Posta Kurye

PENDİK KURYE

Pendik kurye hizmeti sunan firmamız, tarafımıza teslim ettiğiniz paketlerin istediğiniz lokasyonlara teslim edilmesi noktasında özenle çalışır. Bu paketler; her türlü evrak, dosya, yemek, kargo ve koli olabilmektedir. İstediğiniz şekillerde ve teslim zamanlarında paketleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilir.

Pendik

Pendik Kurye Hizmetleri

Kurye hizmeti, müşterimizden teslim alınan çok çeşitli paketlerin bir başkaya lokasyona teslim edilmesi anlamına gelen bir hizmet çeşididir. Bu yol ile icra edilen taşımacılık hizmetleri aynı gün ve hatta aynı saat dilimi içerisinde gerçekleştirilebilir. Kurye olarak adlandırılan çalışanlarımız tarafından bu Pendik kurye hizmetleri verilmektedir. 

Motosikletli kurye çalışanlarımız istek ve ihtiyaçlarınız bağlamında normal ya da acil olarak hizmet yürütmektedir. Acil olarak nitelendirilen her türlü paketleriniz istediğiniz şekillerde ve durumlarda karşı adrese teslim edilir. Bu sayede rutininizden çıkmadan işlerinizi yürütmüş olursunuz. 

Sizlerin bir şey yapmasına gerek kalmadan hem zaman hem de fiziksel efor açısından avantaj olmuş olursunuz. Adrese ya da kişiye teslim paketleriniz her daim deneyimli ve güvenli çalışanlarımız tarafından hızlı ve pratik bir şekilde ulaştırılır.

Pendik Kurye Hizmet Bölgeleri

Kurye hizmet bölgeleri Pendik ilçesinin çok büyük bir bölümünü kaplamaktadır. İlçenin her mahallesi, sokağı ve caddesine paket teslimi yapılmaktadır. Genel anlamda deneyimli kurye çalışanlarımız üst düzey adres bilgileri ve görsel hafızaları sayesinde sizlere geniş hizmet bölgesi sunma açısından avantajlar sağlamaktadır.İstanbul kurye hizmetlerimiz kapsamında Pendik ilçesinin neredeyse her yerine kurye hizmeti vermekteyiz. Motosiklet ile kurye hizmeti veriyor olmamız acil ya da normal olarak adlandırdığınız teslimatları Pendik ilçesi içerisinde hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmeyi kolaylaştırır. Bu bağlamda da araç filolarımız ve kuryelerimiz ile sizlere avantaj sağlamayı hedeflemekteyiz.7/24 saat her türlü şart ve koşulda kurye hizmeti veren Pendik kurye hizmetleri sizlere acil ve ivedilik gerektiren durumlarda bile yarı yolda bırakmaz. Teslimatlarınız hızlı, pratik ve en önemlisi güvenilir bir şekilde yerine ulaştırılır. Özen ve titizlik ile uzak semtlere bile sorunsuz ve profesyonel bir şekilde kurye hizmeti verilmektedir.
Pendik Kurye Kapsamına Giren SemtlerPendik Kurye Kapsamına Girmeyen Semtler
GüzelyalıAcısu
EsenyalıKöseköy
KaynarcaEşme
KurtköyArslanbey
Sabiha gökçenOrganize sanayi bölgesi
KavakpınarSuadiye
ŞeyhliUzunçiftlik
Trafik koşulları ve hava muhalefetleri karşında teslimatlarınızda bir gecikme yaşansa bile sizlere anlık olarak bilgi verilmektedir. Bu sayede paketlerinizin durumunu anlık olarak istediğiniz zaman öğrenebilme avantajınıa da aldığınız kurye hizmeti ile sahip olabilirsiniz.

Esenyalı Kurye

Kurye hizmetlerimizin bir ayağı olan Esenyalı semtine yapılan teslimatlardır. Kurye çalışanlarımız Esenyalı semtinde sorunsuz bir şekilde teslimat yapar. Paketlerinizi sizlerden teslim alır ve planlanan zaman diliminde istenilen yerlere teslim eder. Esenyalı semti için tüm paketlerinizde firmamızın Pendik Esenyalı semtine kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Güzelyalı Kurye

Profesyonel ve deneyimli kurye çalışanlarımız sayesinde Pendik ilçesi Güzelyalı semti için sizlere kurye hizmeti sunar. Pendik ilçesi ve Güzelyalı arasındaki her türlü paketleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Motosiklet ya da otomobil kuryelerimiz paketlerinizi istediğiniz şekillerde teslim alır ve teslim eder.

