve diğer bölgeler olmak üzere kargo ve taşımacılık taleplerinizi kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren firmamız, bu doğrultuda paketlerinizi, evraklarınızı ya da her türlü gönderinizi gideceği adrese en fazla 1 saat içerisinde ulaştırır.

Kargo sürecinde elimizde olmayan nedenlerle, yani, hava şartlarına ya da trafiğe bağlı olarak yaşanan istenmeyen gecikmeler,  sizleri memnun edecek şekilde firmamız tarafından telafi edilir. Taşıdığımız bütün kargolar, firmamız tarafından garanti altına alınır. 

Güngören Kurye Fiyatları

Taşımacılık sektörünün en çok tercih edilen kuruluşlarından biri olan Posta Kurye firmamız, buna bağlı olarak diğer kurye firmalarına nazaran en ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet verir. Herkesin bütçesine uygun olan fiyatlarla gönderileriniz taşınır. Güngören kurye fiyatları gidilecek olan lokasyonlara göre belirlenir ve kendi içlerinde farklılık gösterir. En uygun fiyatlarla, hızlı ve güven içerisinde, kargolarınızı göndermek için bizlere günün her saatinde aşağıda yazan iletişim numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

  • E-mail Adresi: info@postakurye.com
  • Müşteri Hizmetleri Numarası: +90 262 642 56 65  +90 543 774 41 41

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Güngören Kurye Hizmeti İlçe Dışından Alınabilir Mi?

Evet, Güngören ilçesi ve Türkiye genelinde hizmet almak mümkündür.

Güngören Kurye Hizmetiyle Neler Gönderilebilir?

Güngören kurye hizmeti kapsamında; evraklar, paketler, koliler ve istediğiniz her türlü kargo adreslerine en hızlı şekilde ulaştırılır.

Gece Kargo Hizmeti Var Mıdır?

Güngören kurye hizmeti haftanın her günü ve yirmi dört saat olmak üzere alınabilir.