Posta Kurye

Posta Kurye Logo Transparent

Ümraniye Kurye

Kurye hizmetleri konusunda Ümraniye kurye ekibi olarak Posta Kurye çatısı altında profesyonel bir anlayışla ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamak adına yüksek motivasyon içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alanında son derece deneyim sahibi kadromuzla, uygulamalarımızı kısa sürelerde tamamlıyoruz.

Ümraniye Kurye

Gönderilerinizi ulaştırmak istediğiniz adreslere, engin güzergâh bilgilerimiz sayesinde zamandan ciddi şekilde tasarruf ederek ulaşıyoruz. Kullandığımız motorlarımızın bakım ve kontrollerini kesinlikle aksatmadan yapıyoruz. Belirlenen kuralların tamamına tam uyum sağlayarak hiçbir aşamada risk almıyoruz. Günün her saati bizimle iletişime geçebilmeniz için 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Ne zaman destek isterseniz çok kısa sürelerde yardımınıza koşuyoruz.

Ümraniye Kurye Hizmeti

Acil bir şekilde teslim edilmesi gereken gönderilerinizi nöbetçi kuryelerimiz sayesinde çabucak alıcılarına götürüyoruz. Ümraniye kurye uzman kadromuzla endişelerinizden kurtulmanızı sağlıyoruz. Şehir içi paketleriniz ile birlikte şehir dışı ve yurt dışı teslimatlarınız için de sizleri yalnız bırakmıyoruz. Ulaşım sağlanması gereken otogar ve havaalanı gibi tüm bölgelere verimli yöntemlerimizi kullanarak hızlıca gönderilerinizi götürüyoruz.

Ümraniye Kurye Hizmet Bölgeleri

Profesyonel kurye hizmetlerimiz ayrıcalığıyla, ilçemizin birçok noktasından paketlerinizi teslim alarak şehir genelindeki tüm lokasyonlara kısa süre içerisinde teslimat yapıyoruz. Ümraniye kurye hizmet bölgelerimizin bazılarını aşağıdaki tabloda bilgilerinize sunuyoruz:

Atakent

Dudullu

Esenşehir

İmes

Şerifali

Tepeüstü

Parseller

Yamanevler

Çakmak

Ihlamurkuyu

Altınşehir

Armağanevler

Necip Fazıl

Esenevler

İlçe sınırlarımız içerisinde bulunan müşterilerimizi, kaliteli bir anlayışa sahip olarak faaliyetlerimizle buluşturuyoruz.

Ümraniye Armağanevler Kurye

Armağanevler semtinden gönderim yapmak isteyen müşterilerimiz için hızla harekete geçiyoruz. Uyulması gereken kurallara özen göstererek gereksinimleri karşılıyoruz.

Ümraniye Necip Fazıl Kurye

Süreçlerimizin tamamında müşteri hizmetleri yetkililerimiz aracılığıyla sizinle iletişimde olarak merak edilen tüm soruları cevaplandırıyoruz. Necip Fazıl semtinden yola çıkarak paketlerinizi memnuniyetinizi arttırmak adına taşıyoruz.

Ümraniye Esenevler Kurye

İlçemizde yer alan tüm semtlerde olduğu gibi Esenevler semtini de çıkış yaptığımız yerler arasına ekliyoruz. Her zaman daha iyi hizmet sunabilmek adına kendimizi sürekli olarak geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Ümraniye Kurye Nasıl Çağrılır?

İşlemlerimizin kapsamıyla kazanacağınız faydaları arttırmamızla beraber, bizlere ulaşabilme aşamalarını da kolaylaştırıyoruz. 02626425665 ve 05437744141 numaralarından anında arayabilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca info@postakurye.com mail adresimizden bilgilerinizi paylaşabilmenize olanak tanıyoruz. İşimizin gerekliliklerini çok iyi bilerek, bizlerle rahatça irtibata geçebilmeniz için görevimizin başında bekliyoruz.

Ümraniye Kurye Hizmetiyle Neler Taşınır?

Belirlenen yasalar gereği, bazı ürünler için taşınma aşamasında uygulanan yasaklamalar içerisine dahil olmayan her çeşit gönderinizi kabul edebiliyoruz. Ümraniye kurye hizmetlerimizle;

  • Dosya ve doküman
  • Evrak ve sözleşme
  • Zarf ve belge
  • Değerli eşya
  • Elektronik cihaz
  • Her çeşit malzeme
  • Bireysel ve ticari gönderilerinizi özenle taşıyarak alıcılarına teslim ediyoruz. 

Taşıma öncesi ve sırasında aldığımız detaylı güvenlik önlemleri ile gönderilerinizin hasar almasını engelliyoruz. Göndermek istediğiniz her ürünü taşırken, trafik kurallarına uyarak can ve mal sağlığını kesinlikle tehlikeye atmıyoruz.

Ümraniye Kurye Fiyatları

Hizmetlerimizi sizlere sunarken, işlemlerimizin güven, kalite ve hız özellikleri ile birlikte fiyat konusunda da faydanızı düşünmeyi ihmal etmiyoruz. Ümraniye kurye ailesi olarak uygun fiyat politikasını benimsiyoruz. Hem bireysel hem de ticari gönderilerinizde maddi ve manevi kazançlı olmanızı amaçlıyoruz.

Taşınmasını istediğiniz paketleriniz için belirli etkenleri göz önüne alarak hesaplamalarımızı yapıyoruz. Tercih edeceğiniz taşıma yöntemi, gönderilerin taşınacakları mesafe ve sahip oldukları ölçülere göre fiyatlarımızı son haline getiriyoruz. Zorunlu giderlerin dışındaki tüm ücretlendirme sürecimizi piyasa şartlarının altında tutmaya devam ediyoruz. Kusursuz uygulamalarımızı avantajlı fiyatlardan sunarak yaşayacağınız deneyimden yüksek keyif almanızı hedefliyoruz.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Ne İş Yapar?

Posta, evrak, paket, özel eşyalar ve her türlü tüketim ürününün taşınmasını sağlar.

Ümraniye Kurye Nasıl Çalışır?

Her çeşit gönderiyi çok kısa sürelerde yerine ulaştırmayı amaç edinerek, hasarsız teslimatlar yapma bilinciyle çalışır.

Kurye ile Aynı Gün Gönderim Ne Demek?

Teslimatın yerine ulaşması için normal kargo firmaları gibi belirli saatlere bağlı kalmadan, istenilen zaman içerisinde teslim edilmesi demektir.