Kaynarca Kurye

Pendik ile Kaynarca arasında kurye hizmeti veren kurye çalışanlarımız sizlerin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çalışmaktadır. İster acil ister normal olarak adlandırdığınız tüm paketlerinize aynı özeni ve dikkati göstererek sizlere faydalı olmayı amaçlar. Kaynarca kurye günün her saati deneyimli ve güvenilir kurye çalışanları ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Kurtköy Kurye

Kurye hizmeti farklı lokasyonlara hizmet vermeye devam etmektedir. Pendik ilçesine bağlı Kurtköy ve çevreleri arasında kuryeciler tarafından teslimat hizmetleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren ekiplerimiz sizlere hızlı ve pratik bir şekilde faydalı olmayı hedefler.

Sabiha Gökçen Kurye

Kurye hizmetleri, Sabiha Gökçen taraflarında her türlü paketlerinizi istediğiniz yere teslim etmek için çalışır. Güvenilir bir şekilde taşıma yapılır. Özelinize ve mahremiyetinize son derece dikkat ederek planlanan şekillerde ve saat aralıklarında adresinizden alınır ve karşı adrese teslim edilir.

Şeyhli Kurye

Şeyhli semtine yapılmasını istediğiniz teslimatlar günlük olarak gerçekleştirilir. İrtibat numaralarımız ile bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Yol ve adres konusunda en üst düzey hizmeti veren çalışanlarımız sayesinde kaliteli ve verimli bir kurye hizmeti alabilirsiniz.

Kavakpınar Kurye

Kavakpınar semti ve civarlarına yemek, kargo, evrak ve dosya iletimi için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına hıza ve pratikliğe önem veriyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Velibaba Kurye

Kurye hizmet bölgelerinden biri olan Velibaba semti için kuryecilik istek ve ihtiyaçlarınızda firmamıza ulaşabilirsiniz. Çabuk, güvenli ve hasarsız olarak teslim edilmek üzere yola çıkan teslimatlarınızı bize güvenebilirsiniz.

Pendik Kurye Hizmeti ile Ne Gönderilebilir?

Pendik kurye hizmeti ile her türlü paketleriniz taşınmaktadır. Bu paketlerin içeriği;
  • Evrak,
  • Dosya,
  • Yemek,
  • Kargo ve diğer türde paketleriniz olabilmektedir.
Kurye çalışanlarımıza teslim ettiğiniz paketleri son derece özenli ve içeriğine uygun olarak taşımaktayız. Teslim alındı ve teslim edildi bilgilerini sizinle paylaşmaktayız. Son derece profesyonel olarak hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Pendik Kurye Telefonu

Firmamız olarak iletişim telefonlarımız her daim ulaşılabilir durumdadır. 02626425665 ve 05437744141 numaraları arayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için iletişim kanallarımız en makul şekillerde vuku bulmuştur.E-posta adreslerimiz de dahil olmak üzere iki adet irtibat numaramız bulunmaktadır. info@postakurye.com 
ve  info@postakurye.com e-posta adreslerimizdir. Aynı zamanda bunlara ek olarak son derece efektif ve işlevsel olan bir web sayfasına da sahibiz. Kurumsal bir şekilde kurye hizmeti vermekteyiz.

Pendik Kurye Fiyatları

Kuryelerin hızlı ve pratik teslimatı, sorunsuz transferler ve kaliteli ve profesyonel hizmetimiz sağladığımız avantajlardan bir kaçıdır. Pendik kurye hizmetleri maliyetleri ile de fayda sağlar. Pendik kurye fiyatları verilen hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir.Teslim birimlerinin birbirine olan uzaklığı fiyatları belirleyen en önemli etkendir. Örneğin, yakın bir transfer mesafesi ile uzak bir transfer mesafesi farklı fiyatlandırmaya sebep olabilir. Acil ve ivedilikli olarak nitelendirilen paketlerin kurye fiyatları da yine farklılık gösterebilmektedir.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Her adımda müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, değerli paketlerinizi titizlikle taşırken, hızlı ve güvenli teslimatlarla sizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Yıllardır süren deneyimimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, güvenilir kurye hizmetlerindeki tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Fiyatlarını Neler Etkiler?

Teslim adreslerinin yakınlığı ya da uzaklığı ve paketlerin acil ya da normal olarak değerlendirilmesi etkiler.

Kurye ile Ne Taşınır?

Evrak, dosya, yemek, kargo, koli gibi paketler taşınmaktadır.

Teslimat Sürecinde Bilgi Verilir mi?

Evet, teslim alındı ya da teslim verildi gibi durum bildiren mesajlar aktarılmaktadır.